Відправлення повідомлення власнику
Регулятор росту МОДДУС
Ваше ім'я *
Телефон
E-mail *
Повідомлення *
максимально 4000 символів.
Число на картинці *

Введіть число з картинки ліворуч

Регулятор росту МОДДУС

49,48 USD/л
≈ 46,40 EUR/л
≈ 1 380,86 грн./л
Ваше оголошення розміщено як “Безкоштовне”

Ви можете значно збільшити кількість відгуків на розміщене Вами оголошення,
замовивши одну з платних послуг.
 
Додати в обране
27-12-16
Переглядів: 1035
№ 96163
Тип оголошення: Продам
Розташування: Україна, Кіровоградська область, Кіровоградський район, Кіровоград показати на мапі
Власник ООО Торговый Дом "Агролига"
Регулятор росту МОДДУС
Регулятор росту МОДДУС

Високоефективний регулятор росту рослин для запобігання виляганню зернових культур
Діюча речовина: тринексапак-етил, 250 г/л
Клас небезпеки: 3
Упаковка: каністра 5 л / 4×5 л
Термін зберігання: 3 роки з дня виготовлення
Переваги
· Підвищує зимостійкість рослин за рахунок:
o збільшення вмісту цукрів в осінній період
o зміцнення кореневої системи
· Зменшує ризик вилягання за рахунок:
o зміцнення кореневої системи
o зміцнення стебла
o скорочення довжини міжвузлів
· Закладає високий потенціал врожайності рослин за рахунок:
o поліпшення вологозабезпеченості
o підвищення продуктивного стеблостою
o покращення перезимівлі
· Технологічні переваги:
o можна застосовувати з фази «кущіння до початку появи прапорцевого листка
o можна застосовувати в широкому діапазоні температур починаючи з +8°С
o відсутність фітотоксичного дії на культуру
Механізм дії
Діюча речовина тринексапак-етил пригнічує утворення гіббереліну, підсилюючого подовження стебел, сприяє росту кореневої системи та збільшує товщину стінок соломини.
Особливості застосування
При застосуванні у фазу осіннього кущіння озимої пшениці в нормі 0,2–0,4 л/га МОДДУС збільшує обсяг кореневої системи, допомагає рослинам перенести посушливі умови осені та швидко стартувати навесні. Посіви, оброблені препаратом МОДДУС з осені, більш ефективно використовують весняні азотні підживлення з-за більш розвиненої кореневої системи, успішно проходять найбільш чутливі фази розвитку, більшою мірою протистоять атакам шкідників і хвороб, а також максимально ефективно використовують грунтову вологу. МОДДУС при осінній обробці також збільшує концентрацію пластичних речовин (наприклад, цукрів) у рослині, що знижує температуру кристалізації води в клітинах, допомагаючи перенести низькі температури при перезимівлі, таким чином знижуючи загибель рослин в умовах нестійкого снігового покриву або малосніжною зими і зберігаючи задану густоту стояння.
Навесні при обробках з початку виходу в трубку, тобто коли рослина має сформований вузол над поверхнею землі, МОДДУС вкорочує міжвузля, яке формується після обробки. При цьому варто відзначити, що міжвузля, яке сформовано і існує на момент обробки, дії МОДДУС не підлягає. МОДДУС знижує ймовірність вилягання рослин, вкорочуючи формується міжвузля і збільшуючи товщину стінок соломини. Знаючи, що вилягання, як правило, виникає із-за слабкої міцності самого нижнього міжвузля, для його посилення необхідно провести обробку МОДДУС, коли перший сайт тільки формується у невеликої кількості рослин, в самому кінці кущіння. У ці фази вплив на формування кореневої системи мінімально, і основна дія виявляється на соломіну.
 
