Відправлення повідомлення власнику
«Вимпел» 77% розчин – регулятор росту рослин
Ваше ім'я *
Телефон
E-mail *
Повідомлення *
максимально 4000 символів.
Число на картинці *

Введіть число з картинки ліворуч

«Вимпел» 77% розчин – регулятор росту рослин

209,00 грн./л
≈ 7,33 EUR/л
≈ 7,89 USD/л
Ваше оголошення розміщено як “Безкоштовне”

Ви можете значно збільшити кількість відгуків на розміщене Вами оголошення,
замовивши одну з платних послуг.
 
Додати в обране
09-03-16
Переглядів: 164
№ 128914
Тип оголошення: Продам
Доставка: Доставка по Україні
Розташування: Україна, Полтавська область, Полтавський район, Полтава показати на мапі
«Вимпел» 77% розчин – регулятор росту рослин
«Вимпел» 77% розчин – регулятор росту рослин Регулятори росту рослин – це речовини органічного характеру, що діють на життєдіяльність, інтенсивність і спрямованість процесів рослинного організму.
До 2040 році на Землі очікується зростання населення до 8,5 млрл людина, що потребує 3-хкратного підвищення виробництва с/г продукції. А з 5 млрд га орних земель вже 2 млрд га нашої планети стали непридатними з-за неправильного їх використання. Поліпшити ситуацію можна, використовуючи сучасні досягнення в селекції, агротехніки, грамотне застосування засобів захисту рослин хімічного характеру. Хороший ефект у рослин дають застосування регуляторів росту одночасно з добривами та біологічними та хімічними засобами захисту. Вони гарантують поліпшення гормональної регуляції рослини, регулюють плодоношення, підвищують стійкість рослин до посухи, низьких температур і хвороб. Тому у світовій практиці з/х виробництва стимулятори росту рослин набувають все більшу популярність.
До складу регулятора росту рослин «Вимпел» входять: поліетиленоксид 1500 і поліетиленоксид 400 (обидва відповідно з такою ж молекулярною масою), а також солі гумінових кислот.
Поліетиленоксид 1500 складається з 33 мономерів з високою здатністю до плівкоутворення для використання з усіма захисними засобами рослин і добривами для кореневих підживлень як прилипач, який схвачивает і утримує на листі і насінні рослин даний препарат.
Поліетиленоксид 400 складається з 9 мономерів, легко проникає в тканини як транспортний агент для тих препаратів, що використовують разом з регулятором росту рослин «Вимпел». Проникаючи всередину клітини, поліетиленоксид 400 структурує вільну воду, сприятливо комплексний вплив на життєдіяльність рослинної клітини.
При цьому прискорюється процес фотосинтезу, транспірації та інтенсивність мінерального живлення, що дозволяє збільшити час життя і ефективність роботи абсолютно всіх клітин рослини. У результаті клітина рослини стає стабільнішою і всередині, і зовні, підвищуючи її стійкість до несприятливих факторів навколишнього середовища. Збільшується морозостійкість на 5 градусів Цельсія і зимостійкість на 3 градуси Цельсія. Тому рослина краще переносить зміни температур і стрес після обробки пестицидами. Також в 1,3 рази знижується захворюваність рослин, зменшуючи кількість обробок рослин фунгіцидами. Застосування «Вимпела» дає збільшення врожайності, підвищує якісні показники продукції.
Третім діючою речовиною «Вимпела» є солі гумінових кислот. Вони формують хелатні комплекси з мікроелементами і так транспортують їх у рослини, активізують фотосинтез у клітинах рослин, надають стимулюючу дію на коренеутворення.
Всі діючі складові речовини «Вимпела» посилюють дії один одного, діючи при цьому багатофункціональне. Так, препарат отримав властивості адаптогену, антистрессанта, стимулятора росту, прилипача, , криопротектора та інгібітора хвороб.
Застосування «Вимпела» як стимулятора росту обходиться без додаткових витрат на обробку, його використовують в бакових сумішах з мікродобривами та засобами захисту рослин.
Надбавка і зовнішній вигляд врожаю від використання «Вимпела» багаторазово окуповує витрати на його придбання. Поліпшується товарний вигляд овочів, зернових, плодів і ягід, а також їх транспортабельність. А так як різницю видно наявності, то охочіше купують товар покупці. Тому «Вимпел» користується популярністю на всій території України і його застосовують на всіх основних с/г культурах.
Дана пропозиція наведена для ознайомлення. По точну інформацію звертайтеся до продавця.
Контакти продавця
Відправлення повідомлення
Ім'я: Лощакова Наталия Анатольевна
Організація: Лощакова Наталия Анатольевна
Телефон:
+380 68 6432303
+380 50 6082042
Будь ласка, повідомте продавця, що ви знайшли оголошення на Agronovator.ua
Ваше ім'я*
Ваш E-mail*
Ваш телефон
Повідомлення*
Перевірочний код :
 


«Агроноватор»

Ви дійсно бажаєте видалити дане оголошення?
Піднятися нагору