Відправлення повідомлення власнику
Гербіцид ФЮЗІЛАД ФОРТЕ
Ваше ім'я *
Телефон
E-mail *
Повідомлення *
максимально 4000 символів.
Число на картинці *

Введіть число з картинки ліворуч

Гербіцид ФЮЗІЛАД ФОРТЕ

19,46 USD/л
≈ 18,25 EUR/л
≈ 550,33 грн./л
Ваше оголошення розміщено як “Безкоштовне”

Ви можете значно збільшити кількість відгуків на розміщене Вами оголошення,
замовивши одну з платних послуг.
 
Додати в обране
31-12-16
Переглядів: 932
№ 96045
Тип оголошення: Продам
Розташування: Україна, Кіровоградська область, Кіровоградський район, Кіровоград показати на мапі
Власник ООО Торговый Дом "Агролига"
Гербіцид ФЮЗІЛАД ФОРТЕ
Гербіцид ФЮЗІЛАД ФОРТЕ

Системний гербіцид для захисту дводольних сільськогосподарських культур, а також посівів сосни, ялини і кедра в розплідниках від широкого спектру злакових бур'янів
Діюча речовина: флуазифоп-П-бутил, 150 г/л
Хімічний клас: арилоксифеноксипропилаты
Клас небезпеки: 2
Упаковка: каністра 10 л / 2×10 л
Термін зберігання: 3 роки з дня виготовлення
Переваги
· ефективне придушення всіх основних однорічних та багаторічних злакових бур'янів
· реєстрація на різних культурах, включаючи овочеві і технічні
· висока швидкість дії
· чудове системна дія
· можливість застосування в широкому діапазоні фаз розвитку культурних рослин
· низькі норми витрати
· відсутність негативного впливу на наступні культури
 
