Відправлення повідомлення власнику
Лакто-Стоп для собак (7 мл)
Ваше ім'я *
Телефон
E-mail *
Повідомлення *
максимально 4000 символів.
Число на картинці *

Введіть число з картинки ліворуч

Лакто-Стоп для собак (7 мл)

221,00 грн.
≈ 7,36 EUR
≈ 7,80 USD
Ваше оголошення розміщено як “Безкоштовне”

Ви можете значно збільшити кількість відгуків на розміщене Вами оголошення,
замовивши одну з платних послуг.
 
Додати в обране
15-01-17
Переглядів: 871
№ 81937
Тип оголошення: Продам
Доставка: Доставка поштою, Доставка по Україні
Розташування: Україна
Власник Ардена
Лакто-Стоп для собак (7 мл)
ЛІКАРСЬКА ФОРМА
Розчин для орального застосування.

Склад лікарського засобу
Каберголін - 50 мкг / мл, допоміжні компоненти.

Препарат випускається в ПЕТ флаконах-крапельницях 7 і 15 мл в картонній пачці та інструкцією із застосування.

Фармакотерапевтична група
Дофаминомиметик.

Фармакологічні властивості
Каберголін, що входить до складу лікарського препарату, є похідним алкалоїдів ріжків, агоніст дофамінових рецепторів пролонгованої дії. Має високу афінність до D2-дофамінових рецепторів, низьким - до D1-дофамінових, альфа 1-і альфа2-адренергічних, 5-HT1- і 5-HT2-серотонінових рецепторів.

Запобігає і пригнічує фізіологічну лактацію. Використання лакто-стопа попереджає лактацію, збільшення молочних залоз і розвиток лактаційного маститу. Зниження рівня пролактину сприяє швидкому зникненню ознак помилкової вагітності, а також змін в поведінці тварини. При одночасному застосуванні з блокаторами дофамінових рецепторів ефективність лакто-Стопа знижується.

Рівноважна концентрація каберголина при багаторазовому прийомі протягом тижня перевищує таку після одноразового прийому в 2-3 рази. Абсолютнабіодоступність каберголина невідома; значна частина прийнятої дози піддається ефекту «першого проходження» через печінку. Зв'язування з білками плазми не залежить від концентрації в плазмі і становить 40-42%. Каберголін і / або його метаболіти добре розподіляються в тканинах: в дослідженнях на тварин з вимірюванням загальної радіоактивності виявлено більш ніж 100-кратне перевищення концентрації каберголина і / або його метаболітів в гіпофізі в порівнянні з їх вмістом в плазмі крові.

Каберголін виводиться нирками і кишечником (22% і 60% відповідно) протягом 20 днів; менше 4% виявлено в сечі у незміненому вигляді. Ниркова екскреція у тварин з гіперпролактинемією схожа з такою у здорових. У дослідженнях на тваринах з нирковою недостатністю помірного і тяжкого ступеня змін фармакокінетики каберголина виявлено не було. За наявними даними, відмінностей у відповіді на терапію каберголіном між тваринами різного віку не були виявлені. Час настання максимального ефекту склало 48 ч, тривалість дії каберголина досягала 14 днів. У дослідженнях була відзначена селективність дії каберголина: впливу на секрецію інших гормонів, що виробляються передньою долею гіпофіза (СТГ, ФСГ, ЛГ, АКТГ, ТТГ), або кортизол не виявлено. Канцерогенних і мутагенних властивостей не виявлено. Виявляється в молоці, не проникає через плаценту.

Лакто-Стоп за ступенем впливу на організм відноситься до малонебезпечних речовин (4 клас небезпеки по ГОСТ 12.1.007-76).

ПОКАЗАННЯ ДО ЗАСТОСУВАННЯ
Лакто-Стоп призначають собакам для лікування помилкової захищеності і придушення лактації за клінічними показаннями (наприклад, ранній відбирання цуценят), а так само при гіперпролактинемії, ідіопатичною або викликаною аденомою гіпофіза.

Протипоказання
Забороняється застосування лакто-стопа при вагітності через посилення ймовірності аборту. Не рекомендується використовувати тваринам при гіпотензії або одночасно з гіпотензивними лікарськими препаратами, або тваринам, які перебувають під дією анестезуючих лікарських препаратів, а також після хірургічних операцій через можливе посилення гіпотензивного ефекту препарату.

СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ ТА ДОЗИ
Препарат застосовують всередину разом з кормом або примусово на корінь язика в дозі 0,1 мл (3 краплі) на 1 кг ваги тварини 1 раз на день протягом 4 - 6 днів. При відсутності ефекту або появі симптомів помилкової захищеності після припинення дачі препарату курс можна повторити.

ПОБІЧНІ ЕФЕКТИ
При застосуванні лакто-Стопа відповідно до цієї інструкції побічних явищ і ускладнень у тварин, як правило, не спостерігається. Дуже рідко у деяких тварин в перші два дні лікування можуть спостерігати одноразову блювоту, відсутність апетиту або сонливість, що не потребує відміни препарату.

Умови та термін зберігання
При передозуванні можливі: закладеність носа, блювота, непритомність, галюцинації. У разі передозування проводять підтримуючу симптоматичну терапію, спрямовану на придушення блювоти і відновлення кров'яного тиску. Як антидот використовують метоклопрамід, симптоматичне, підтримання АТ.

ОСОБЛИВІ ВКАЗІВКИ
При пропуску однієї або декількох доз лікарського препарату його застосування відновлюють в тому ж дозуванні і по тій же схемі.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші
Не слід застосовувати одночасно з антагоністами дофамінових D2-рецепторів (похідні фенотіазину, бутирофенона, тіоксантена, метоклопрамід). Одночасний прийом з препаратами, що мають високий ступінь зв'язування з білками плазми, з малою вірогідністю може впливати на зв'язок каберголина з білками плазми. Слід з обережністю застосовувати одночасно із засобами, що володіють гіпотензивним ефектом.

УМОВИ ЗБЕРІГАННЯ
У закритій упаковці виробника, окремо від продуктів харчування і кормів, в сухому, захищеному від світла місці, при температурі від 5 ° С до 25 ° С. Лікарський засіб слід зберігати в місцях, недоступних для дітей і тварин.

ТЕРМІН ПРИДАТНОСТІ
Термін придатності лікарського препарату в закритій упаковці при дотриманні умов зберігання - 2 роки з дня виготовлення. Термін зберігання після відкриття флакона - 28 днів.
Одиниця відпустки товару: флакон 7 мл
Виробник: Апі-Сан, Росія
Дана пропозиція наведена для ознайомлення. По точну інформацію звертайтеся до продавця.
Контакти продавця
Відправлення повідомлення
Ім'я: Оксана Николаевна
Організація: Ардена
Телефон:
+380 44 303 9326
+380 67 447 8955
+380 95 714 3580
+380 63 792 3181
Факс: +380 44 303 9326
Будь ласка, повідомте продавця, що ви знайшли оголошення на Agronovator.ua
Ваше ім'я*
Ваш E-mail*
Ваш телефон
Повідомлення*
Перевірочний код :
 


«Агроноватор»

Ви дійсно бажаєте видалити дане оголошення?
Піднятися нагору