Область застосування пестициду: для сільськогосподарського виробництва.
Призначення: МОДДУС, регулятор росту рослин, призначений для запобігання виляганню пшениці, ячменю, жита.
Регламенти застосування: застосовувати препарат у суворій відповідності з цими рекомендаціями.
Культура Об'єкт Норма витрати препарату, л,кг/га Строки очікування, дні (кратність обробок)
Спосіб обробки; *терміни для ручних та механізованих робіт, дні
Пшениця і ячмінь ярі і озимі, жито озима Попередження вилягання, підвищення врожайності та якості зерна 0,2–0,4 60(1)
Обприскування у фазу початку кущіння — вихід в трубку до фази появи прапорцевого листка. Витрата робочої рідини — 150-200 л/га.
* —(3)
Пшениця озима 0,2 60(2)
Обприскування у фазах кущіння і виходу в трубку до фази появи прапорцевого листка. Витрата робочої рідини — 150-200 л/га.
* —(3)
Сумісність з іншими пестицидами (агрохімікатами): препарат сумісний з більшістю зазвичай застосовуються фунгіцидів, інсектицидів та акарицидів. Проте в кожному конкретному випадку змішуються препарати слід перевірити на сумісність.
Період захисної дії: протягом усього періоду вегетації.
Селективність: препарат у рекомендумых норми та регламенти застосування характеризується високою вибірковістю щодо культурних рослин.
Швидкість впливу: більша частина діючої речовини препарату поглинається асиміляційними частинами рослин протягом 2 годин і перерозподіляється в точки росту.
Фітотоксичність: при використанні препарату МОДДУС в суворій відповідності з розробленими фірмою рекомендаціями не створюється ризику виникнення фітотоксичності.
Толерантність культур: при дотриманні регламентів препарату культурні рослини виявляють досить високий рівень толерантності до препарату.
Можливість виникнення резистентності: відсутня за умови суворого дотримання розроблених фірмою рекомендацій.
Обмеження щодо транспортування, застосування та зберігання пестициду: заборонено застосування препарату авіаційним методом і в особистих підсобних господарствах!
Маркування (включаючи знак небезпеки): № ООН 3082; клас небезпеки — 9.
Технологія застосування: обробка вегетуючих рослин проводиться шляхом обприскування. Для обприскування посівів використовуються будь-які серійно випускаються штангові, вентиляторні або ранцеві обприскувачі. Робочий розчин регулятора росту рослин готують безпосередньо перед застосуванням. Для приготування робочого розчину відміряють необхідну кількість препарату на одну заправку обприскувача. Далі робочий розчин готують наступним чином: бак обприскувача наповнюють приблизно наполовину водою, вливають у нього необхідну кількість препарату, доливають водою до необхідного об'єму при постійному перемішуванні розчину гідравлічними мішалками. Обробку рослин регулятором росту проводять у ранкові або вечірні години в безвітряну погоду або при швидкості вітру понад 4-5 м/с. Робочий розчин повинен бути використаний в день приготування.
Зберігання препарату: зберігати препарат у сухому, темному приміщенні в інтервалі температур від -5°С до +35°С.
Термін зберігання: 3 роки з дня виготовлення.
Клас небезпечності: 3
Клас небезпеки для бджіл: 3 — малонебезпечні для бджіл пестициди.
Необхідно дотримання наступного екологічного регламенту:
· проводити обробку рослин в ранковий або вечірній час
· при швидкості вітру — не більше 4-5 м/с
· прикордонно-захисна зона літа для бджіл — не менше 2-3 км
· обмеження льоту бджіл — не менше 3-24 годин
 
Необхідно уникати забруднення водойм і джерел питної води залишками препарату і водою, використаної для промивки тари і обладнання. Препарат не повинен потрапляти в продукти харчування і корми.
Питання про використання соломи і зеленої маси на корм тварин підлягає розгляду органами державного ветеринарного нагляду.
Перша допомога при отруєнні: при ознаках гострого отруєння потерпілого необхідно негайно усунути від роботи і вивести з зони впливу пестициду; обережно зняти з потерпілого одяг і кошти індивідуальної захисту, уникаючи потрапляння препарату на шкіру або через органи дихання. При попаданні на шкіру — видалити препарат зі шкіри шматком тканини, вати (не втираючи), а потім обмити забруднену ділянку проточною водою з милом. При попаданні на одяг — після зняття забрудненого одягу, промити водою ділянки можливого забруднення шкіри. При потраплянні препарату в очі — негайно промити їх чистою проточною водою при розімкнутих століттях. При випадковому проковтуванні — прополоскати рот водою, негайно дати випити потерпілому кілька склянок води з активованим вугіллям (з розрахунку 1 г сорбенту на 1 кг маси тіла), а потім подразненням задньої стінки глотки викликати блювання (повторити це кілька разів до повного видалення препарату з організму). Після надання першої допомоги негайно звернутися до лікаря. Антидоту для препарату немає, лікування симптоматичне.
Дана пропозиція наведена для ознайомлення. По точну інформацію звертайтеся до продавця.
Контакти продавця
Відправлення повідомлення
Ім'я: Алексей
Організація: ООО Торговый Дом "Агролига"
Телефон:
+380 50 488 8100
+380 67 627 7767
+380 50 433 2244
+380 50 905 6406
Факс: +380 522 220 565
Будь ласка, повідомте продавця, що ви знайшли оголошення на Agronovator.ua
Ваше ім'я*
Ваш E-mail*
Ваш телефон
Повідомлення*
Перевірочний код :
 


«Агроноватор»

Ви дійсно бажаєте видалити дане оголошення?
Піднятися нагору