Область застосування пестициду: для сільськогосподарського виробництва.
Призначення: ФЮЗІЛАД ФОРТЕ, К.Е. — селективний системний післясходовий гербіцид для знищення однорічних та багаторічних злакових бур'янів на посівах широколистих культур.
Регламенти застосування: застосовувати препарат у суворій відповідності з цими рекомендаціями.
Культура Об'єкт Норма витрати препарату, л,кг/га Строки очікування, дні (кратність обробок)
Спосіб обробки; *терміни для ручних та механізованих робіт, дні
Горох (крім овочевого), соняшник, соя Однорічні злакові бур'яни 0,75–1 60(1)
Обприскування посівів у фазі 2-4 листків бур'янів (незалежно від фази розвитку культури). Витрата робочої рідини — 200-300 л/га
* —(3)
Пирій повзучий 1,5–2 60(1)
Обприскування посівів за висоти пирію повзучого 10-15 см (незалежно від фази розвитку культури). Витрата робочої рідини — 200-300 л/га
* —(3)
Конюшина повзуча (насіннєві посіви) Багаторічні та однорічні злакові бур'яни 1,5–2 —(1)
Обприскування посівів через 2-3 тижні після збирання покривної культури або після ранньовесняного підкошування травостою культури. Витрата робочої рідини — 200-300 л/га
* —(3)
Льон-довгунець Однорічні злакові бур'яни 0,75–1 —(1)
Обприскування посівів у фазу «ялинки» льону і 2-4 листків у бур'янів. Витрата робочої рідини — 200-300 л/га
* —(3)
Пирій повзучий 1,5 —(1)
Обприскування посівів у фазу «ялинки» льону при висоті пирію повзучого 10-15 см (незалежно від фази розвитку культури). Витрата робочої рідини — 200-300 л/га
* —(3)
Люпин жовтий кормовий (насіннєві посіви) Однорічні злакові бур'яни 0,75–1 —(1)
Обприскування посівів у фазі 2-4 листків бур'янів (незалежно від фази розвитку культури). Витрата робочої рідини — 200-300 л/га
* —(3)
Пирій повзучий 1,5–2 —(1)
Обприскування посівів за висоти пирію повзучого 10-15 см (незалежно від фази розвитку культури). Витрата робочої рідини — 200-300 л/га
* —(3)
Буряки цукрові, кормові, ріпак, капуста білокачанна (крім ранніх сортів), цибуля всіх генерацій (крім цибулі на перо), картопля (крім ранніх та середньостиглих сортів) Однорічні злакові бур'яни 0,75–1 60(1)
Обприскування посівів у фазі 2-4 листків бур'янів (незалежно від фази розвитку культури). Витрата робочої рідини — 200-300 л/га
* —(3)
Пирій повзучий 1,5–2 60(1)
Обприскування посівів за висоти пирію повзучого 10-15 см (незалежно від фази розвитку культури). Витрата робочої рідини — 200-300 л/га
* —(3)
Сумісність з іншими пестицидами (агрохімікатами): препарат можна застосовувати з іншими гербіцидами, призначеними для боротьби з широколистими бур'янами, інсектицидами та фунгіцидами, застосовуваними в ті ж терміни. Проте в кожному конкретному випадку змішуються препарати слід перевірити на сумісність. Перед приготуванням бакової суміші уважно прочитайте інформацію, вміщену на тарних етикетках препаратів-компонентів бакової суміші, переконайтеся, що строки їх застосування збігаються.
Період захисної дії: максимальна ефективність гербіцидів досягається при хорошому покритті листової поверхні робочим розчином, т. к. при цьому діюча речовина швидко пересувається до точок росту. Необхідно проводити обприскування в гарну погоду при активному зростанні бур'янів. Залежно від видового складу бур'янів, фаз їх росту і погодних умов дія препарату триває протягом 40-60 днів і більше.
Селективність: характеризується високою вибірковістю дії для культурних рослин. Навіть з нормами витрати в 2 рази перевищують рекомендовані препарат не виявляв фітотоксичності для культури.
Швидкість впливу: ріст чутливих злакових бур'янів припиняється протягом 1-2 днів після застосування. Приблизно через тиждень вузли і точки зростання починають буріти, а лиття набувають червоно-бурого забарвлення. Повна загибель бур'янів настає на 10-14 день після застосування препарату.
Фітотоксичність: в рекомендованих нормах витрати і регламенти застосування, ознак фітотоксичності у культурних рослин не спостерігається.
Толерантність культур: при дотриманні регламентів препарату культурні рослини виявляють досить високий рівень толерантності до препарату.
Можливість виникнення резистентності: відсутня за умови суворого дотримання розроблених фірмою рекомендацій. Для попередження резистентності рекомендується чергувати застосування гербіцидів різних хімічних груп, що відрізняються за механізмом дії.
Обмеження щодо транспортування, застосування та зберігання пестициду: забороняється застосування препарату авіаційним методом і в ЛПГ! Необхідно завчасно (4-5 діб) сповіщати жителів про місце і час проведення обаботок! Можливість використання зеленої маси соняшнику, ріпаку та кормового буряка на корм худобі повинна бути розглянута органами державного ветеринарного нагляду.
Технологія застосування: чистоту бака, магістральних трубопроводів і наконечників, а також справність всього обприскувача перевіряють до початку захисних робіт. Потім визначають кількість і рівномірність подачі води через наконечники і порівнюють з розрахунковими даними по витраті робочої рідини на 1 га Обприскування проводиться в ранкові або вечірні години в безвітряну погоду, не допускаючи зносу препарату на сусідні культури.
Застосовуйте препарат по активно вегетуючих бур'янах в інтервалі температур від +10°С до +30°С. Максимальна ефективність досягається при обробці бур'янів у фазу 2-4 листків у однорічників і висоті рослин 10-15 см. Гербіцид можна застосовувати в широкому діапазоні фаз розвитку культурних рослин, починаючи від сходів до бутонізації. Лимитирующими факторами у виборі термінів обробки є: фаза розвитку бур'янів і ступінь екранування грунту та бур'янів культурними рослинами. Застосовуйте максимально допустиму норму витрати препарату при високій засміченості і переросли бур'янів, а також при несприятливих погодних умовах. Не проводьте обробку при рясній росі і в дощову погоду. Опади, що випали через 2 години після обприскування, не знижують ефективності гербіциду. Для більш повного знищення кореневищних рослин міжрядні обробки рекомендується проводити через 10-14 днів після застосування гербіциду. Після закінчення робіт з препаратом ретельно промити обприскувач і розпилюючий обладнання.
Порядок приготування робочої рідини: робочий розчин готують безпосередньо перед обприскуванням. Відміряють необхідну кількість препарату на одну заправку обприскувача. Далі робочий розчин готують наступним чином: бак обприскувача наповнюють приблизно наполовину водою, вливають у нього необхідну кількість гербіциду, доливають водою до повного об'єму при постійному перемішуванні робочої рідини гідравлічними мішалками. При цьому змивають водою кілька разів ємність, в якій зберігався гербіцид. Робочий розчин гербіциду та заправку ним обприскувача здійснюють на спеціальних майданчиках, які в подальшому піддаються знешкодженню. Для обприскування використовуються серійно випускаються, наземні штангові обприскувачі, обладнані щілинними наконечниками, призначеними для внесення гербіцидів.
Зберігання препарату: зберігати препарат в сухому складі пестицидів в інтервалі температур від -10°С до +35°С в нерозкритій заводській упаковці.
Термін зберігання: 3 роки з дня виготовлення.
Клас небезпеки: 2
Дозволено застосування препарату в санітарній зоні рибогосподарських водойм!
Необхідно уникати забруднення водойм і джерел питної води залишками препарату і водою, використаної для промивки тари і обладнання. Препарат не повинен потрапляти в продукти харчування і корми.
Клас небезпеки для бджіл: 3 — малонебезпечні для бджіл пестициди.
Необхідно дотримання наступного екологічного регламенту:
· проводити обробку рослин в ранковий або вечірній час
· при швидкості вітру — не більше 4-5 м/с
· прикордонно-захисна зона літа для бджіл — не менше 2-3 км
· обмеження льоту бджіл — не менше 3-24 годин
 
