Відправлення повідомлення власнику
«ВТС» проти АЧС! Дезінфектант Нового покоління «ВТС-885»
Ваше ім'я *
Телефон
E-mail *
Повідомлення *
максимально 4000 символів.
Число на картинці *

Введіть число з картинки ліворуч

«ВТС» проти АЧС! Дезінфектант Нового покоління «ВТС-885»

Оголошення неактуальне.
Дивіться нові оголошення в рубриці: Інші ветпрепарати для тварин
12-11-16
Переглядів: 61
№ 142169
Розташування: Україна, Київська область, Київ, Київ показати на мапі
«ВТС» проти АЧС! Дезінфектант Нового покоління «ВТС-885». Дезінфекція в присутності тварин! Має міжнародні сертифікати.
Знищує збудників хвороб Ньюкасла, Гамборо, Марека, Тешена, Ауески в тому числі африканської чуми, сибірки, туберкульозу, пташиний грип, эширихоза, сальмонели, стафилакока, клостридиоза, актинобацилиоза, респіраторно-репродуктивного синдрому, парагрипа ВРХ, вірусної діареї, лейкозу ВРХ, інфекційного трахеїту, вірус синдрому зниження несучести та ін Видаткова норма використання – 1 л. дезінфектанту досить обробити 4000 м. кв. (при робочому розчині 0,2%), з експозицією 10 хв!
Дезінфектант «ВТС-885» володіє унікальними миючими та дезінфікуючими якостями, 4 клас токсичності. Не подразнює слизові оболонки, не руйнують здорову клітину. Екологічно безпечний, без різкого запаху. Біорозкладаний. Ефективний при сильному забрудненні об'єктів. Використаний препарат можна зливати в каналізацію. Протипоказань НЕМАЄ! Замінює різко пахнуть, токсичні (небезпечні) і складні у використанні дезінфектанти. Знижує витрати і підвищує біологічну безпеку сільгоспвиробництва! «ВТС 885» - це альтернатива всім небезпечним дезінфектантів з максимальною турботою про людей, тварин і навколишнього середовища.
Українські продукти харчування потрібні всьому Світу, але свою якість треба довести! Конкуренція зростає, йде жорстока боротьба за ринки. Щоб успішно конкурувати на них, сільгоспвиробникам необхідно знижувати витрати, підвищувати якість і нарощувати експорт сільгосппродукції. Звичайно, не все так просто. Нерідко для зниження витрат потрібні серйозні зусилля і чимало часу. Саме зараз дуже важливо поява на українському ринку унікального за своїми властивостями дезінфектанту «ВТС-885», який допоможе тваринникам з легкістю вирішити ключові завдання.
Дезінфектант ВТС-885 Широко застосовується в Європі, Америці, Австралії, Канаді та ін. В Білорусі дозволений до застосування при АЧС.
Має міжнародні сертифікати

