Відправлення повідомлення власнику
Неостомазан концентрат, Сівби, Франція (1 л)
Ваше ім'я *
Телефон
E-mail *
Повідомлення *
максимально 4000 символів.
Число на картинці *

Введіть число з картинки ліворуч

Неостомазан концентрат, Сівби, Франція (1 л)

1 260,00 грн./л
≈ 41,93 EUR/л
≈ 44,70 USD/л
Ваше оголошення розміщено як “Безкоштовне”

Ви можете значно збільшити кількість відгуків на розміщене Вами оголошення,
замовивши одну з платних послуг.
 
Додати в обране
14-01-17
Переглядів: 697
№ 138818
Тип оголошення: Продам
Розташування: Україна, Київська область, Київ, Київ
Власник Ардена
Неостомазан концентрат, Сівби, Франція (1 л)
Для знищення ектопаразитів на великій рогатій худобі, вівцях, конях, собак і кішок. Проти бліх, вошей, мух, тарганів, домашніх мурах, попелиці, корости ...
Неостомазан концентрат - 1 л, Сева, Франція неостомозану (Neostomosan) 1л
Препарат призначають для знищення ектопаразитів, які паразитують на великій рогатій худобі, вівцях, конях, собак і кішок. Використовують проти бліх, вошей, мух, тарганів, домашніх мурах, попелиці, при вушної корості (отодектозу) і демодекозі
Інструкція по застосуванню Неостомазана концентрату
Склад лікарського засобу В 1 л концентрату міститься: трансмікс - 50 г, тетраметрін - 5 г і наповнювачі. Поліетиленові каністри - 1 л.
Фармакологічні властивості неостомозану специфічно діє, як нейротоксин тільки на нервові синапси у комах і практично не впливає на обмін речовин у теплокровних тварин. Згубно активний проти саркоптоідних, іксодових, демодекозних кліщів, вошей, бліх, волосоїдів, кровососок і зоофільних мух. Препарат відноситься до групи малотоксичних для теплокровних тварин сполук, в рекомендованих дозах не чинить місцево-подразнюючої та сенсибілізуючої дії. Токсичний для риб і бджіл.
Дози І СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ неостомозану застосовують у формі емульсії, яка утворюється після додавання препарату в воду. Робочу емульсію препарату готують безпосередньо перед використанням. При цьому визначають обсяг водної емульсії, необхідний для обробки, і кількість препарату, який потрібен для її приготування. Розрахована кількість препарату ретельно перемішують з 10 - 20 л води, а потім після утворення стійкої емульсії, виливають в резервуар обприскувача або пропливную ванну, доливаючи воду до необхідного об'єму, і ретельно перемішують. Велика рогата худоба, свині і коні:
Обробку проводять водним розчином препарату в розведенні 1: 1000 (1 л неостомозану розводять в 1000 л води) шляхом обприскування всього шкірного покриву тварини. При лікуванні корости обробку повторюють через 7-10 днів. При ентомози за показаннями.
Дрібна рогата худоба:
Купають у ваннах в водному розчині неостомозану в розведенні 1: 1000. Овець хворих на коросту купають двічі з інтервалом 7-10 днів.
Собаки і кішки:
Змочують шерсть і шкірний покрив уражених поверхонь, а також можна обробити всю поверхню тіла розчином неостомозану в розведенні 1: 200. При демодекозі і саркоптозу обробку слід проводити кожні 7-10 днів до зникнення в соскобах кліщів. Для лікування отодектоза розчин закапують в зовнішній слуховий прохід, намагаючись змочити всю поверхню вушної раковини. Обробляють обидва вуха і повторюють лікування через 7 днів.
Побічна дія При дотриманні зазначених розведень не спостерігаються.
Протипоказання Чи не обробляють сильно виснажених тварин і хворих на інфекційні захворювання.
Особливості застосування Забій на м'ясо сільськогосподарських тварин після застосування неостомозану дозволяється через 5 днів після останньої обробки. Молоко від дійних тварин для харчових цілей дозволяється застосовувати через 3 дня. Необхідно суворо дотримуватися запобіжних заходів і безпеки, передбачені при роботі з інсекто-акарицидними препаратами.
Зберігати Список Б. У темному, прохолодному місці, заморожування не допускається. Термін придатності - 3 роки.
Упаковка: флакон 1 літр
Одиниця відпустки товару: 1 флакон 1 л
Виробник: Сева Санте Анімаль (Ceva Sante Animale), Франція
Дана пропозиція наведена для ознайомлення. По точну інформацію звертайтеся до продавця.
Контакти продавця
Відправлення повідомлення
Ім'я: Оксана Николаевна
Організація: Ардена
Телефон:
+380 44 303 9326
+380 67 447 8955
+380 95 714 3580
+380 63 792 3181
Факс: +380 44 303 9326
Будь ласка, повідомте продавця, що ви знайшли оголошення на Agronovator.ua
Ваше ім'я*
Ваш E-mail*
Ваш телефон
Повідомлення*
Перевірочний код :
 


«Агроноватор»

Ви дійсно бажаєте видалити дане оголошення?
Піднятися нагору