Домашні вина Виноград Виноградники Обладнання для збору і обробки винограду
Відправлення повідомлення власнику
Рефрактометр для алкоголю RHW-80ATC алкоголь: 0 - 80 % vol
Ваше ім'я *
Телефон
E-mail *
Повідомлення *
максимально 4000 символів.
Число на картинці *

Введіть число з картинки ліворуч

Рефрактометр для алкоголю RHW-80ATC алкоголь: 0 - 80 % vol

795,00 грн./шт.
≈ 26,73 EUR/шт.
≈ 28,64 USD/шт.
Ваше оголошення розміщено як “Безкоштовне”

Ви можете значно збільшити кількість відгуків на розміщене Вами оголошення,
замовивши одну з платних послуг.
 
Додати в обране
27-07-16
Переглядів: 22
№ 143743
Тип оголошення: Продам
Доставка: Доставка поштою, Доставка по Україні
Розташування: Україна показати на мапі
Рефрактометр для алкоголю RHW-80ATC алкоголь: 0 - 80 % vol
Рефрактометр RHW-80АТС необхідний для вимірювання алкоголю в водних розчинах, вини і міцних спиртних напоях, таких як лікери, джин, віскі, коньяк, ром, горілка, чача.

Застосовується для контролю за вмістом спирту при виготовленні пива, вина, чачі на всіх етапах виробництва алкогольних напоїв.

Рефрактометр для алкоголю ― оптичний інструмент, призначений для тестування спиртних напоїв на алкоголь. Модель RHW-80АТС використовується виключно для прямого зчитування показань алкоголю в діапазоні 0-80%, а його проста конструкція дозволяє швидко і точно отримати результат навіть в польових умовах.

Використовувати рефрактометр RHW-80АТС дуже просто!

Підготовка до використання: Спочатку його потрібно відкалібрувати: ставите краплю дистильованої води на скло, закриваєте кришкою і чекаєте 30 секунд. Направляєте рефрактометр на джерело світла і дивіться в окуляр: вимірювання знімаються з допомогою лінії розділу синього поля і світлого поля. Ця лінія вказує на процентний вміст алкоголю, яку ви бачите в окулярі. За допомогою калібрувальної викрутки домагаєтеся того, щоб рефрактометр показував 0 % на дистильованій воді. Після калібрування очищаєте скло, капаєте на нього досліджувану рідину і прочитаєте свідчення.
Як знімати показання:

Вимірювання проводять наступним чином: на призму наносити краплю напою, в якому хочете виміряти процентний вміст спирту, накриваєте кришкою і домагаєтеся того, щоб рідина розподілилася по всій призмі без порожнечі і бульбашок. Направляєте рефрактометр на джерело світла і дивіться в окуляр: вимірювання знімаються з допомогою лінії розділу синього поля і світлого поля. Ця лінія вказує на процентний вміст алкоголю. Пристрій не вимагає перекалібрування при змінах температури, оскільки забезпечений автоматичною температурною компенсацією. Обов'язковими вимогами експлуатації кишенькового рефрактометра є протирання м'якою ганчірочкою призми і прозорої пластини після кожного застосування і оберігання від попадання у воду.

Правила експлуатації
Існують певні правила поводження з приладом, це стосується дотримання обережності. Ви повинні уникати вібрації і ударів при роботі з рефрактометром, в результаті яких може відбутися порушення налаштувань. Після закінчення роботи з приладом необхідно з особливою ретельністю очищати поверхню призми за допомогою м'якої серветки. Перед зняттям зразка необхідно нанесення краплі води на призму, що важливо для порушення контакту між самою призмою та досліджуваним зразком. Витираючи поліровані грані призми, треба проявляти особливу акуратність, щоб уникнути пошкодження полірування. Слідом за цим призма протирається м'якою серветкою, поки його поверхня не буде блищати. Коли чистка завершена, рефрактометричний блок деякий час повинен знаходитися у відкритому стані. Це необхідно для забезпечення випаровування рідини.

Комплектація:

портативний рефрактометр RHW-80АТС
калібрувальна викрутка
піпетка для нанесення на призму досліджуваних зразків
захисний чохол для зберігання
інструкція англ. мовою
Дана пропозиція наведена для ознайомлення. По точну інформацію звертайтеся до продавця.
Контакти продавця
Відправлення повідомлення
Ім'я: Дмитрий
Організація: Дмитрий
Телефон:
+380 50 938 3029
Будь ласка, повідомте продавця, що ви знайшли оголошення на Agronovator.ua
Ваше ім'я*
Ваш E-mail*
Ваш телефон
Повідомлення*
Перевірочний код :
 


«Агроноватор»

Ви дійсно бажаєте видалити дане оголошення?
Піднятися нагору