Відправлення повідомлення власнику
АМІАЧНА ВОДА марки Б25, розчин аміаку рідкий технічний
Ваше ім'я *
Телефон
E-mail *
Повідомлення *
максимально 4000 символів.
Число на картинці *

Введіть число з картинки ліворуч

АМІАЧНА ВОДА марки Б25, розчин аміаку рідкий технічний

Оголошення неактуальне.
Дивіться нові оголошення в рубриці: Азотні добрива
01-09-16
Переглядів: 5
№ 149643
Розташування: Україна, Дніпропетровська область, Дніпропетровський район, Дніпродзержинськ показати на мапі
Розчин аміаку водний 25%, марки Б. Виробництво Дніпроазот.
Аміак марки Б використовують в сільському господарстві в якості азотного добрива.
При внесенні аміачної води в грунт аміак адсорбується ґрунтовими колоїдами, тому його пересування незначно. Згодом аміачний азот нитрифицируется, набуває велику ступінь рухливості і мігрує з ґрунтовим розчином.
Внесення аміачної води підвищує кількість грунтових мікроорганізмів, оскільки аміак збільшує кількість рослинних залишків, якими харчуються мікроорганізми. При цьому безпосередньо після внесення добрива в грунт у зоні його поширення спостерігається зменшення кількості ґрунтових мікроорганізмів. Після перетворення аміаку в нітрати (це відбувається навесні за шість тижнів) мікроорганізми відразу ж розмножуються в удобреному грунті. Аміачна вода вбиває і дощових черв'яків. Проте їх кількість теж швидко відновлюється і навіть збільшується після перетворення аміаку в нітрати або поглинання його рослинами.
Як і всі рідкі азотні добрива, аміачну воду вносять з глибоким закладенням. Глибина тим більше, чим легше гранулометричний склад ґрунту і вище сухість.
Аміачну воду вносять за допомогою спеціальних машин, що забезпечують негайну закладення добрива на глибину не менше 10-12 см на важких ґрунтах і на 14-18 см на ґрунтах легкого складу. Така глибина оберігає аміаку від випаровування. Деякі можливі втрати на сильнокарбонатных ґрунтах з лужною реакцією.
Дана пропозиція наведена для ознайомлення. По точну інформацію звертайтеся до продавця.
«Агроноватор»

Ви дійсно бажаєте видалити дане оголошення?
Піднятися нагору