Відправлення повідомлення власнику
Лігногумат. Доставка по Україні
Ваше ім'я *
Телефон
E-mail *
Повідомлення *
максимально 4000 символів.
Число на картинці *

Введіть число з картинки ліворуч

Лігногумат. Доставка по Україні

400,00 грн./кг
≈ 13,27 EUR/кг
≈ 14,14 USD/кг
Ваше оголошення розміщено як “Безкоштовне”

Ви можете значно збільшити кількість відгуків на розміщене Вами оголошення,
замовивши одну з платних послуг.
 
Додати в обране
01-08-16
Переглядів: 5
№ 144239
Тип оголошення: Продам
Розташування: Україна, Запорізька область, Запоріжжя, Запоріжжя показати на мапі
Лігногумат. Доставка по Україні
Порахуйте скільки коштує та частина добрив яка залишиться лежати в землі не засвоєна рослиною,надаючи вам при цьому ведмежу послугу,роблячи грунт нітратній.
Пропонуємо Вам найкраще і екологічне з того що є на сьогоднішній день в агровиробництві, Лігногумат -підсилює посухостійкість і постачання рослин елементами живлення зняття стресу при обробках ЗЗР.
На сьогоднішній день марнотратно і малоефективно робити обробку особливо вносити удорения без Лігногумату .Одна обробка та внесення добрив з Лигногуматом по ефективності дорівнює трьом обробкам без нього..Крім більш низької врожайності Ви втрачаєте час і кошти витрачені на обробку. Внесені добрива засвоюються не повністю з Лигногуматом засвоїться до90% і мало того розкладуть і допоможуть засвоїти раніше внесені добрива ніж зроблять і грунт та продукцію менш нітратній а значить більш екологічно чистою.
Родючість грунту залежить від вмісту гумінових речовин,беручи участь у процесі живлення вміст гумінових речовин в ґрунті зменшується роблячи грунт менш родючої,особливо при промисловому використанні. Постійне внесення великої кількості добрив питання не вирішує, врожайність буде поступово падати, для будь-якої рослини одних добрив недостатньо важлива ще грунт і можливість рослини отримати збалансоване харчування.
З плюсів можна додати: Боолее Низька ціна обробки порівняно з конкурентами прим 25-30грн. на один гектар. ЛІГНОГУМАТ підвищує КЛАС у пшениці не секрет, що ціна на пшеницю залежить від класу,
На овочах нітрати в 30 разів нижче норми.і крім кількості більш яскраво виражені смакові якості і здоровий вигляд вашої продукції дадуть вам перевагу над конкурентами і дозволять вам швидше і дорожче реалізувати кінцевий продукт.
А Результати застосування: На обробленому полі Лигногуматом для наповнення бункера у комбайна знадобився 1 прохід на необробленому півтора проходу.
Бажаємо всім вам і нам високих врожаїв самої якісної сільгосппродукції.
У Німеччині препарат рекомендований для застосування в екологічному сільському господарстві.. компанія «Bayer»,що працює з світовими лідерами в галузі захисту рослин,включила «Альбіт» і«Лігногумат» в схему комплексного захисту садів. Але це їхні справи.
А компанія «Родоніт» бажає всім вам і нам високих врожаїв самої якісної сільгосппродукції у світі.Це факт.
Дана пропозиція наведена для ознайомлення. По точну інформацію звертайтеся до продавця.
Контакти продавця
Відправлення повідомлення
Ім'я: Александр
Організація: Александр
Телефон:
+380 97 711 9349
Будь ласка, повідомте продавця, що ви знайшли оголошення на Agronovator.ua
Ваше ім'я*
Ваш E-mail*
Ваш телефон
Повідомлення*
Перевірочний код :
 


«Агроноватор»

Ви дійсно бажаєте видалити дане оголошення?
Піднятися нагору