Рус Укр
Відправлення повідомлення власнику
Насіння соняшника ЛЮКС(кондитерський)
Ваше ім'я *
Телефон
E-mail *
Повідомлення *
максимально 4000 символів.
Число на картинці *

Введіть число з картинки ліворуч

Насіння соняшника ЛЮКС(кондитерський)

Оголошення неактуальне.
Дивіться нові оголошення в рубриці: Соняшник
12-12-18
Переглядів: 11
№ 211698
Розташування: Україна, Київська область, Київ, Київ показати на мапі
Додаткова інформація: російська
Сорт соняшнику ЛЮКС виведений Науковим інститутом селекції з сорту Донський крупноплідний шляхом багато кратного відбору з наступним перезапиленням з кращими за стійкістю до відомих збудників хвороб біотипів кондитерського напрямку.
Занесений до Державного реєстру сортів придатних для поширення в Україні в 2012 році Високопродуктивний сорт соняшнику середньої 1 групи стиглості. Тривалість вегетаційного періоду становить 100-105 днів. Найвища врожайність становить 4,8 т/га, середня врожайність за роки випробування 3,2-3,4 т/га.
Головною відмінною особливістю сорту являється крупноплідність - маса 1000 насінин у середньому 135 -145 г, ядро гарно виповнено по всій насінині. Висота рослин - 175-185 см, діаметр кошику 25-27 см. Сорт має імунітет проти відомих рас вовчка, толерантний до несправжньої борошнистої роси, комплексно стійкий проти гнилей, вертицильозу та фомопсису. Гарний медонос. Лушпиння легко відокремлюється від ядра.
Добре пристосований для вирощування в різних ґрунтово-кліматичних зонах посухостійкий. Не витримує загущення, рекомендована густота стояння під час збирання врожаю в зоні Степу ЗО -33 тис. шт./га, в зоні Лісостепу 33-35 тис шт./га., придатний для безгербіцидної технології вирощування та використання в кондитерській промисловості в якості альтернативи горіхової^ сировини.
Дозволяє отримувати високі економічні показники при мінімальних затратах на його вирощування.
Рекомендований для вирощування в Степовій та Лісостеповій зонах України.
Семена инкрустированное,протравлено (фунгицидами и микроудобрениями стимуляторами роста) и обработано полимерным красителем компании "Кемптура"(США).Упаковано в бумажные 4-х слойные мешки.
Дана пропозиція наведена для ознайомлення. Про точну інформацію звертайтеся до продавця.
«Агроноватор»

Ви дійсно бажаєте видалити дане оголошення?
Піднятися нагору