Відправлення повідомлення власнику
Курячий послід
Ваше ім'я *
Телефон
E-mail *
Повідомлення *
максимально 4000 символів.
Число на картинці *

Введіть число з картинки ліворуч

Курячий послід

Оголошення неактуальне.
Дивіться нові оголошення в рубриці: Пташиний послід
21-10-15
Переглядів: 521
№ 112277
Розташування: Україна, Хмельницька область, Хмельницький, Хмельницький показати на мапі
Курячий послід.
 Курячий послід — це чудове органічне добриво. Агрономи вже давно відзначили, що за своєю дією пташиний послід абсолютно не поступається в плані кількості поживних речовин дорогим мінеральним добривам. Навіть перевершує: завдяки своїй органічній формі, поживні речовини набагато менше вимиваються з грунту, добре доходять до коренів і не створюють високої концентрації солей. Підгодівля курячим послідом викликає активний ріст, цвітіння і утворення зав'язі у рослин. Урожай виходить на славу і дійсно радує якістю: змістом вітамінів, білків, цукру і крохмалю, і це без яких-небудь нітратів!
Курячий послід унікальний тим, що містить найбільше азоту — цілих 1,5-1,9%, тоді як в коров’яку його лише 0,5%.  Фосфору в курячому посліді рівно в три рази більше, ніж в будь-якому іншому вигляді гною.
Також курячий послід:
  • Не токсичний, не злежується.
  • Володіє ефектом пролонгованої дії протягом цілих трьох років — ось чому в грунт його досить вносити лише раз на два-три роки.
  • Забезпечує збалансоване харчування для майже всіх сільськогосподарських культур.
  • Поліпшує склад і властивості грунту.
  • Скорочує строки дозрівання врожаю.
  • Відновлює оптимальну кислотність ґрунту і його мікрофлору.
Кальцій в курячому посліді сприяє розкисленню ґрунтів.
  • Підвищує стійкість культур до несприятливих факторів середовища, а також до захворювань.
  • Не обпікає коріння рослин.
Це абсолютно екологічне добриво, яке має значно нижчі ціни, ніж мінеральне.
Які рослини люблять це добриво?
Курячий послід використовують як сухе  добриво під овочі та плодово-ягідні культури, а  як настій  для підживлення часнику, цибулі та іншої  зелені. Садові дерева, капусту, баклажани та помідори потрібно поливати розчином хоч двічі за сезон. Агрономічні досліди також показали, що завдяки використанню в якості добрива курячого посліду, на виході виходить екологічно чиста продукція високої якості, в якій вміст сухої речовини збільшено від 5% до 10% і навіть більше цукру в цукрових буряках.
 Сухий курячий послід  дуже подобається картоплі і  вноситься як добриво восени перед оранкою ділянки , або навесні  перед посадкою з розрахунку- 4-5кг посліду на м2 Восени звичайно краще, тому що за зиму гумус дозріває на всі 100% і поживні речовини в грунті  розподіляються  рівномірно, та ще й талі води якісно позбавляють від надлишків концентрованих речовин.
Підгодовувати рідким настоєм курячого посліду часник, цибулю та іншу зелень , вже  можна  на початку червня — як тільки запускається процес вегетації. Результат ви побачите швидко: вже на другий тиждень часник оживе і стане в темпі нарощувати зелену масу.
 
Для того щоб мати рідкий настій курячого посліду зробіть так:
 
Засипте  в бочку або іншу підходящу ємність курячий послід, залийте водою і залиште бродити на два тижні.
По закінченню терміну розбавте в співвідношенні 1:20 з водою і поливайте по половині літра кожній рослині.
Якщо хочете, щоб при бродінні курячий послід не виділяв неприємного запаху, додайте в бочку 300 г залізного купоросу — він ще і як добриво піде.
У курячому посліді — не важливо, сухому або рідкому — є свій рівень рН: 6,6. Недарма його ще називають «почвообразователем» — від цього добрива не тільки підвищується врожайність, але і в грунті утворюється гумус, а кальцій в курячому посліді сприяє розкисленню ґрунтів. Курячий послід головним чином безпосередньо підсилює активність фотосинтезу рослин — ось чому урожай виходить таким несподіваним.  Хочете такий?
Дана пропозиція наведена для ознайомлення. По точну інформацію звертайтеся до продавця.
«Агроноватор»

Ви дійсно бажаєте видалити дане оголошення?
Піднятися нагору