Гербіцид Бутізан Авант

26,38 USD/л
≈ 24,42 EUR/л
≈ 707,00 грн./л
Зв'язатися з продавцем
Розташування: Україна, Кіровоградська область, Кіровоградський район показати карту
23.03.2017
Дата розміщення:
1098
Кількість переглядів:
96817
Номер оголошення:

Додаткова інформація російська
Гербіцид Бутізан Авант
Вдосконалений гербіцид, який має високу ефективність і широкий спектр дії завдяки контролю проблемних дводольних бур'янів.
Переваги препарату
· менше залежно від вологості, типу, стану ґрунтів
· широкий спектр дії завдяки контролю проблемних бур'янів (підмаренник чіпкий, види герані, види кропиви глухої, собача петрушка)
· альтернатива сльфонилмочевинам в боротьбі з пастушої сумкою, підмаренником чіпким (до сходів)
· гнучкий у строки застосування, може використовуватися до і після сходів
· висока селективність до культури порівняно з кломазоном
 
Діючі речовини: 100 г/л Диметенамид-П
100 г/л Квинмерак
100 г/л Метазахлор
Препаративна форма: суспо-емульсія (СЕ)
Упаковка: 5 л
 
Механізм дії
системний, має дуже високу ґрунтову ефективність та виражену дію через листя
 
Гнучкість застосування гербіциду для ріпаку Бутізан Авант
Дуже висока ефективність у боротьбі зі звездчаткой досягається в період до сходів або після сходів. Через 10 - 15 днів після посіву проявляється ще досить висока ефективність; при застосуванні у більш пізній період ефективність знижується. Позитивні результати в боротьбі з широко поширеним підмаренником чіпким досягаються постійно незалежно від періоду застосування завдяки дії на корені, сім'ядолі і листки.
Оптимальним періодом застосування препарату у боротьбі з ромашкою лікарською і непахуча є період майже 2х тижнів після посіву, пізніше ефективність знижується, особливо проти ромашка непахуча.
Протягом 2 тижнів після посіву боротьба з основними видами герані з допомогою препарату Бутізан Авант дає хороші результати, пізніше ступінь ефективності знижується. Досліди так само показали, що боротьба з геранню маленької дещо успішніше, ніж з геранню розсіченою і круглолистої.
 
Особливості застосування Бутізан Авант
Застосування гербіцидів з ґрунтовою дією, перш за все, у період до сходів має значні обмеження. Крім як можна більш рівною та дрібногрудкуватим поверхні грунту, вирішальними для ефективності гербіцидів при посіві є тип ґрунту, вміст гумусу і вологість. Ідеальні умови можна забезпечити не завжди.
В останні роки посилюється тенденція до раннього посіву, більш теплим і сухим умов. У зв'язку з цим ріпак підпадає під посилений ризик літньої посухи під час і після посіву. Боротьба з бур'янами додатково ускладнюється через збільшення використання бесплужной техніки для обробітку ґрунту з послежатвеными залишками зернових культур.
Ці обставини вимагають застосування гербіцидів, що характеризуються надійним дією проти бур'янів. Властивості трьох діючих речовин препарату Бутізан Авант чудово доповнюють один одного і забезпечують надійне дію.
Кілька більш тривалий грунтову дію диметенамида-П порівняно з метазахлором забезпечує досить тривалу ефективність у боротьбі з бур'янами, висхідними пізніше.
 
Рекомендації щодо застосування гербіциду Бутізан Авант
Препарат Бутізан Авант є ідеальним гербіцид для боротьби зі змішаними бур'янами, включаючи всі види герані, підмаренник чіпкий і болиголов плямистий. Варто відзначити ефективності препарату Бутізан Авант у період застосування до сходів у боротьбі з хрестоцвітими, включаючи грицики, талабан польовий.
Показання до застосування: значне змішане і проблематичне розростання бур'янів, включаючи підмаренник чіпкий, всі види ромашки, звездчатку і всі види герані. Додатково у період до сходів: пастуша сумка і талабан польовий, види.
 
Сумісність з іншими засобами захисту рослин
Завдяки дуже широкому спектру дії препарат Бутізан Авант не вимагає використання додаткових засобів. При застосуванні у період до сходів препарат Бутізан Авант можна використовувати КАС в чистому вигляді або КАС + водна суміш, в період після сходів можна додавати до 30 л/га КАС.
Якщо в строки застосування препарату Бутізан Авант вже необхідно провести боротьбу з падалицею злакових культур або іншими бур'янами, препарат Бутізан Авант можна використовувати в баковій суміші разом з грамініцид Арамо 45.
Сівозміна
Після звичайного збору врожаю можна вирощувати в подальшому будь-які культури. Якщо через вимерзання або інші обставини виникає необхідність передчасної оранки ріпаку, обробленого препаратом Бутізан Авант, як показали дослідження, навесні можна вирощувати яру пшеницю, ярий ячмінь, овес, картоплю, цукрові буряки, ярий ріпак, кукурудзу, горох, польові боби, квасоля, соняшник, льон. Перед посівом весною достатньо провести обробіток ґрунту на глибину близько 15 див. Якщо ліквідація посівів ріпаку відбувається восени, то відповідно до нашого досвіду після оранки на глибину щонайменше 20 см можна повторно висівати ріпак або з середини жовтня - озиму пшеницю.
Ріпак озимий
Спектр дії Норма витрати Строк очікування (днів до збирання врожаю) Час застосування Кратність обробок
Злакові та дводольні бур'яни
  1,5 - 2,5 л/га   Обприскування ґрунту після посіву до появи сходів або у фазі 2-х справжніх листків культури

 
 
 
Ріпак ярий
Спектр дії Норма витрати Строк очікування (днів до збирання врожаю) Час застосування Кратність обробок
Злакові та дводольні бур'яни
  1,5 - 2,5 л/га   Обприскування ґрунту після посіву до появи сходів або у фазі 2-х справжніх листків культури

 
 
 
Дана пропозиція наведена для ознайомлення. По точну інформацію звертайтеся до продавця.
Контакти ООО Торговый Дом "Агролига"
+380 50
+380 50 488 8100
показати
+380 67
+380 67 627 7767
показати
+380 50
+380 50 433 2244
показати
+380 50
+380 50 905 6406
показати

Контактна особа Алексей
* Будь ласка, повідомте продавця, що ви знайшли оголошення на Agronovator.ua

alexey77586
Продавець на agronovator з: 04.03.2011

Відправлення повідомлення
Вгору