Відправлення повідомлення власнику
СУППОЗИТ ПЛЮС (Вагінальні супозиторії)
Ваше ім'я *
Телефон
E-mail *
Повідомлення *
максимально 4000 символів.
Число на картинці *

Введіть число з картинки ліворуч

СУППОЗИТ ПЛЮС (Вагінальні супозиторії)

Договірна
Ваше оголошення розміщено як “Безкоштовне”

Ви можете значно збільшити кількість відгуків на розміщене Вами оголошення,
замовивши одну з платних послуг.
 
Додати в обране
29-12-16
Переглядів: 804
№ 103501
Тип оголошення: Продам
Доставка: Самовивіз, Доставка поштою, Доставка по Україні
Розташування: Україна, Черкаська область, Черкаський район, Черкаси показати на мапі
Власник Cтандарт-Агро
СУППОЗИТ ПЛЮС (Вагінальні супозиторії)
Препарат Суппозит плюс застосовується для зміцнення імунітету свиней, корів, дрібної рогатої худоби, а також для лікування і профілактики ендометриту, маститу та підвищення ефективності штучного осіменіння свиней та корів. Також Ви можете використовувати цей препарат для відновлення мікрофлори після антибіотикотерапії. Препарат можна застосовувати під час вагітності та лактації.
Склад однієї свічки 4,7 м:
Бактерії роду Bacillus subtilis, Bacillus licheniformis 1: 1 (КУО / г) ― 5 х 108 КУО / водної свічці
Наповнювач лактоза ― до 4,7 грамів.
Інтравагінально свиноматкам, коровам, дрібній рогатій худобі:
Свиноматки з 12:00 до спаровування і через 12:00 після спарювання ½ свічці інтравагінально одноразово; за кілька днів до очікуваного опоросу ½ свічці інтравагінально одноразово; після опоросу, після природного або примусового звільнення матки від плаценти ½ свічці в порожнину матки відразу і один супозиторій через 10-12 годин. Після закінчення курсу антибіотикотерапії для профілактики дисбактеріозів ½ свічці інтравагінально один раз на добу, протягом трьох ― п'яти діб. Супозиторії треба вводити з допомогою пальців рук (з дотриманням правил гігієни) як можна глибше.
Корови: з 12:00 до спаровування і через 12:00 після спарювання по одному супозиторію; за кілька днів до очікуваного отелення, по одному супозиторію інтравагінально одноразово; після отелення, після природного або примусового звільнення матки від плаценти два свічці в порожнину матки відразу і одну через 10-12 годин. Після закінчення курсу антибіотикотерапії для профілактики дисбактеріозів по одному супозиторію один раз на добу, протягом трьох ― п'яти діб. Супозиторії треба вводити з допомогою пальців рук (з дотриманням правил гігієни) як можна глибше.
Дрібна рогата худоба: з 12:00 до спаровування і через 12:00 після спарювання ½ свічці інтравагінально одноразово; за кілька днів до очікуваного опоросу ½ сипозиторию інтравагінально одноразово; після опоросу, після природного або примусового звільнення матки від плаценти ½ свічці в порожнину матки відразу і один супозиторій через 10-12 годин. Після закінчення курсу антибіотикотерапії для профілактики дисбактеріозів ½ свічці інтравагінально один раз на добу, протягом трьох ― п'яти діб. Супозиторії треба вводити з допомогою пальців рук (з дотриманням правил гігієни) як можна глибше.
Дана пропозиція наведена для ознайомлення. По точну інформацію звертайтеся до продавця.
Контакти продавця
Відправлення повідомлення
Ім'я: Ирина
Організація: Cтандарт-Агро
Телефон:
+380 68 665 9886
+3800686659887
+380 67 404 7599
+380 472 507 123
Будь ласка, повідомте продавця, що ви знайшли оголошення на Agronovator.ua
Ваше ім'я*
Ваш E-mail*
Ваш телефон
Повідомлення*
Перевірочний код :
 


«Агроноватор»

Ви дійсно бажаєте видалити дане оголошення?
Піднятися нагору