Відправлення повідомлення власнику
Гербіцид ЭЛЮМИС
Ваше ім'я *
Телефон
E-mail *
Повідомлення *
максимально 4000 символів.
Число на картинці *

Введіть число з картинки ліворуч

Гербіцид ЭЛЮМИС

26,53 грн./шт.
≈ 0,88 EUR/шт.
≈ 0,94 USD/шт.
Ваше оголошення розміщено як “Безкоштовне”

Ви можете значно збільшити кількість відгуків на розміщене Вами оголошення,
замовивши одну з платних послуг.
 
Додати в обране
31-12-16
Переглядів: 815
№ 96001
Тип оголошення: Продам
Розташування: Україна, Кіровоградська область, Кіровоградський район, Кіровоград показати на мапі
Власник ООО Торговый Дом "Агролига"
Гербіцид ЭЛЮМИС
Гербіцид ЭЛЮМИС

ЭЛЮМИС, МД / Новий, легкий у використанні гербіцид, створений для спрощення контролю багаторічних, однорічних злакових і дводольних бур'янів у посівах кукурудзи в післясходовий період
Діюча речовина: мезотріон + нікосульфурону, 75 г/л + 30 г/л
Хімічний клас: трикетоны + сульфонілсечовини
Клас небезпеки: 3
Упаковка: каністра 5 л / 4×5 л
Термін зберігання: 3 роки з дня виготовлення
Переваги
· Комплексний контроль злакових і дводольних однорічних та багаторічних бур'янів
· Найбільш широке вікно застосування серед відомих гербіцидів, що використовуються на кукурудзі — 3-6 (8) листків культури
· Легкість застосування: широкий спектр контролю бур'янів за допомогою одного гербіциду — немає необхідності шукати партнера
· Сучасна формуляція — олійна дисперсія, підвищує стійкість препарату на обробленій поверхні і покращує його проникнення в рослини
· Безпека для культури (відсутність фітотоксичності) навіть при пізньому застосуванні
 
Комплексний контроль злакових і дводольних однорічних та багаторічних бур'янів
До складу даного гербіциду входять два добре відомих діючих речовини — нікосульфурону і мезотріон. Доповнюючи один одного в суміші, ці дві діючі речовини проявляють синергізм, який підсилює дію проти широкого спектру бур'янів.
Нікосульфурону — системне діюча речовина, що поглинається листям і стеблом бур'янів, пересувається по рослині, тому він ефективний проти багаторічних злакових бур'янів. Інгібує поділ клітин внаслідок блокування ферменту ацетолактатсинтаз, одного з основних ферментів біосинтезу незамінних амінокислот.
Мезотріон — системне діюча речовина, пересувається по ксилемі і флоеме. При поглинанні через лист до 88% препарату абсорбується протягом 3-4 годин. При досходового обробітку мезотріон швидко абсорбується корінням, проростками і відразу пересувається в листову поверхню рослини.
ЭЛЮМИС, МД ефективно контролює навіть такі трудноискореняемые бур'яни, як лобода біла, щириця закинута, куряче просо, щетиник і осот.
 
Найбільш широке вікно застосування використовуваних на кукурудзі
Одна з переваг гербіциду ЭЛЮМИС, МД — найбільш широке вікно застосування (3-6 (до 8) листків культури) серед післясходових гербіцидів, що застосовуються на кукурудзі, а також ґрунтову дію за рахунок мезотріону. Гербіцид ЭЛЮМИС, МД здатний контролювати подальшу хвилю дводольних бур'янів, особливо після випадання опадів.
ЭЛЮМИС, МД рекомендується до застосування з нормою витрати 1,0–2,0 л/га. Оптимальною для використання є 1,5 л/га. У разі перерослих бур'янів, або коли на полі переважають багаторічні (злакові або дводольні) бур'яни, або при застосуванні після 5 листків культури, коли більшість бур'янів знаходяться вже в пізніх стадіях, норму внесення потрібно збільшувати, починаючи від 1,75 л/га до 2,0 л/га.
сучасний, високоселективний гербіцид ЭЛЮМИС, МД.
Безпека для культури (відсутність фітотоксичності) навіть при пізньому застосуванні
Широке вікно застосування препарату ЭЛЮМИС, МД дозволяє ефективно боротися з бур'янами навіть при більш пізньому застосуванні, коли використання будь-яких інших гербіцидів може викликати фітотоксичність. Таким чином, ще однією особливістю препарату ЭЛЮМИС, МД є безпека захищається культури навіть при більш пізньому внесення.
ЭЛЮМИС, МД дозволяє максимально захистити посіви кукурудзи від широкого спектру бур'янів, при цьому не надаючи негативного впливу на культурні рослини.
 