Перша допомога при отруєнні: при перших ознаках гострого отруєння слід припинити роботу, вивести потерпілого із зони впливу препарату, обережно зняти одяг і кошти індивідуальної захисту, уникаючи потрапляння препарату на шкіру; негайно звернутися за медичною допомогою. При випадковому проковтуванні — прополоскати рот водою, негайно дати кілька склянок води з суспензією активованого вугілля з розрахунку 1 г сорбенту на кг маси тіла, а потім викликати блювоту, після чого дати випити склянку води з активованим вугіллям (1 г на кг маси тіла). Негайно звернутися до лікаря. При вдиханні — вивести потерпілого на свіже повітря. При попаданні на шкіру — видалити препарат шматком тканини, вати або м'якої папери, уникаючи грубого розтирання шкіри, а потім обмити забруднену ділянку водою з милом; звернутися до лікаря. При попаданні на одяг — після зняття забрудненого одягу або взуття, промити водою ділянки можливого забруднення шкіри. При попаданні в очі — негайно промити м'якою струменем чистої проточної води. Після надання першої допомоги при необхідності звернутися до лікаря. Антидоту немає. Лікування симптоматичне.
Дана пропозиція наведена для ознайомлення. По точну інформацію звертайтеся до продавця.
Контакти продавця
Відправлення повідомлення
Ім'я: Алексей
Організація: ООО Торговый Дом "Агролига"
Телефон:
+380 50 488 8100
+380 67 627 7767
+380 50 433 2244
+380 50 905 6406
Факс: +380 522 220 565
Будь ласка, повідомте продавця, що ви знайшли оголошення на Agronovator.ua
Ваше ім'я*
Ваш E-mail*
Ваш телефон
Повідомлення*
Перевірочний код :
 


«Агроноватор»

Ви дійсно бажаєте видалити дане оголошення?
Піднятися нагору