Відправлення повідомлення власнику
Екструдовані кормові суміші для тварин, птиці, риб.
Ваше ім'я *
Телефон
E-mail *
Повідомлення *
максимально 4000 символів.
Число на картинці *

Введіть число з картинки ліворуч

Екструдовані кормові суміші для тварин, птиці, риб.

Оголошення неактуальне.
Дивіться нові оголошення в рубриці: Зернові корми
04-12-15
Переглядів: 362
№ 117244
Розташування: Україна, Кіровоградська область, Кіровоградський район, Кіровоград показати на мапі
Застосування экструдиованного корми – шлях до підвищення ефективності тваринництва!
Зернові більш ніж на 50% складаються з крохмалю, який погано засвоюється тваринами. У процесі приготування корму зерно піддається короткочасного, але дуже інтенсивному механічному і баротермическому впливу за рахунок високої температури 110-160°С, тиск 50 атм крохмаль гідролізується зі збільшенням кількості декстринів та загальних цукрів, руйнується структура стінок клітини, клітковина розпадається на вторинний цукор. Ці складові, на відміну від крохмалю, практично повністю засвоюються усіма тваринами та птицею. Крім того, поверхня компонентів зерна збільшується в тисячу разів і стає більш доступною для взаємодії з травними соками і ферментами тварин
Від високотемпературного впливу на зерно знищується патогенна мікрофлора, грибки і цвіль зерен. Екструдовані корми незамінні при відгодівлі молодняку тварин. Відомо, що 90 % загибелі молодняку відбувається із-за хвороб шлунково-кишкового тракту або інфекцій, занесених з кормом. В нашому випадку така ймовірність мінімальна, так як корм стерильний. При годуванні молодняку екструдованим кормом загибель тварин від кишково-шлункових захворювань знижується в 1.5-2 рази. При переході на грубі корми, тварини у ранньому віці не змучене кишковими захворюваннями, значно випереджає своїх однолітків у зростанні. Екструдат володіє хорошими абсорбуючими властивостями, тому він володіє, крім кормових властивостей, профілактичну дію при шлунково – кишкових розладах.
Дуже продуктивно застосування їх і для отримання високих надоїв. В результаті використання екструдованих кормів підвищуються їх засвоєння на 10-40%, збільшуються надої молока на 20-40%, на 20-25% - несучість птиці і розмір яєць і середньодобові прирости - на 15-30%.
Після екструдування кормова маса набуває приємні органолептичні якості, аромат, що безумовно сприяє її поїдання.
Дана пропозиція наведена для ознайомлення. По точну інформацію звертайтеся до продавця.
«Агроноватор»

Ви дійсно бажаєте видалити дане оголошення?
Піднятися нагору