Гербіцид Аминка, виробництво Нертус, д. в. 2,4-Д аминная сіль 600 г/л

167,00 грн./л
≈ 5,74 EUR/л
≈ 6,19 USD/л
Зв'язатися з продавцем
Розташування: Україна, Дніпропетровська область, Криворізький район показати карту
Доставка: Самовивіз, Доставка поштою, Доставка по Україні
17.03.2017
Дата розміщення:
894
Кількість переглядів:
133101
Номер оголошення:

Додаткова інформація російська
Наша компанія ТОВ "Торговий дім "Альянс "Еко" пропонує аграріям якісну продукцію як власного виробництва ТМ Гумилайф Еко, так і відомих світових та вітчизняних виробників. Враховуючи складну економічну ситуацію на ринку України, розглядаємо різні форми оплати. У компанії працюють висококваліфіковані фахівці. Агроном з багаторічним практичним досвідом роботи, допоможе Вам у виниклих питаннях. Також менеджера нададуть консультацію при купівлі гербицидаАминка (Нертус). Працюємо по всій Україні, здійснюємо доставку як власним транспортом, так і перевізником.

Післясходовий гербіцид системної дії для знищення більшості дводольних бур'янів на посівах зернових колосових та кукурудзи.

Діюча речовина: 2,4-дихлофеноуксусная кислота у формі диметиламінної солі, 600 г/л.
Виробник: Петерс енд Бург Лтд, Угорщина.
Формуляція: водний розчин.
Тарна одиниця: каністра 20 л.

Механізм дії. Діюча речовина проникає в рослину через її надземну частину і активно розноситься по всіх органах; пригнічує процеси дихання і фотосинтезу і призводить до загибелі листків, стебел і частково кореневої системи бур'янів.

Характеристика та переваги:
  • Висока селективність до культурних рослин за умов дотримання регламенту застосування.
  • Вдале поєднання високої ефективності і невисокої ціни препарату для захисту 1 га посівної
площі роблять його фаворитом протягом останніх десятиліть.
  • Сумісність з більшістю пестицидів і агрохімікатів роблять препарат ідеальним партнером для бакових сумішей, проте в кожному окремому випадку необхідно перевіряти компоненти на сумісність.

Рекомендації по застосуванню. Препарат вноситься наземним обприскуванням в період від фази кущіння до виходу в трубку для зернових колосових, а також у фазу 3-5 листків для кукурудзи. Максимальна ефективність препарату спостерігається при застосуванні його під час активного росту бур'янів. Оптимальна температура для обприскування +12...+20 °С. Забороняється проводити обприскування при швидкості вітру більше 3-4 м/с. Перші візуальні ознаки дії препарату спостерігаються на 3-5 день після внесення.

Регламент застосування препарату
Культура Фаза розвитку культури Шкідливий об'єкт Норма витрати препарату, л/га
Пшениця озима В період від кущіння до виходу в трубку
Однорічні
та деякі багаторічні дводольні бур'яни


0,7–1,2

Кукурудза

3-5 листків

Приготування робочого розчину. Для приготування робочого розчину бак обприскувача заповнюють на 1/2 об'єму водою, вмикають режим змішування і додають необхідну кількість препарату. Потім доливають водою до повного об'єму. Норма витрати робочого розчину становить 200-400 л/га.
Для ефективного знищення бур'янів, стійких до препаратів групи 2,4-Д аминной солі, на посівах сільськогосподарських культур слід застосовувати препарат АМИНКА® в баковій суміші з препаратами групи похідні сульфонілсечовини (препарати ММ 600®і ГРІЗНИЙ®). При приготуванні робочого розчину бакової суміші спочатку розчиняють препарати класу похідні сульфанілсечовини, а після їх повного розчинення додають препарат АМИНКА®.
Дана пропозиція наведена для ознайомлення. По точну інформацію звертайтеся до продавця.
Контакти ООО "Торговый дом "Альянс "Эко"
+380 67
+380 67 516 5169
показати
+380 50
+380 50 420 5919
показати

Контактна особа Наталия
* Будь ласка, повідомте продавця, що ви знайшли оголошення на Agronovator.ua
Продавець на agronovator з: 12.01.2016

Відправлення повідомлення
Вгору