Рекомендації щодо застосування гербіциду
ЭЛЮМИС, МД рекомендується до застосування з нормою витрати 1,0–2,0 л/га. Оптимальним для використання є 1,4–1,5 л/га при однорічному типі засміченості. У разі перерослих бур'янів або коли на полі переважають багаторічні (злакові або дводольні) бур'яни, або при застосуванні у фазі після 5 листків культури (коли більшість бур'янів знаходяться вже в пізніх стадіях) норму внесення потрібно збільшувати, починаючи від 1,75 л/га до 2,0 л/га.
При застосуванні препарату ЭЛЮМИС, МД необхідно дотримуватися умови роботи з гербіцидами. При певних стресових умовах після обробки препаратом на листках культури може з'явитися короткочасний хлороз, в основному на середній частині аркуша кукурудзи.
Основні фактори, що негативно впливають на регламент застосування:
· Холодна і волога погода, денна температура нижче 20°С
· Різкі перепади температури, коли денна температура вище 25°С, а нічна — нижче 10°С
В таких умовах у рослин кукурудзи відбувається уповільнення метаболізму, і селективні діючі речовини нерівномірно розподіляються по рослині. Однак ці симптоми швидко проходять без негативного впливу на ріст і врожайність культури.
Рекомендації з вирощування наступних культур в сівозміні
При необхідності пересіву у рік застосування можна висівати тільки кукурудзу. Не рекомендується висівати на наступний рік цукрові, столові і кормові буряки, бобові культури, томати і гречку. Соняшник, сою та ріпак в сівозміні рекомендується висівати після оранки.
Область застосування пестициду:
для сільськогосподарського виробництва.
 
Призначення:
ЭЛЮМИС, МД — післясходовий системний гербіцид для контролю в посівах кукурудзи, однорічних і багаторічних злакових і дводольних бур'янів.
 
Регламенти застосування:
застосовувати препарат у суворій відповідності з цими рекомендаціями.
Культура Об'єкт Норма витрати препарату, л,кг/га Строки очікування, дні (кратність обробок)
Спосіб обробки; *терміни для ручних та механізованих робіт, дні
Кукурудза Однорічні та деякі багаторічні дводольні та злакові бур'яни 1-2 60(1)
Обприскування посівів у фазі 3-6 листків культури і ранні фази росту бур'янів (2-6 листків у однорічних і за висоти 10-20 см у багаторічних бур'янів). При необхідності пересіву у рік застосування можна висівати тільки кукурудзу. Не рекомендується висівати на наступний рік цукрові, столові і кормові буряки, бобові культури, томати і гречку. Соняшник, сою та ріпак в сівозміні рекомендується висівати після оранки. Витрата робочої рідини — 200-300 л/га
* —(3)
 
Сумісність з іншими пестицидами (агрохімікатами):
у кожному випадку необхідна попередня перевірка на хімічну сумісність змішуваних компонентів.
 
Період захисної дії:
не менш 20 днів.
 
Можливість варіювання культур у сівозміні:
при необхідності пересіву у рік застосування можна висівати тільки кукурудзу. Не рекомендується висівати на наступний рік цукрові, столові і кормові буряки, бобові культури, томати і гречку. Соняшник, сою та ріпак в сівозміні рекомендується висівати після оранки.
 
