Відправлення повідомлення власнику
Нуклеопептид розчин для ін'єкцій (1 фл.х 5 мл)
Ваше ім'я *
Телефон
E-mail *
Повідомлення *
максимально 4000 символів.
Число на картинці *

Введіть число з картинки ліворуч

Нуклеопептид розчин для ін'єкцій (1 фл.х 5 мл)

50,00 грн.
≈ 1,68 EUR
≈ 1,79 USD
Ваше оголошення розміщено як “Безкоштовне”

Ви можете значно збільшити кількість відгуків на розміщене Вами оголошення,
замовивши одну з платних послуг.
 
Додати в обране
15-01-17
Переглядів: 641
№ 138801
Тип оголошення: Продам
Розташування: Україна, Київська область, Київ, Київ
Власник Ардена
Нуклеопептид розчин для ін'єкцій (1 фл.х 5 мл)
Інструкція по застосуванню препарату Нуклеопептід розчин для ін'єкцій (1 фл.х 5 мл)

склад
Нуклеопептід (Nukleopeptid) являє собою очищений екстракт селезінки великої рогатої худоби, отриманий шляхом автолиза. Містить низькомолекулярні пептиди, що утворилися в результаті автолізу тканин - не менше 1 мг / мл. Не містить генно-інженерно-модифікованих продуктів.

опис
За зовнішнім виглядом являє собою непрозору рідина від світло-жовтого до жовто-коричневого кольору, полістиролу, що при струшуванні. При відстоюванні випадає легко розбивається осад.

Фармакологічні властивості
Містить пептиди, нуклеозиди, підстави нуклеотидів і інші біологічно активні речовини. Завдяки стимулюючій дії цих сполук на ферментативні процеси клітин, Нуклеопептід надає регуляторний і стимулюючу дію на гормональний статус і імунну систему тварин, активує синтез медіаторів зростання тварин, підвищує резистентність організму, покращує вовнової покрив і стимулює збільшення маси тіла.

порядок застосування
Нуклеопептід застосовують для збільшення приростів при відгодівлі та підвищення резистентності молодняку ​​великої рогатої худоби і свиней.
Собакам і кішкам Нуклеопептід застосовується з метою збільшення приросту у молодняку ​​і м'язової маси у дорослих тварин, для відновлення і поліпшення вовняного покриву при шкірних захворюваннях, затяжний линьки і у виставкових тварин. Крім того, Нуклеопептід застосовується при хронічних неспецифічних захворюваннях - хронічний отит, екземи, дерматити, фурункульоз та ін., Відставання в рості і розвитку, гіпотрофія, а також для підвищення резистентності.
Новонародженим поросятам Нуклеопептід застосовують перорально в дозі 25-30 мл / гол, новонародженим телятам в дозі 100-150 мл / гол за 1 годину до випоювання молозива протягом перших трьох днів життя, 1 раз на добу.
Молодняку ​​великої рогатої худоби і свиней Нуклеопептід вводять підшкірно або внутрішньом'язово в дозі 0,1-0,2 мл / кг живої маси, один раз на добу протягом 3-х днів.
Відгодівельним тваринам для збільшення приростів Нуклеопептід вводять підшкірно в середню третину шиї в дозі 0,1-0,2 мл / кг живої маси, але (але не більше 30 мл) один раз на день протягом 3-х днів, в подальшому 1 раз в 15 днів протягом 2-3 місяців. За 10 днів до забою тварини прийом препарату припиняють.
Новонародженим кошенятам і цуценятам: перорально в дозі 2-3 мл для дрібних тварин, 5-10 мл для великих, 1 раз в день перед годуванням, 3 дні поспіль.
Подрощенная цуценятам, кошенятам і дорослим кішкам і собакам: підшкірно в дозі 0,1-0,2 мл / кг маси тіла або всередину в дозі 0,2-0,3 мл / кг 1 раз на день протягом трьох днів.
Виставковим тваринам і собакам бійцівських порід: підшкірно в дозі 0,1-0,2 мл / кг або всередину в дозі 0,3-0,4 мл / кг 3-5 днів поспіль за 1 місяць до початку виставки або 1 раз в 15 днів в тій же дозі протягом активного періоду, але не більше 6 місяців. Між курсами необхідна перерва в 2-3 місяці.
Кішкам і собакам при хронічних захворюваннях: підшкірно або всередину по 0,1-0,4 мл на кг маси тіла щодня протягом 5-7 днів, в комплексі зі специфічною терапією. При необхідності курс повторюють через місяць.

Побічна дія
Не виявлено. У дуже рідкісних випадках можливий розвиток алергічної реакції. Може загострювати перебіг хронічних і прихованих захворювань, що не є підставою для відміни препарату.

Протипоказання
Індивідуальна підвищена чутливість тварини до компонентів препарату. Не рекомендується призначати препарат тваринам в період імунізації, а також при гострих інфекційних захворюваннях і виснаженні.

особливі вказівки
Нуклеопептід сумісний з іншими лікарськими засобами та кормовими добавками.
М'ясо та продукти забою тварин, яким застосовували Нуклеопептід, використовуються в харчових цілях без обмежень.

Умови зберігання
Зберігати Нуклеопептід потрібно в упаковці виробника в сухому, захищеному від прямих сонячних променів місці при температурі від 2 ° С до 20 ° С. Розкриті флакони зберігають не більше доби в холодильнику. Перед застосуванням препарат необхідно збовтувати.

Термін придатності
2 роки з дня виготовлення. Забороняється використовувати Нуклеопептід після закінчення терміну його придатності.

Виробник: ТОВ "Екохімтех", м Уфа, Росія.

Упаковка: скляний флакон місткістю 5 мл, герметично закритий гумовою пробкою і обкатаний алюмінієвим ковпачком.

Одиниця відпустки товару: 1 флакон 5 мл.
Дана пропозиція наведена для ознайомлення. По точну інформацію звертайтеся до продавця.
Контакти продавця
Відправлення повідомлення
Ім'я: Оксана Николаевна
Організація: Ардена
Телефон:
+380 44 303 9326
+380 67 447 8955
+380 95 714 3580
+380 63 792 3181
Факс: +380 44 303 9326
Будь ласка, повідомте продавця, що ви знайшли оголошення на Agronovator.ua
Ваше ім'я*
Ваш E-mail*
Ваш телефон
Повідомлення*
Перевірочний код :
 


«Агроноватор»

Ви дійсно бажаєте видалити дане оголошення?
Піднятися нагору