Органічне еко-вино (сухе червоне)

50,00 грн./л
≈ 1,72 EUR/л
≈ 1,86 USD/л
Зв'язатися з продавцем
Розташування: Україна, Одеська область, Ренійський район показати карту
Доставка: Доставка поштою
18.03.2017
Дата розміщення:
1935
Кількість переглядів:
106954
Номер оголошення:

Додаткова інформація російська
Спочатку, виноробство було моїм хобі. Через деякий час, коли ринок вин почав бенкетувати порошковими винами в поєднанні з цукром, спиртами та іншими невідомими складовими, я вирішив посадити на своїй землі 0,8 га. виноградників, сорти - зайбер,піно чорний, кучурган, новак, молдова, щоб працювати за технологією асамбляжа і відійти від купажування з часом.
Перший урожай був зібраний в 2012 р. Моєю метою є впровадження серед кінцевих споживачів і цінителів цього напоюоригінальних вин! Корисних вин! Хотілося б додати, що дорога пляшка 0,7 л з вином відомої марки, або упаковка з написом"домашнє" це ще не привід вважати, що цей напій буде корисний Вашому організму...
Заводам складно скласти конкуренцію, по упаковці вин, рекламної кампанії, обсягами. Не дивлячись на трудомісткість процесу виробництва органічного вина, виноградники не обробляють гербіцидами, а також при віджиманні не використовуються автоматичні агрегати, де допустимо зіткнення з металевими деталями. Далі, винне сусло вистоюється в спеціальних ємкостях з дерева, після цього відбувається найголовніше і цікаве, не можу говорити про це т.це мої нововведення у виноробстві, які надають винам терпкість і аромат.
Реалізую вина тільки на розлив КРАТНО 1л.(700 мл), так як установка розливної лінії позначиться на собівартості продукту більш ніж на 65%. Зберігаються вина в дубових бочках у головному підвалі при необхідній стабільній температурі для життя вин. Вино з яскраво вираженими лікувальними властивостями, не викликає нудоти, головного болю і похмільного синдрому. Органічні вина багаті таніном (природний антидепресант) рекомендовано вживати в помірних дозах перед і під час прийому їжі для поліпшення роботи шлунково-кишкового тракту, серцево-судинної системи,при постінфарктному, постинсультном стані,як антистресовий засіб,для виведення радіонуклідів і кровотворення.
Окремо хочу виділити наступне, що в колекції моїх вин, є обмежений обсяг вина з витримкою більше п'яти років, гідний Вашої уваги.
Доставка по Україні і країнам СНД службою "Нова Пошта", "Delivery" "КСД".

«Вино — самий здоровий і гігієнічний з напоїв». Луї Пастер 
Дана пропозиція наведена для ознайомлення. По точну інформацію звертайтеся до продавця.
Контакти
+380 98
+380 98 8877705
показати

Контактна особа Дмитрий
* Будь ласка, повідомте продавця, що ви знайшли оголошення на Agronovator.ua
Продавець на agronovator з: 14.08.2015

Відправлення повідомлення
Вгору