Відправлення повідомлення власнику
Піро-стоп (100 мл)
Ваше ім'я *
Телефон
E-mail *
Повідомлення *
максимально 4000 символів.
Число на картинці *

Введіть число з картинки ліворуч

Піро-стоп (100 мл)

668,00 грн.
≈ 22,47 EUR
≈ 23,89 USD
Ваше оголошення розміщено як “Безкоштовне”

Ви можете значно збільшити кількість відгуків на розміщене Вами оголошення,
замовивши одну з платних послуг.
 
Додати в обране
14-01-17
Переглядів: 630
№ 138817
Тип оголошення: Продам
Розташування: Україна, Київська область, Київ, Київ
Власник Ардена
Піро-стоп (100 мл)
Інструкція по застосуванню противопротозойного препарату Піро-стоп
Склад
Піро-Стоп — противопротозойный ін'єкційний препарат, що містить в 1 мл розчину в якості діючої речовини 120 мг имидокарба дипропіонату, а також допоміжні компоненти: 10 мг полівінілпіролідону, 9 мг бензилового спирту, 30 мг пропіонової кислоти і воду для ін'єкцій.
Форма випуску
Препарат розфасовують у флаконах по 10 мл, упакованих поштучно в картонну коробку.
 
Фармакологічні властивості
Діюча речовина препарату відноситься до групи имидазолинов і проявляє високу ефективність відносно кровепаразитов: Babesia bovis, Babesia ovis, Babesia bigemina, Babesia colchica, Babesia equi, Babesia divergens, Babesia canis, Babesia caballi, Babesia gibsoni, Francaiella colchica, Theileria annulata, Theileria sergenti, Theileria mutans, Theileria orientalis, Theileria ovis, Theileria recondita, Theileria tarandirangiferis, Nuttallia equi, Anaplasma marginale, Anaplasma ovis,  Ehrlichia canis. Механізм антипротозойного дії имидокарба пов'язаний з пригніченням надходження інозитол (витаминоподобного речовини), необхідного для життєдіяльності кровепаразита, а також з порушенням утворення і використання кровепаразитами поліамінів. Після парентерального введення препарату терапевтична концентрація имидокарба дипропіонату в крові досягається через 18 – 24 год. і утримується на пироплазмостатическом рівні протягом 4 – 6 тижнів. Накопичується имидокарб дипропіонат в основному в нирках і печінці, виводиться з організму переважно з сечею. Піро-Стоп за ступенем впливу на організм відноситься до помірно небезпечних речовин і в рекомендованих дозах не має місцево подразнюючу, ембріотоксичну і мутагенну дію.
 
Показання
Призначають великій рогатій худобі, вівцям, коням, ослам, мулам і собакам для лікування кровепаразитарных захворювань (бабезіозу, тейлериоза, анаплазмоза, нуталлиоза, ерліхіозу і змішаних інвазій).
 
Дозування і спосіб застосування
Піро-Стоп вводять тваринам з дотриманням правил асептики і антисептики в область шиї, підшкірно або внутрішньом'язово у таких дозах за показаннями:
Великій рогатій худобі:
Лікування та профілактика бабезіозу 2 мл на 100 кг маси тварини одноразово
Лікування та профілактика анаплазмоза і змішаних інвазій 2,5 мл на 100 кг маси тварини одноразово
Усунення стану носійства 4 мл на 100 кг маси тварини, дворазово з інтервалом 14 днів
Коням, ослам і мулам:
Лікування та профілактика бабезіозу 2 мл на 100 кг маси тварини одноразово
Усунення стану носійства Babesia caballi 2 мл на 100 кг маси тварини, дворазово з інтервалом 24 ч.
Усунення стану носійства Babesia equi 4 мл на 100 кг маси тварини, чотирикратно з інтервалом 72 ч.
Вівцям:
Лікування бабезіозу, анаплазмоза і змішаних інвазій 0,2 мл на 10 кг маси тварини одноразово
Собакам:
Лікування та профілактика піроплазмозу 0,25 – 0,5 мл на 10 кг маси тварини одноразово

