Відправлення повідомлення власнику
Гербіцид Гезагард
Ваше ім'я *
Телефон
E-mail *
Повідомлення *
максимально 4000 символів.
Число на картинці *

Введіть число з картинки ліворуч

Гербіцид Гезагард

270,00 грн./л
≈ 9,08 EUR/л
≈ 9,66 USD/л
Ваше оголошення розміщено як “Безкоштовне”

Ви можете значно збільшити кількість відгуків на розміщене Вами оголошення,
замовивши одну з платних послуг.
 
Додати в обране
10-01-17
Переглядів: 108
№ 132581
Тип оголошення: Продам
Доставка: Доставка поштою, Доставка по Україні
Розташування: Україна, Київська область, Київ, Київ показати на мапі
Власник СЗР-агро
Гербіцид Гезагард
Гербіцид Тераметрин 5л-1 200грн
Гезагард базовий гербіцид для побудови програм захисту овочевих культур.
Діюча речовина: прометрин, 500 г / л
Препаративна форма : концентрат суспензії
Хімічний клас : триазин
Гезагард системний гербіцид вибіркової дії , листовий та грунтовий , до-та післясходовий .Гербіцид Гезагард застосовують для захисту картоплі , овочевих культур , соняшнику , сої та гороху від однорічних злакових та дводольних бур'янів.
Для ефективної боротьби з бур'янами в сільському господарстві застосовують гербіциди , що знищують бур'яни на полях , луках , у садах і виноградниках , уздовж доріг , на пустирях і вирубках . Збільшити кількість і поліпшити якість отриманого врожаю допоможуть і інсектициди. Комахи - шкідники будуть знищені , якщо правильно підібрати препарат.
Переваги препарату Гезагард :- Гербіцид вважають базовим для побудови програм захисту овочевих та інших культур - гезагард широкий спектр дії проти однорічних дводольних та злакових бур'янів , в тому числі ряду трудноіскоренімих Препарат перевірений часом Відсутній вплив на наступні культури в сівозміні , він повністю розкладається в ґрунті протягом періоду вегетації - Для багатьох культур , при рекомендованих нормах витрати , висока вибірковість Широке « технологічне вікно» в термінах застосування Зручніше застосовувати рідку препаратівнуюя форму , на відміну від порошку вона порошить Економічно у цього гербіциду висока віддача - Широкий спектр культур для захисту (один препарат може бути використаний на багатьох культурах )- Гезагард кращий гербіцид на овочі - Ефективний протягом усього сезону так як період захисної дії (10-12 тижнів).- Сумісний у бакових сумішах з більшістю гербіцидів , що використовуються ті ж терміни на відповідних культурах. Але в кожному конкретному випадку препарати , які змішують , слід перевірятиОсобливості швидкості впливуГербіцид знищує бур'яни в момент їх проростання при досходовому внесення . Або протягом 4-7 днів при післясходовому застосуванні.фітотоксичністьЯкщо використовувати препарат у суворій відповідності з рекомендаціями, він не створюється ризику виникнення фітотоксичності .Рекомендації по охороні корисних об'єктів флори і фауни : Препарат токсичний для риб.резистентністьМожливість виникнення резистентності відсутня за умови суворого дотримання рекомендацій .
Витрата препарату Від 2.0 - 3.0 л / га
Дана пропозиція наведена для ознайомлення. По точну інформацію звертайтеся до продавця.
Контакти продавця
Відправлення повідомлення
Ім'я: Менеджер
Організація: СЗР-агро
Телефон:
+380 67 343 6995
+380 66 562 2856
+380 63 586 1629
Будь ласка, повідомте продавця, що ви знайшли оголошення на Agronovator.ua
Ваше ім'я*
Ваш E-mail*
Ваш телефон
Повідомлення*
Перевірочний код :
 


«Агроноватор»

Ви дійсно бажаєте видалити дане оголошення?
Піднятися нагору