Відправлення повідомлення власнику
Органічне еко-вино (сухе червоне)
Ваше ім'я *
Телефон
E-mail *
Повідомлення *
максимально 4000 символів.
Число на картинці *

Введіть число з картинки ліворуч

Органічне еко-вино (сухе червоне)

50,00 грн./л
≈ 1,68 EUR/л
≈ 1,79 USD/л
Ваше оголошення розміщено як “Безкоштовне”

Ви можете значно збільшити кількість відгуків на розміщене Вами оголошення,
замовивши одну з платних послуг.
 
Додати в обране
19-08-15
Переглядів: 1915
№ 106954
Тип оголошення: Продам
Доставка: Доставка поштою
Розташування: Україна, Одеська область, Ренійський район, Нагірне показати на мапі
Переглянути всі фотографії (12)
Органічне еко-вино (сухе червоне)
Спочатку, виноробство було моїм хобі. Через деякий час, коли ринок вин почав бенкетувати порошковими винами в поєднанні з цукром, спиртами та іншими невідомими складовими, я вирішив посадити на своїй землі 0,8 га. виноградників, сорти - зайбер,піно чорний, кучурган, новак, молдова, щоб працювати за технологією асамбляжа і відійти від купажування з часом.
Перший урожай був зібраний в 2012 р. Моєю метою є впровадження серед кінцевих споживачів і цінителів цього напоюоригінальних вин! Корисних вин! Хотілося б додати, що дорога пляшка 0,7 л з вином відомої марки, або упаковка з написом"домашнє" це ще не привід вважати, що цей напій буде корисний Вашому організму...
Заводам складно скласти конкуренцію, по упаковці вин, рекламної кампанії, обсягами. Не дивлячись на трудомісткість процесу виробництва органічного вина, виноградники не обробляють гербіцидами, а також при віджиманні не використовуються автоматичні агрегати, де допустимо зіткнення з металевими деталями. Далі, винне сусло вистоюється в спеціальних ємкостях з дерева, після цього відбувається найголовніше і цікаве, не можу говорити про це т.це мої нововведення у виноробстві, які надають винам терпкість і аромат.
Реалізую вина тільки на розлив КРАТНО 1л.(700 мл), так як установка розливної лінії позначиться на собівартості продукту більш ніж на 65%. Зберігаються вина в дубових бочках у головному підвалі при необхідній стабільній температурі для життя вин. Вино з яскраво вираженими лікувальними властивостями, не викликає нудоти, головного болю і похмільного синдрому. Органічні вина багаті таніном (природний антидепресант) рекомендовано вживати в помірних дозах перед і під час прийому їжі для поліпшення роботи шлунково-кишкового тракту, серцево-судинної системи,при постінфарктному, постинсультном стані,як антистресовий засіб,для виведення радіонуклідів і кровотворення.
Окремо хочу виділити наступне, що в колекції моїх вин, є обмежений обсяг вина з витримкою більше п'яти років, гідний Вашої уваги.
Доставка по Україні і країнам СНД службою "Нова Пошта", "Delivery" "КСД".

«Вино — самий здоровий і гігієнічний з напоїв». Луї Пастер 
Дана пропозиція наведена для ознайомлення. По точну інформацію звертайтеся до продавця.
Контакти продавця
Відправлення повідомлення
Ім'я: Дмитрий
Організація: Дмитрий
Телефон:
+380 98 8877705
Будь ласка, повідомте продавця, що ви знайшли оголошення на Agronovator.ua
Ваше ім'я*
Ваш E-mail*
Ваш телефон
Повідомлення*
Перевірочний код :
 


«Агроноватор»

Ви дійсно бажаєте видалити дане оголошення?
Піднятися нагору