→ → → → → Гербіцид Деметра, вир. Серпень, д. в. флуроксипир-мептил 350 г/л
Відправлення повідомлення власнику
Гербіцид Деметра, вир. Серпень, д. в. флуроксипир-мептил 350 г/л
Ваше ім'я *
Телефон
E-mail *
Повідомлення *
максимально 4000 символів.
Число на картинці *

Введіть число з картинки ліворуч

Гербіцид Деметра, вир. Серпень, д. в. флуроксипир-мептил 350 г/л

745,00 грн./л
≈ 25,07 EUR/л
≈ 26,65 USD/л
Ваше оголошення розміщено як “Безкоштовне”

Ви можете значно збільшити кількість відгуків на розміщене Вами оголошення,
замовивши одну з платних послуг.
 
Додати в обране
08-01-17
Переглядів: 788
№ 133088
Тип оголошення: Продам
Доставка: Самовивіз, Доставка поштою, Доставка по Україні
Розташування: Україна, Дніпропетровська область, Криворізький район, Кривий Ріг показати на мапі
Власник ООО "Торговый дом "Альянс "Эко"
Гербіцид Деметра, вир. Серпень, д. в. флуроксипир-мептил 350 г/л
Системний гербіцид для боротьби з однорічними дводольними, в тому числі стійкими до 2,4-Д, та деякими багаторічними корнеотпрысковыми бур'янами Реальне знищення в'юнка та підмаренника в посівах зернових культур
Переваги:
  • неперевершена ефективність проти підмаренника чіпкого та в'юнка польового
  • можливість застосування при повторних сходах підмаренника чіпкого
  • широкий діапазон строків внесення – аж до фази прапорцевого листка зернових
  • відсутність обмежень для наступних культур сівозміни
  • Системний гербіцид для боротьби з однорічними дводольними, в тому числі стійкими до 2,4-Д, та деякими багаторічними корнеотпрысковыми бур'янами
Призначення: селективний післясходовий гербіцид проти однорічних дводольних, у тому числі стійких до 2,4-Д, та деяких багаторічних корнеотприскових бур'янів у посівах зернових культур і цибулі.
Діюча речовина: флуроксипир, 350 г/л.
Препаративна форма: концентрат емульсії.
Хімічний клас: флуроксипир відноситься до похідних пиридилоксиуксусной кислоти, володіє системною дією.
Механізм дії: діюча речовина деметри швидко, протягом 1 год, поглинається листям бур'янів, а також частково абсорбується коренями рослин з грунту. Воно активно переміщається по флоемі і ксилемі, розподіляється по всій рослині, включаючи точки зростання, порушує розвиток клітин рослин і впливає на процеси росту в цілому. За принципом дії флуроксипир схожий з натуральним рослинним гормоном – індолілоцтової кислоти. Він провокує дисбаланс гормонів росту в меристемах бур'янів. Вони перенасичуються синтетичним гормоном, що призводить до порушення поділу і росту клітин.
Швидкість впливу: перші ознаки пригнічення бур'янів при сприятливих умовах проявляються через кілька годин після застосування гербіциду, їх повна загибель настає через 2 ― 3 тижні.
Симптоми впливу: протягом перших діб після застосування – зупинка росту бур'янів, через 3 ― 4 дні – знебарвлення та скручування листя бур'янів, потім – скорочення міжвузлів.
Тривалість (період) захисної дії: препарат забезпечує захист посівів від моменту обробки до появи нової хвилі бур'янів.
Спектр дії:
до чутливим видами (біологічна ефективність понад 90 %) відносяться: підмаренник чіпкий, березка польова, гірчак (види), жабрій (види), щавель (види), зірочник середній, незабудка польова, кохия веничная, паслін чорний, кульбаба лікарська та ін Середпомірно чутливих видів (біологічна ефективність менше 85 %): вероніка (види), горець пташиний, рутка лікарська, кропива жалка, очний цвіт польовий, соняшник (самосів), шпергель польовий, пупавка польова, фіалка (види), роговик польова, глуха кропива (види), борщівник (види). Слабочувствительные види (для більш надійного знищення цих видів рекомендується застосовувати деметру в суміші з балериною або препаратами на основі трибенурон-метилу): осот (види), лобода біла, мак-самосійка, ромашка непахуча, грицики звичайні, гірчиця польова, амброзія полинолиста.
Обмеження щодо сівозміни:
відсутні, гербіцид можна застосовувати в сівозмінах всіх типів.
Фітотоксичність: до гербіциду чутливі широколисті (дводольні) рослини. Пошкоджень культурних рослин не відзначено.
Можливість виникнення резистентності: випадків виникнення резистентності не виявлено. Щоб уникнути виникнення даної проблеми бажано чергувати застосування препарату із гербіцидами інших хімічних груп, що володіють іншим механізмом дії.
Термін придатності: 2 роки (при дотриманні умов зберігання).
Умови зберігання: в спеціально призначених для пестицидів складських приміщеннях, в герметично закритій без пошкоджень заводській упаковці при температурі зберігання від мінус 10 до плюс 35 °С.