Застосовують Дезінфектант «ВТС-885» від усіх відомих 18 родин патогенних вірусів, грампозитывных і грамнегативних бактерій, спор бактерій, грибів, дріжджів, плісені. Для поточної і заключної дезінфекції у місцях епізоотій, з метою санації та профілактичної дезінфекції: тваринницьких та птахівничих приміщень, технологічне обладнання;
• інкубаційних та вивідних шаф;
• забійних та м'ясопереробних цехів;
• місця реалізації продукції тваринництва і птахівництва (ринки);
• пунктів штучного осіменіння;
• доїльного обладнання;
• цистерн для молочних продуктів;
• молочних і холодильних цехів;
• рефрижераторів, складських приміщень, в клініках і аптеках ветеринарної медицини;
• для облаштування санітарних бар'єрів перед входом у приміщення з підвищеними санітарними вимогами;
• транспортних засобів (включаючи автомобільний, залізничний, водний та авіаційний транспорт, який використовується для перевезення тварин і птиці);
• віваріях, цирках, зоопарках та інших об'єктах підконтрольних ветсаннадзору;
• дезінфекції інкубаційних та товарних яєць;
• застосовують для зниження бактеріального обсіменіння туш тварин і туш птаха.
"BTC 885 нейтральний дезінфектант-очищувач CD-256" виявляє антимікробну дію на грамотрицательную і грамположительную мікрофлору: стафілококи, колібактерії, сальмонели, протей, клебсієли, псевдомонас, кампілобактер, клостридії (Staphylococcusaureus, E. coli, Salmonellaenteritidis, Salmonellapullorumgallinarun, Proteusvulgaris, Klebsiellapneumoniae, Pseudomonasaeruginosa, Campylobacterjejuni, Clostridiumperfringens, на інші бактерії та їхні спори), проявляє вирулицидное дії на ДНК - і РНК-вмісні віруси - збудники хвороб Ньюкасла, Гамборо, Марека, хвороби Тешена, цирковируснои інфекції, чуми свиней, респіраторно-репродуктивного синдрому, хвороби Ауески, трансмісивного гастроентериту, парагрипу ВРХ, вірусної діареї ВРХ, лейкозу ВРХ, інфекційного ринотрахеїту та ін), антипротозойное дію проти кокцидій (Eimeriatenella, Eimerianecatrix, Eimeriaacervulina, Eimeriamaxima), фунгіцидну дію (Aspergillusfumigatus, цвілі та ін), діє проти дріжджів (Saccharomycescerevisiae, Candidaalbicans і ін).
Вирулицидные дію
Вірус грипу типу A / H1N1, вірус хвороби Ауєскі, вірус класичної чуми, вірус африканської чуми свиней, коронавірус (ТОС), аденовірусна інфекція, цирковирусна інфекція (СМВ), вірус PPCC, ротавірус, вірус сказу, калицвирус, парвовірус, вірус пташиного грипу H7N1, вірус пташиного грипу H5N1, вірус атипової чуми птахів, вірус інфекційного бронхіту, вірус хвороби Гамборо, вірус синдрому зниження несучості, що вірус віспи, віруси хвороб жуйних тварин (у тому числі лейкоз), віруси хвороб коней.
Бактерицидну дію
Staphylococcusaureus, E. coli, Salmonellaenteritidis, Salmonellapullorumgallinarun, Proteusvulgaris, Klebsiellapneumoniae, Pseudomonasaeruginosa, Campylobacterjejuni, Clostridiumperfringens, Actinabacillus pleuropneumoniae, Bordetella bronchiseptica, Enterococcus hirae, Erysipelothrix rhusiopathiae, Listeria monocytogenes, Pasteurella haemoiytica, Pasteurella multocida, Proteus hauseri, Staphylococcus intermedius, Steptococus suis, Leptospira spp., Mycoplasma gallispticum, Treponema hyodysenteriae, Bacillus anthracis, Mycobacterium tuberculosis.
Спороцидные дія
Clostridiumperfringens, Clostridium botulinum.
Фунгіцидну дія
Aspergillusfumigatus, Aspergillus niger, Aspergillus flavus, Candidaalbicans, Trichophyton mentagrophytes.
Препарат також має бактерицидну дію по відношенню до збудників туберкульозу, сальмонельозу, шигеллеза і умовно патогенних мікроорганізмів - збудників внутрішньолікарняних інфекцій, в т. ч. колибактериозу, викликаному ентерогеморагічною кишковою паличкою і MRSA), віруліцидну дію по відношенню до вірусів поліомієліту, гепатитів В, С, ВІЛ типу 1 і типу 2, герпесу, грипу, в т. ч. "пташиного", викликаного вірусом А Н5N1 та "свинячого", викликаного вірусом А H1N1, рота-, корона-, вакциниявирусам тощо), фунгіцидну дію по відношенню до грибів пологів Aspergillus і Candida і збудників поверхневих дерматомікозів).
Дана пропозиція наведена для ознайомлення. По точну інформацію звертайтеся до продавця.
«Агроноватор»

Ви дійсно бажаєте видалити дане оголошення?
Піднятися нагору