Agronovator та Agriline об'єднуються!
Публікація оголошень та будь-які платні послуги будуть недоступними вже найближчим часом.
Розміщуйте оголошення на agriline.ua

КАС-32

Договірна
Зв'язатися з продавцем
Розташування: Україна, Черкаська область, Черкаси
Доставка: Самовивіз, Доставка по Україні
25.09.2023
Дата розміщення:
1716
Кількість переглядів:
45142
Номер оголошення:

Додаткова інформація Російська
КАС 32 ( карбамідно—аміачна селітра або карбамідно—аміачна суміш) – суміш концентрованих водних розчинів карбаміду та аміачної селітри. Містить у собі амідну, аміачну та нітратну форми азоту.

Вміст азоту 32 %.

Добриво КАС можна застосовувати під всі сільськогосподарські культури, але найбільш доцільно – під зернові колосові культури. Має широкий спектр застосовування в технологіях вирощування сільськогосподарських культур. Використовується для позакореневого, прикореневого підживлення рослин у вигляді багатокомпонентних бакових сумішей, для основного удобрення, перед посівною культивацією та при зрошенні сільськогосподарських культур у всіх ґрунтово-кліматичних зонах України.

У виробничих умовах при більш рівномірному його внесенні в грунт ефективність добрива КАС в порівнянні з твердими азотними добривами значно вища. Розчин КАС – це не лише ефективне однокомпонентне азотне добриво. На його основі можна виготовляти комплексні добрива, до складу яких входять мікроелементи, пестициди, регулятори росту. Це відкриває широкі можливості їх застосування за інтенсивних технологій вирощування сільськогосподарських культур та знижує витрати на їх внесення.

КАС відрізняється якісними і кількісними позитивними особливостями дії у порівнянні з іншими формами добрив. В КАСі при взаємодії з мікроорганізмами амідна форма азоту переходить в доступну рослинам амонійну форму. В процесі нітрифікації, якщо температура ґрунту досить висока для мікробної активності, амонійна форма азоту переходить у нітратну. Таким чином, внесення КАСу, який має різні форми азоту, дає пролонгований ефект його засвоєння рослинами.

Можливі такі схеми використання КАС і сумішей з іншими засобами хімізації:

1. Ранньовесняне підживлення азотом озимих після перезимівлі. Підживлення розчином КАС необхідно проводити в першу чергу на посівах, де потрібне посилення кущення. Доза азоту в перше підживлення визначається в залежності від стану озимих, родючості грунту і попередника. На посівах з щільністю рослин 200-300 шт. на 1 кв. м доза азоту – 80 – 50 кг/га, на більш густих (300-350 рослин на 1 кв. м) -50-40 кг / га.

2. Суміш КАС з фунгіцидами на озимих застосовується навесні на початку виходу рослин у трубку в разі поширення кореневої гнилі та появі ознак борошнистої роси. Доза КАС визначається в залежності від потреби рослин, не більше 40 кг / га, фунгіцид – 0,5 л/ га.

3. Суміш КАС з ретардантами може використовуватися на початку трубкування.

4. Суміш КАС в поєднанні з ретардантами та фунгіцидами застосовується в середині трубкування. Доза азоту 20-30 кг / га.

5. Під ячмінь КАС найбільш доцільно вносити як основне добриво.
Дана пропозиція наведена для ознайомлення. Про точну інформацію звертайтеся до продавця.
Контакти ТОВ"АГРОНАФТОТРЕЙД"
+380 67
+380 67 470 7872
показати

Контактна особа Горбоконь Геннадий Васильевич
* Будь ласка, повідомте продавця, що ви знайшли оголошення на Agronovator.ua
Продавець на agronovator з: 26.09.2013

Відправлення повідомлення
Вгору