Витрата: каністри по 5 л
Системний гербіцид для боротьби з однорічними дводольними, в тому числі стійкими до 2,4-Д, та деякими багаторічними бур'янами корнеотпрысковыми
Норма витрати препарату, л/га Культура Бур'янисті рослини Спосіб, час, особливості застосування препарату
0,43 ― 0,57 Пшениця яра та озима, ячмінь ярий та озимий Однорічні та багаторічні дводольні, у тому числі підмаренник чіпкий, гречишка вьюнковая, в'юнок польовий - або наземне обприскування посівів у фазі кущіння культури і ранні фази росту бур'янів. Озимі обробляють навесні
0,57 Авіа - або наземне обприскування посівів у фазі кінець трубкування (видно останній вузол стебла) культури (після появи березки польової). Озимі обробляють навесні
0,4 ― 0,5 Цибуля (крім цибулі на перо) Деякі однорічні та багаторічні дводольні бур'яни, в тому числі підмаренник чіпкий, гречишка вьюнковая, в'юнок польовий Обприскування у фазі 1 ― 2 листків культури
Термін очікування (кратність обробок):
На зернових культурах – 35 (1), на луці – 60 (1).
Терміни виходу на ручні (механізовані) роботи:
- (3).
Особливості застосування:
Деметру на зернових культурах можна застосовувати від початку фази кущення до кінця трубкування культури без ризику пошкодження або зниження врожаю, на луці – в фазі 1 ― 2 справжніх листків культури. Більшість видів однорічних дводольних бур'янів найбільш уразливі до дії гербіциду на стадії від 2 до 10 листів (висота 5 ― 10 см).
Багаторічні бур'яни в момент обробки повинні досягти фази розетки ― початку стеблування і висоти 10 ― 15 див. Мінімальну норму витрати препарату використовують на ранніх стадіях розвитку бур'янів і при слабкому ступені засміченості. Максимальну дозу застосовують при сильній засміченості підмаренником чіпким, у разі перерослих бур'янів, а також при несприятливих погодних умовах в оптимальний за термінами момент для обробки.
Оптимальними умовами для застосування Деметри є температура 8 ― 25 °С і кількість грунтової вологи, сприятливе для розвитку рослин. Використання препарату в холодну погоду ефективно, проте його дія при цьому сповільнюється.
Витрата робочої рідини:
200 ― 300 л/га – при наземній обробці, 25 ― 50 л/га – при авіаційній.
Сумісність:
препарат сумісний в бакових сумішах з гербіцидами на основі флорасуламу, сульфонілсечовин, дикамбы, з грамініцидами, а також з фунгіцидами (наприклад, Колосалем Про) і інсектицидами (Брейк, Борей).
Змішувати препарати в баку обприскувача потрібно в наступному порядку:
СП (водорозчинні пакети) → СП → ВДГ (СТС) → СК (ТСК) → СЕ → КНЭ (КМЭ, МЕ, СЕ, ЕМХ) → ВРГ → ВРК (ВР) → ПАР.
Кожен наступний компонент додається після повного розчинення (диспергування) попереднього.
Для більш надійного знищення проблемних видів на зернових культурах можна застосовувати Деметру в суміші з Мортири (Деметра, 0,2 ― 0,25 л/га + Мортира, 20 ― 25 г/га) або з Магнумом (0,2 ― 0,25 л/га + 8 ― 10 г/га, відповідно).
Переваги бакових сумішей з Мортирою: Приготування робочого розчину:
робочий розчин готують безпосередньо перед проведенням обробки. Відміряють необхідну кількість пестициду на одну заправку обприскувача. Препарат вводять безпосередньо в бак обприскувача за умови добре працює гідравлічної мішалки. При цьому бак обприскувача повинен бути не менш ніж наполовину заповнений водою. Ємність з-під пестициду кілька разів обполіскують водою і вміст виливають в бак обприскувача.
  • Висока ефективність проти широкого спектру дводольних бур'янів, включаючи берізка, підмаренник, будяк, осоти, лобода і види ромашки на всіх стадіях розвитку культури та бур'янів.
  • Запобігання резистентності за рахунок двох діючих речовин з різних хімічних класів, що відрізняються за механізмом дії.
  • Широке вікно застосування – до прапорцевого листка – дозволяє ефективно боротися проти пізніх сходів в'юнка та інших бур'янів.
  • Відсутність післядії – можуть застосовуватися у всіх типах сівозмін.
Дана пропозиція наведена для ознайомлення. По точну інформацію звертайтеся до продавця.
Контакти продавця
Відправлення повідомлення
Ім'я: Наталия
Організація: ООО "Торговый дом "Альянс "Эко"
Телефон:
+380 67 516 5169
+380 50 420 5919
Будь ласка, повідомте продавця, що ви знайшли оголошення на Agronovator.ua
Ваше ім'я*
Ваш E-mail*
Ваш телефон
Повідомлення*
Перевірочний код :
 


«Агроноватор»

Ви дійсно бажаєте видалити дане оголошення?
Піднятися нагору