→ → → → → Гербіцид Фабіан, вир. Серпень, д. в. імазетапір 450 г/кг+ хлорімурон-етил 150 г/кг
Відправлення повідомлення власнику
Гербіцид Фабіан, вир. Серпень, д. в. імазетапір 450 г/кг+ хлорімурон-етил 150 г/кг
Ваше ім'я *
Телефон
E-mail *
Повідомлення *
максимально 4000 символів.
Число на картинці *

Введіть число з картинки ліворуч

Гербіцид Фабіан, вир. Серпень, д. в. імазетапір 450 г/кг+ хлорімурон-етил 150 г/кг

6 075,00 грн./кг
≈ 201,50 EUR/кг
≈ 214,82 USD/кг
Ваше оголошення розміщено як “Безкоштовне”

Ви можете значно збільшити кількість відгуків на розміщене Вами оголошення,
замовивши одну з платних послуг.
 
Додати в обране
08-01-17
Переглядів: 418
№ 133098
Тип оголошення: Продам
Розташування: Україна, Дніпропетровська область, Криворізький район, Кривий Ріг показати на мапі
Власник ООО "Торговый дом "Альянс "Эко"
Гербіцид Фабіан, вир. Серпень, д. в. імазетапір 450 г/кг+ хлорімурон-етил 150 г/кг
Комбінований гербіцид для боротьби з однорічними і багаторічними дводольними і злаковими бур'янами в посівах сої Призначення:
комбінований гербіцид системної дії для боротьби з однорічними і багаторічними дводольними і однорічними злаковими бур'янами у посівах сої.
Діючі речовини:
імазетапір, 450 г/кг + хлорімурон-етил, 150 г/кг
Препаративна форма:
водно-водорозчинні гранули.
Характеристика діючої речовини:
імазетапір відноситься до класу імідазолінонів, хлорімурон-етил – до похідних сульфонілсечовини. Обидва компоненти належать до групи інгібіторів синтезу ацетолактатсинтазы – ферменту, відповідального за синтез аліфатичних амінокислот (валіну, лейцину та ізолейцину).
Спектр дії:
Фабіан у посівах сої знищує більшість однорічних та деяких багаторічних дводольних та злакових бур'янів.
діючі речовини Фабіана швидко, протягом декількох годин після обробки, проникають через листя і коріння бур'янів, пересуваються по флоемі і ксилемі і накопичується в точках росту. Гербіцидна дія препарату проявляється в пригніченні процесів синтезу протеїну, що призводить до порушення поділу і росту клітин меристем бур'янів.Механізм дії: Швидкість впливу:
Фабіан зупиняє ріст чутливих бур'янів через кілька годин після обробки. Тому бур'яни майже відразу після застосування гербіциду перестають конкурувати з рослинами сої, хоча симптоми дії можуть бути непомітні для ока ще кілька днів. У період активного росту бур'янів (при теплій вологій погоді) видимі ознаки гербіцидної дії – повна зупинка росту, пожовтіння і збліднення (хлороз) листя – спостерігаються через 5 ― 7 днів після обробки, при уповільненому зростанні (з-за низьких температур, засухи) – пізніше.
Повна загибель бур'янів, в залежності від погодних умов, відбувається протягом 3 ― 4 тижнів. Важливим фактором для прояву гербіцидної активності Фабіана є фаза розвитку бур'янів в момент обробки, так як при переростанні зазначеної в регламентах застосування фази розвитку вони стають менш чутливими до препарату. Необхідно також враховувати, що чим старше бур'яни в момент обробки, тим повільніше проявляються симптоми дії препарату.
Симптоми впливу:
у чутливих видів дводольних бур'янів протягом 1 ― 3 тижнів після обробки листя стають хлоротичними, поступово відмирають точки росту, коренева система не розвивається. Бур'яни не кущаться, у деяких спостерігається карликовість.
У чутливих видів злакових бур'янів спочатку жовтіє центральний листок, потім рослини набувають антоціанове забарвлення, коріння відмирають. Ледь утворилися молоді корінці, досягши в довжину 1,0 ― 1,5 см, також гинуть.
Період захисної дії:
