Рефрактометр для вина RHW-25DATC, 3 шкали 0-40% Brix 0-25% vol

795,00 грн./шт.
≈ 27,83 EUR/шт.
≈ 29,53 USD/шт.
Зв'язатися з продавцем
Розташування: Україна показати карту
Доставка: Доставка поштою
01.02.2017
Дата розміщення:
53
Кількість переглядів:
143745
Номер оголошення:

Додаткова інформація російська
Рефрактометр для вина ― оптичний інструмент, призначений для тестування спиртних напоїв на алкоголь і цукровмісних вин на вміст цукру. Винний рефрактометр також використовується для визначення вмісту цукру у винограді, ступеня його дозрівання та придатності до виноробства. Так модель RHW-25 використовується виключно для прямого зчитування показань алкоголю в діапазоні 0-25%. Однак, оскільки спочатку пристрій вимірює показник заломлення, який переводить на вміст алкоголю, можливо отримання інших показників, використовуючи таблиці відповідності. Концентрація цукру визначається за допомогою виміру ступеня заломлення (рефракції) світла в розчині. Дана модель RHW-25DATC показує градуси за шкалою Брікс (Brix 40%), які дорівнюють відсоткового вмісту цукру в розчині, процентний вміст алкоголю в діапазоні 0-25% або в затверджених міжнародними угодами та стандартами одиниці Baume в діапазоні 0-20Be'.

Технічні характеристики:

· Діапазон вимірювання: 0-25% vol 0-40% brix, 0-22% Baume
· Мінімальна поділ: 0.2% vol 0.2% brix, 0.2% Baume
· Точність: ±0. 2% vol ±0. 2% Brix
· Діапазон температурної компенсації: 10 °C-30 °C
· Довжина: 170 мм
· Вага: 160 р
Вкрай простий у використанні
Використовує навколишній світ, працює без додаткового живлення (батарей, акумулятора і т. д.).
Використовувати рефрактометр RHW-25DATC дуже просто!рефрактомер для вина 3 в 1
Підготовка до використання: Спочатку його потрібно відкалібрувати: ставите краплю дистильованої води на скло, закриваєте кришкою і чекаєте 30 секунд. Направляєте рефрактометр на джерело світла і дивіться в окуляр: вимірювання знімаються з допомогою лінії розділу синього поля і світлого поля. Ця лінія вказує на градус шкали Брікс, яку ви бачите в окулярі. За допомогою калібрувальної викрутки домагаєтеся того, щоб рефрактометр показував 0 Брікс на дистильованій воді. Після калібрування очищаєте скло, капаєте на нього суслом і прочитаєте свідчення.

Як знімати показання:

Початкова щільність вимірюється дуже просто, ви просто капаєте на рефрактометр краплю сусла перед тим, як поставити його на бродіння і визначаєте його щільність в BRIX. Пристрій не вимагає перекалібрування при змінах температури, оскільки забезпечений автоматичною температурною компенсацією. Обов'язковими вимогами експлуатації кишенькового рефрактометра є протирання м'якою ганчірочкою призми і прозорої пластини після кожного застосування і оберігання від попадання у воду.

Застосування рефрактометра:

у виноробстві для перевірки ступеня дозрівання фруктів в польових умовах, перевірки якості продукції після збирання врожаю, контролю вмісту цукру під час переробки та розливу, вимірювання свіжовіджатого винного сусла
у пивоварінні для вимірювання вихідного холодного сусла при виробництві пива
вимірювання цукристості для регулювання роботи нагрівача цукру;
вимірювання цукристості в безалкогольних напоях і солодощах;
вимірювання цукристості паст і густих речовин: цукрового сиропу, меляси, меду, джему, винного сусла, пюре);
Правила експлуатації
Існують певні правила поводження з приладом, це стосується дотримання обережності. Ви повинні уникати вібрації і ударів при роботі з рефрактометром, в результаті яких може відбутися порушення налаштувань. Після закінчення роботи з приладом необхідно з особливою ретельністю очищати поверхню призми за допомогою м'якої серветки. Перед зняттям зразка необхідно нанесення краплі води на призму, що важливо для порушення контакту між самою призмою та досліджуваним зразком. Витираючи поліровані грані призми, треба проявляти особливу акуратність, щоб уникнути пошкодження полірування. Слідом за цим призма протирається м'якою серветкою, поки його поверхня не буде блищати. Коли чистка завершена, рефрактометричний блок деякий час повинен знаходитися у відкритому стані. Це необхідно для забезпечення випаровування рідини.

Комплектація:

портативний рефрактометр RHW-25DATC
калібрувальна викрутка
піпетка для нанесення на призму досліджуваних зразків
зах
Дана пропозиція наведена для ознайомлення. По точну інформацію звертайтеся до продавця.
Контакти
+380 50
+380 50 938 3029
показати

Контактна особа Дмитрий
* Будь ласка, повідомте продавця, що ви знайшли оголошення на Agronovator.ua
Продавець на agronovator з: 27.07.2016

Відправлення повідомлення
Вгору