Селективність:
гербіцид знищує однорічні та багаторічні злакові та дводольні (широколисті) бур'яни. В рекомендованих нормах застосування препарат не токсичний для рослин кукурудзи і безпечний для птахів, риб, бджіл та ґрунтових організмів.
 
Швидкість впливу:
препарат проникає в рослину (70-80% протягом 24 годин) і викликає зупинку росту чутливих бур'янів протягом 1-2 днів після застосування. Перші симптоми пошкодження — знебарвлення фотосинтезуючих тканин, відзначаються в точках росту. Потім знебарвлення поширюється на всі рослина, відбувається некроз тканин. Повна загибель відбувається протягом 1-3 тижнів в залежності від виду бур'янів та умов навколишнього середовища. У загальному випадку швидкість дії залежить від кліматичних умов і фізіологічного стану бур'янистих рослин в момент застосування препарату.
 
Фітотоксичність:
кукурудза проявляє стійкість до препарату ЭЛЮМИС, МД в межах рекомендованих норм внесення, оскільки гербіцид швидко метаболізується в рослинах кукурудзи.
 
Толерантність культур:
у більшості дослідів відмічено статистично достовірне підвищення врожаю зерна та зеленої маси кукурудзи при використанні гербіциду.
 
Можливість виникнення резистентності:
за умови дотримання рекомендацій щодо застосування препарату проблема резистентності не виникає, так як гербіцид містить у своєму складі дві діючі речовини, що розрізняються за механізмом дії, що попереджає до виникнення резистентності.
 
Технологія застосування: робочий розчин готується безпосередньо перед обприскуванням. Відміряють необхідну кількість препарату на одну заправку обприскувача. Далі робочий розчин готують наступним чином: бак обприскувача наповнюють приблизно наполовину водою, вливають у нього необхідну кількість гербіциду, доливають водою до повного об'єму при постійному перемішуванні робочого розчину гідравлічними мішалками. При цьому змивають кілька разів водою ємність, в якій знаходився гербіцид. Робочий розчин гербіциду та заправку ним обприскувача здійснюють на спеціальних заправних майданчиках, які в подальшому піддаються знешкодженню. Для обприскування використовуються серійно випускаються, наземні штангові обприскувачі, обладнані щілинними наконечниками, призначеними для внесення гербіцидів.
 
Зберігання препарату:
зберігати препарат на спеціальних складах для пестицидів при температурі від -5°С до +35°С в нерозкритій заводській упаковці.
 
Термін зберігання:
3 роки з дня виготовлення.
 
Клас небезпечності: 3
Заборонено застосування в санітарній зоні навколо рибогосподарських водоймищ на відстані 500 м від межі затоплення при максимальному стоянні паводкових вод, але не ближче 2 км від існуючих берегів.
Необхідно уникати забруднення водойм і джерел питної води залишками препарату і водою, використаної для промивки тари і обладнання. Препарат не повинен потрапляти в продукти харчування і корми.
Клас небезпеки для бджіл: 3 — малонебезпечні для бджіл пестициди.
Необхідно дотримання наступного екологічного регламенту:
· проводити обробку рослин в ранковий або вечірній час
· при швидкості вітру — не більше 4-5 м/с
· прикордонно-захисна зона літа для бджіл — не менше 2-3 км
· обмеження льоту бджіл — не менше 3-24 годин
Дана пропозиція наведена для ознайомлення. По точну інформацію звертайтеся до продавця.
Контакти продавця
Відправлення повідомлення
Ім'я: Алексей
Організація: ООО Торговый Дом "Агролига"
Телефон:
+380 50 488 8100
+380 67 627 7767
+380 50 433 2244
+380 50 905 6406
Факс: +380 522 220 565
Будь ласка, повідомте продавця, що ви знайшли оголошення на Agronovator.ua
Ваше ім'я*
Ваш E-mail*
Ваш телефон
Повідомлення*
Перевірочний код :
 


«Агроноватор»

Ви дійсно бажаєте видалити дане оголошення?
Піднятися нагору