в залежності від грунтово-кліматичних умов, ступеня забур'яненості поля, видового складу і фази розвитку бур'янів на момент обробки Фабіан забезпечує захист посівів сої від бур'янів протягом 60 ― 90 діб з моменту обробки.
Фітотоксичність, толерантність культур:
Фабіан не фітотоксичний для оброблюваної культури при дотриманні регламентів застосування.
Можливість виникнення резистентності:
випадків виникнення резистентності до препарату не виявлено, однак, щоб уникнути її появи рекомендується чергувати застосування Фабіана з гербіцидами з інших хімічних класів з іншим механізмом дії.
Фактори, що впливають на ефективність препарату:
температурний режим при обробці: від 10 до 25 °С, але оптимальна температура – понад 15 °С, коли йде активний ріст бур'янів і препарат діє швидше. Забороняється обробка посівів сої, які перебувають у стані стресу внаслідок низької температури повітря (похолодання до 6 °С), спеки, посухи, механічних пошкоджень, ураження шкідниками або хворобами.
Дуже важлива фаза розвитку бур'янів. При переростанні (фаза більше 4 ― 6 листків) чутливі до гербіциду бур'яни стають більш стійкими.
Оскільки Фабіан має також грунтової гербіцидної активністю, великий вплив на його ефективність надають якісна обробка і достатня вологість грунту. Необхідно, щоб грунт перед обробкою була добре обробленої і вирівняною, без брил і грудок, щоб забезпечити рівномірний розподіл гербіциду в грунтовому горизонті.
Важливо, щоб перед внесенням Фабіана на полі були проведені необхідні агротехнічні заходи (боронування, культивація). Для збереження гербіцидного екрану» і пролонгування ґрунтової дії Фабіана не рекомендується проводити механічні обробки посівів протягом трьох тижнів після застосування гербіциду.
Випадання помірної кількості опадів через кілька годин і в перші два тижні після обробки Фабіаном сприяють підвищенню гербіцидної активності препарату. Навпаки, надмірна кількість опадів (особливо у регіонах Далекого Сходу) може сприяти зниженню його активності через вимивання препарату з верхнього ґрунтового шару, в якому проростають бур'яни.
Обмеження:
не рекомендується внесення препарату методом малооб'ємного та ультрамалооб'ємного обприскування, застосування авіаційним методом, а також використання в особистих підсобних господарствах.
Умови зберігання:
у спеціально призначених для пестицидів складських приміщеннях, в герметично закритій, без пошкоджень заводській упаковці при температурі зберігання від мінус 25 до плюс 35 °C.
Термін придатності:
5 років (при дотриманні умов зберігання в нерозкритій заводській упаковці).
Витрата:
флакони по 1 кг.
Культура Норма витрати, г/га Спосіб і терміни обробки Термін очікування
Соя 100 Наземне обприскування посівів у ранні фази росту бур'янів (до 2 ― 3 листків злакових і до 4 ― 6 листків дводольних) незалежно від фази розвитку культури 60
Соя 100 Обприскування грунту до висівання або до сходів культури.
-
Соя 80 ― 100 Обприскування посівів ранні фази росту бур'янів (до 2 ― 3 листків злакових і до 4 ― 6 листків дводольних) в суміші з ПАР Адью (200 мл/га) незалежно від фази розвитку культури 60
Дана пропозиція наведена для ознайомлення. По точну інформацію звертайтеся до продавця.
Контакти продавця
Відправлення повідомлення
Ім'я: Наталия
Організація: ООО "Торговый дом "Альянс "Эко"
Телефон:
+380 67 516 5169
+380 50 420 5919
Будь ласка, повідомте продавця, що ви знайшли оголошення на Agronovator.ua
Ваше ім'я*
Ваш E-mail*
Ваш телефон
Повідомлення*
Перевірочний код :
 


«Агроноватор»

Ви дійсно бажаєте видалити дане оголошення?
Піднятися нагору