Відправлення повідомлення власнику
Гербіцид Пріма
Ваше ім'я *
Телефон
E-mail *
Повідомлення *
максимально 4000 символів.
Число на картинці *

Введіть число з картинки ліворуч

Гербіцид Пріма

360,00 грн./л
≈ 11,99 EUR/л
≈ 12,70 USD/л
Ваше оголошення розміщено як “Безкоштовне”

Ви можете значно збільшити кількість відгуків на розміщене Вами оголошення,
замовивши одну з платних послуг.
 
Додати в обране
10-01-17
Переглядів: 91
№ 132654
Тип оголошення: Продам
Доставка: Доставка поштою, Доставка по Україні
Розташування: Україна, Київська область, Київ, Київ показати на мапі
Власник СЗР-агро
Гербіцид Пріма
Агент 5л-1 500грн
Діюча речовина: 2,4 -Д у формі складного етилгексилового ефіру ( 300 г / л і флорасулам ( 6,25 г / л).
Прима має широкий спектр дії проти однорічних і багаторічних дводольних бур'янів , в тому числі стійких до 2,4 -Д . Єдиний препарат , ефективний одночасно проти підмаренника чіпкого та різних видів ромашки і осоту . Гербіцид Пріма може використовуватися при температурі від + 5 ° С. Гербіцид Пріма відрізняється тривалим терміном внесення - починаючи зі стадії кущіння до стадії утворення другого міжвузля. Гербіцид добре пригнічує перерослі бур'яни.
Гербіцид Пріма діє швидко , тому перші ж симптоми помітні вже через добу після застосування.
Препаративна форма :Суспензійна емульсія, що містить 300 г / л 2,4 -Д кислоти у вигляді складного етилгексилового ефіру і 6,25 г / л флорасуламу .призначення:Селективний післясходовий гербіцид для боротьби з однорічними дводольними , в тому числі стійкими до 2,4 -Д та 2М - 4Х , та деякими багаторічними дводольними бур'янами.Характеристика діючої речовиниФлорасулам відноситься до класу тріазолопірімідінов і є інгібітором біосинтезу незамінних амінокислот за рахунок інактивації ферменту ацеталактатсінтази . Складний етилгексилового ефіру 2,4 -Д відноситься до феноксісоедіненіям і в складі Прими виступає як ауксіноподобного інгібітора росту .
Механізм дії препарату :
Гербіцид Пріма володіє системною активністю , легко і швидко , протягом 1 години , проникає і розповсюджується по всім частинам бур'янів , включаючи коріння , блокуючи ріст клітин в молодих тканинах. Візуальні симптоми ураження бур'янів відзначаються через 1-3 дні , загибель настає на 7 - 14 -й день.Норми витрати :Максимальна норма витрати використовується у випадках : вихідної високій засміченості ; переважання в посівах багаторічних корнеотприскових бур'янів ; наявності перерослих бур'янів ( підмаренник чіпкий при висоті 15-20 см , види ромашки - до 20 см , види осоту і бодяка - до бутонізації ) .Спектр дії та норми витрат :Прима в посівах зернових знищує понад 150 дводольних бур'янів ( включаючи види , стійкі до 2,4 -Д та 2М - 4Х ) , у тому числі: підмаренник чіпкий , види ромашки , осот польовий , осот жовтий , березка польовий , волошка синя , гірчиця польова , грицики , талабан польовий , редьку дику , лобода біла , мак самосію , види щириці , звездчатку середню , види горця , гречишка Вьюнкова , амброзії полинолистої , дескуренію Софії , латук татарський , кульбаба лікарський та ін
Рекомендації щодо застосування:Від + 5 до + 25 С, але оптимальна температура більше + 8 С, коли йде активний ріст бур'янів і препарат діє швидше . Забороняється обробка посівів при загрозі нічних заморозків.Спосіб та строки застосування :Прийму використовують для обприскування рослин зернових навесні в період від появи 4-5 листків (початок фази кущіння до утворення другого міжвузля культури . Однорічні дводольні бур'яни найбільш вразливі у фазі 2-6 листків (висота 5-10 см) , багаторічні корнеотприсковие - у фазі розетки до початку стеблування .
Сумісність:Прима сумісний у бакових сумішах з інсектицидами та мінеральними добривами.Витрата робочої рідини :200-400 л / га .обмеження :Не застосовувати гербіцид на зернових з підсівом бобових ; у разі пересіву використовувати тільки злаки ; не допускати зносу препарату на поля , зайняті широколистими культурами.
Дана пропозиція наведена для ознайомлення. По точну інформацію звертайтеся до продавця.
Контакти продавця
Відправлення повідомлення
Ім'я: Менеджер
Організація: СЗР-агро
Телефон:
+380 67 343 6995
+380 66 562 2856
+380 63 586 1629
Будь ласка, повідомте продавця, що ви знайшли оголошення на Agronovator.ua
Ваше ім'я*
Ваш E-mail*
Ваш телефон
Повідомлення*
Перевірочний код :
 


«Агроноватор»

Ви дійсно бажаєте видалити дане оголошення?
Піднятися нагору