ПРАЗІЦІД для кішок Апі-Сан, Росія (таблетки)

69,00 грн.
≈ 2,38 EUR
≈ 2,57 USD
Зв'язатися з продавцем
Розташування: Україна
Доставка: Доставка почтой, Доставка по Украине
10.03.2017
Дата розміщення:
564
Кількість переглядів:
81764
Номер оголошення:

Додаткова інформація російська
Для профілактики і лікування котів при нематодозах, цестодозах, викликаних токсокарами, анкілостомами, унцинариями, трихоцефалятами, ехінококки....
ПРАЗІЦІД для кішок Апі-Сан, Росія (таблетки)
Для профілактики і лікування котів при нематодозах, цестодозах, викликаних токсокарами, анкілостомами, унцинариями, трихоцефалятами, ехінококки, тениями, дипилидиями, мезоцистоидами, дифиллоботриями
Інструкція по застосуванню ветпрепарата ПРАЗІЦІД для кішок
Призначення: Препарат призначають тваринам з профілактичною і лікувальною метою при захворюваннях, спричинених круглими і стрічковими гельмінтами: нематодозы (токсокароз, токсаскаридоз, унцинариоз, анкілостомоз) і цестодозы (тениидозы, дипилидиоз, ехинококкози, дифілоботріоз, мезоцестоидоз).
Біологічні властивості, Механізм дії входять до складу лікарського засобу активних компонентів (празиквантел, пірантелу памоат) заснований на виборчій вплив на обмін речовин та нервово-м'язову діяльність паразитів. Таке виборче дію і оптимально підібраний склад діючих речовин забезпечують низьку токсичність препарату для домашніх тварин.
Дозування і спосіб застосування: ПРАЗІЦІД призначають кішкам з профілактичною та лікувальною метою у наступних дозах: 1 таблетка на 3 кг маси тіла тварини. Препарат дають тваринам індивідуально, ОДНОРАЗОВО, в ранкове годування з невеликою кількістю ласощі (у шматок ковбаси, м'яса, з фаршем та ін ). У разі відмови тварини від корму з антигельмінтиків, ПРАЗІЦІД вводять примусово на корінь язика або у вигляді водної суспензії за допомогою шприца без голки. Попередньої голодної дієти і застосування проносних засобів не потрібно. З профілактичною метою тварин дегельмінтізіруют щоквартально у вищезазначених дозах, а також за 2 тижні до передбачуваної вакцинації.
Протипоказання: ПРАЗІЦІД не слід застосовувати кошенятам віком до 3-тижневого віку, вагітним самкам в першу половину вагітності, а також одночасно з антигельмінтними засобами, що містять піперазин.
Склад: Празиквантел, пірантелу памоат, допоміжні компоненти.
Форма випуску: Випускається розфасованим по 6 таблеток у блістерах з ламінованого паперу, упакованих в картонні коробки.
 
Упаковка: 6 таблеток у коробці
Одиниця відпустки товару: 6 таблеток
Виробник: Апі-Сан НПФ ТОВ, Росія
 
Дана пропозиція наведена для ознайомлення. По точну інформацію звертайтеся до продавця.
Контакти Ардена
+380 44
+380 44 303 9326
показати
+380 67
+380 67 447 8955
показати
+380 95
+380 95 714 3580
показати
+380 63
+380 63 792 3181
показати

Контактна особа Оксана Николаевна
* Будь ласка, повідомте продавця, що ви знайшли оголошення на Agronovator.ua

Продавець на agronovator з: 22.12.2014

Відправлення повідомлення
Вгору