З профілактичною метою Піро-Стоп застосовують при виявленні одного або двох тварин у стаді клінічних ознак захворювання, при нападі (або загрозі нападу) на тварин іксодових кліщів — переносників кровепаразитарных захворювань, а також протягом тижня після переміщення тварин в неблагополучні за даними захворювань регіони. Великій рогатій худобі препарат вводять 1 раз у 6 тижнів, коням, ослам, мулам — 1 раз в 4 тижні, собакам — один раз в сезон при загрозі нападу на тварин іксодових кліщів (полювання, турпохід в лісовому масиві тощо). Собаки повинні знаходитися під наглядом ветеринарного лікаря не менше 15 хвилин після обробки. Одночасно з Піро-Стопом собакам рекомендується застосування антигістамінних препаратів у відповідності з інструкціями по застосуванню. Тварин з клінічними ознаками бабезіозу до введення препарату доцільно також застосувати антигістамінні препарати. У зв'язку з можливою больовою реакцією препарат не слід вводити в одне місце великим тваринам в обсязі, що перевищує 10 мл, дрібним тваринам в обсязі, що перевищує 2,5 мл. При масовій загибелі кровепаразитов і руйнуванні еритроцитів після застосування Піро-Стопа у тварин можливий розвиток інтоксикації. В цьому випадку необхідно проведення інтенсивної терапії, яка включає внутрішньовенне введення розчинів електролітів та гепатопротекторів. Перед масовою обробкою кожну серію препарату слід випробувати на невеликій групі тварин (5 – 10 голів). При відсутності ускладнень протягом 3 діб приступають до обробки всього поголів'я.
 
Побічні дії
У рідкісних випадках можлива місцева реакція у вигляді гіперемії або болючої припухлості на місці введення препарату, мимовільно зникають через 1 – 2 діб. При підвищеній індивідуальній чутливості до препарату у тварин можливі брадикардія, почастішання і порушення дихання, анорексія, рясне слино - та сльозотеча, гіпергідроз шкіри, тремор м'язів, часте сечовипускання і дефекація. У цих випадках тварині призначають підшкірно 1 % розчин атропіну сульфату, десенсибілізуючі лікарські засоби і симптоматичну терапію.
 
Протипоказання
Гіперчутливість до компонентів препарату. Не допускається одночасне застосування Піро-Стопа з хлорорганічними, фосфорорганічними препаратами та іншими інгібіторами холінестерази. Забороняється використовувати препарат протягом 4 тижнів після вакцинації живою вакциною проти бабезіозу або анаплазмоза.
 
Особливі вказівки
Забій великої рогатої худоби, коней і овець на м'ясо дозволяється не раніше, ніж через 28 діб після останнього застосування Піро-Стопа. При вимушеному забої тварин раніше встановленого терміну м'ясо може бути використано в корм хутровим звірам. Молоко дійних корів і кобил дозволяється використовувати для харчових цілей не раніше, ніж через 4 доби після останнього введення Піро-Стопа. Отримане раніше встановленого терміну молоко після кип'ятіння може бути використано на корм тваринам. Молоко дійних овець, оброблених Піро-Стопом, забороняється використовувати в харчових цілях протягом усього періоду лактації. При випадковому попаданні лікарського препарату на шкіру або слизові оболонки його необхідно змити проточною водою з милом, при попаданні всередину — негайно звернутися в медичний заклад, маючи при собі інструкцію по застосуванню Піро-Стопа або флакон з етикеткою. Специфічні антидоти відсутні.
 
Умови зберігання
У сухому, захищеному від світла та недоступному для дітей та тварин місці при температурі від 2 до 25 ºC
Термін придатності — 2 року. Відкриті флакони з препаратом слід зберігати не більше 28 діб.
Витрата: флакон 100 мл
Одиниця відпустки товару: 1 флакон 100 мл
Виробник: Апі-Сан, Росія.
Дана пропозиція наведена для ознайомлення. По точну інформацію звертайтеся до продавця.
Контакти продавця
Відправлення повідомлення
Ім'я: Оксана Николаевна
Організація: Ардена
Телефон:
+380 44 303 9326
+380 67 447 8955
+380 95 714 3580
+380 63 792 3181
Факс: +380 44 303 9326
Будь ласка, повідомте продавця, що ви знайшли оголошення на Agronovator.ua
Ваше ім'я*
Ваш E-mail*
Ваш телефон
Повідомлення*
Перевірочний код :
 


«Агроноватор»

Ви дійсно бажаєте видалити дане оголошення?
Піднятися нагору