Відправлення повідомлення власнику
Гербіцид Голд Стар (Укравіт) Гранстар
Ваше ім'я *
Телефон
E-mail *
Повідомлення *
максимально 4000 символів.
Число на картинці *

Введіть число з картинки ліворуч

Гербіцид Голд Стар (Укравіт) Гранстар

38,00 USD/шт.
≈ 35,63 EUR/шт.
≈ 1 060,48 грн./шт.
Ваше оголошення розміщено як “Безкоштовне”

Ви можете значно збільшити кількість відгуків на розміщене Вами оголошення,
замовивши одну з платних послуг.
 
Додати в обране
04-01-17
Переглядів: 659
№ 137806
Тип оголошення: Продам
Доставка: Самовивіз, Доставка поштою, Доставка по Україні
Розташування: Україна, Дніпропетровська область, Криворізький район, Кривий Ріг показати на мапі
Власник ООО "Торговый дом "Альянс "Эко"
Гербіцид Голд Стар (Укравіт) Гранстар
Наша компанія ТОВ "Торговий дім "Альянс "Еко" пропонує аграріям якісну продукцію як власного виробництва ТМ Гумилайф Еко, так і відомих світових та вітчизняних виробників. Враховуючи складну економічну ситуацію на ринку України, розглядаємо різні форми оплати. У компанії працюють висококваліфіковані фахівці. Агроном з багаторічним практичним досвідом роботи, допоможе Вам у виниклих питаннях. Також менеджера нададуть консультацію при купівлі гербіциду Голд Стар. Працюємо по всій Україні, здійснюємо доставку як власним транспортом, так і перевізником.

Голд Стар
Високоефективний післясходовий гербіцид системної дії для контролю дводольних бур'янів, у тому числі видів стійких до 2,4-Д в посівах сільськогосподарських культур.
- високоефективний післясходовий гербіцид системної дії;
- альтернатива грунтових гербіцидів і нова можливість після всходовой захисту соняшнику від злісних бур'янів (осот, не треба, амброзія)
- відсутність обмежень по застосуванню в сівозміні;
- сумісний з більшістю засобів захисту рослин;
- повністю розкладається на момент збору врожаю;
- через 2:00 після обробки не змивається дощем;
- не токсичний для тварин і людей, безпечний для навколишнього середовища.
Діюча речовина. Трибенурон-метил, 750 г / кг
Препаративна форма. Гранули, диспергуючі у воді.
Хімічна група. Сульфонилмочевинные.
Сумісність. Сумісний з більшістю пестицидів, крім лужних, на відповідних культурах. Перед приготуванням робочих сумішей доцільно перевірити препарати на сумісність (відсутність осаду, піни, розшарування, неповне розчинення одного з препаратів тощо). Комбінувати тільки ті компоненти, які збігаються за рекомендованим термінами обробки, враховуючи фазу розвитку культури. Не рекомендується робити бакові суміші з препаратами з групи фосфорорганічних сполук.
Механізм дії. Системна дія. Препарат поглинається переважно листками і переміщується до точки росту, де пригнічує фермент ацетолактатсинтазы, що зупиняє поділ ростових клітин бур'янів.
Спектр дії. Чутливі бур'яни: гірчак почечуйний, ромашка (види), гірчиця польова, гірчиця чорна, грицики звичайні, дворядник , редька дика, щириця розлога, жовтець (види), зірочник середній, кислиця (види), кропива глуха, кукіль звичайний, лобода біла, мак дикий, падалиця соняшнику, сухоребрик, талабан польовий, зябра звичайні.
Середньо чутливі бур'яни: будяк польовий , волошка синя, гірчак березковидний, герань, кульбаба лікарська, осот польовий, підмаренник чіпкий, спориш, рутка лікарська, фіалка триколірна, хризантема польова.
Мало чутливі бур'яни: берізка польова, вероніка плющеліста, всі види злакові бур'яни (всі види) .
Період очікування від обробки до збирання врожаю не встановлюється.
Максимальна кількість обробок - 1.Норма витрати робочого розчину - 150-250 л / га, залежно від чисельного складу бур'янів компонентів. Препарат використовується з додаванням ПАР ТАНДЕМ (150 мл на 100 л води) . З метою одержання максимальної ефективності, необхідно забезпечити достатнє й рівномірне обприскування надземної частини бур'янів. Найефективніший період для застосування - фаза інтенсивного росту бур'янів, в залежності від конкретного виду. У культури фаза розвитку може бути від 2-3 листків до появи прапорцевого листка. Найбільш сприятливими умовами для використання препарату є тепла погода при достатній вологості повітря і ґрунту. Оптимальна температура повітря від 15 до 25 ° С. Обробка при більш низьких температурах не впливає на ефективність дії препарату, а лише трохи збільшує термін загибелі бур'янів. Не рекомендується робити бакові суміші з препаратами з групи фосфорорганічних сполук. У посівах соняшнику не змішувати з грамініцидами. Інтервал між обробками в таких випадках повинен становити не менше 10 діб.
Токсичність. Класифікація ВООЗ: 3 клас (мало токсичний) . Терміни виходу працівників на оброблені площі для проведення механізованих робіт - 3 доби, для ручних - не потрібно.
Упаковка. 50 р.
Культура Норма витрати препарату, г / га Спектр дії Час обробки
стадія росту культури
Час обробки
стадія росту бур'янівПшениця озима, ячмінь озимий, жито
15-25 Однорічні дводольні


Обприскування посівів від фази кущіння культури до появи прапорцевого листка включно
З фази сім'ядолі до 4-х листків
20 Падалиця соняшнику до 5-10 см
20-25 Будяк польовий, осот жовтий фаза розетки (4-6 листків)
25 Підмаренник чіпкий До 4-х кілець
Пшениця яра, ячмінь ярий 15-20 Однорічні дводольні З фази 2-3 листків до появи прапорцевого листка включно У фазі 2-4 листків
До відома споживача. Розширення реєстрації:
Соняшник (гібриди стійкі до трибенуронметилу) 40-50 + ПАР ТАНДЕМ 0,3 л / га Однорічні та багаторічні злакові бур'яни, у тому числі види стійкі до 2,4-Д Обприскування від 2 до 8 листків соняшнику на ранніх стадіях розвитку бур'янів
Дана пропозиція наведена для ознайомлення. По точну інформацію звертайтеся до продавця.
Контакти продавця
Відправлення повідомлення
Ім'я: Наталия
Організація: ООО "Торговый дом "Альянс "Эко"
Телефон:
+380 67 516 5169
+380 50 420 5919
Будь ласка, повідомте продавця, що ви знайшли оголошення на Agronovator.ua
Ваше ім'я*
Ваш E-mail*
Ваш телефон
Повідомлення*
Перевірочний код :
 


«Агроноватор»

Ви дійсно бажаєте видалити дане оголошення?
Піднятися нагору