→ → → → → Гербіцид Гренадер Максі (Гранстар Голд) Трибенурон-метил 562,5 г/кг + тифенсульфурон-метил 187,5 г/к
Відправлення повідомлення власнику
Гербіцид Гренадер Максі (Гранстар Голд) Трибенурон-метил 562,5 г/кг + тифенсульфурон-метил 187,5 г/к
Ваше ім'я *
Телефон
E-mail *
Повідомлення *
максимально 4000 символів.
Число на картинці *

Введіть число з картинки ліворуч

Гербіцид Гренадер Максі (Гранстар Голд) Трибенурон-метил 562,5 г/кг + тифенсульфурон-метил 187,5 г/к

1 100,00 грн./кг
≈ 37,00 EUR/кг
≈ 39,34 USD/кг
Ваше оголошення розміщено як “Безкоштовне”

Ви можете значно збільшити кількість відгуків на розміщене Вами оголошення,
замовивши одну з платних послуг.
 
Додати в обране
вчора
Переглядів: 731
№ 133072
Тип оголошення: Продам
Доставка: Самовивіз, Доставка поштою, Доставка по Україні
Розташування: Україна, Дніпропетровська область, Криворізький район, Кривий Ріг показати на мапі
Власник ООО "Торговый дом "Альянс "Эко"
Гербіцид Гренадер Максі (Гранстар Голд) Трибенурон-метил 562,5 г/кг + тифенсульфурон-метил 187,5 г/к
Наша компанія ТОВ "Торговий дім "Альянс "Еко" пропонує аграріям якісну продукцію як власного виробництва ТМ Гумилайф Еко, так і відомих світових та вітчизняних виробників. Враховуючи складну економічну ситуацію на ринку України, розглядаємо різні форми оплати. У компанії працюють висококваліфіковані фахівці. Агроном з багаторічним практичним досвідом роботи, допоможе Вам у виниклих питаннях. Також менеджера нададуть консультацію при купівлі гербіциду Гренадер Максі. Працюємо по всій Україні, здійснюємо доставку як власним транспортом, так і перевізником.

Діюча речовина: трибенурон–метил, 562,5 г/кг + тифенсульфурон-метил, 187,5 г/кг
Препаративна форма: водорозчинні гранули
Тара: флакони 500 г
Загальна інформація про препарат:
Системний післясходовий гербіцид для знищення однорічних та багаторічних дводольних бур'янів у посівах пшениці озимої.
Механізм дії препарату:
Гренадер Максі, ВГ – системний гербіцид, призначений для післясходової боротьби з однорічними і багаторічними дводольними бур'янами в посівах озимої пшениці та інших зернових колосових культур.
Два діючих речовин гербіциду протягом 3 годин пригнічують синтез ферментів, зупиняють поділ клітин дводольних бур'янів, у результаті чого їх ріст блокується вже в перші години після проведення обробки. Бур'яни перестають конкурувати за вологу, світло і елементи живлення.
Видимі симптоми ураження дводольних бур'янів видно через 5-8 днів після внесення гербіциду Гренадер Максі, а їх повна загибель відбувається на 10-25 днів. Середньо - і малочутливі бур'яни перебувають на пізнішій (генеративної) стадії розвитку, можуть не загинути, але їх ріст буде призупинено і вони не складуть конкуренції зерновим культурам. В теплу і вологу погоду дія гербіциду відбувається швидше, а в прохолодну і суху більш повільно.
Загальні рекомендації щодо застосування препарату:
Гренадер Максі характеризується високою ефективністю і контролює широкий спектр однорічних, а також багаторічних дводольних бур'янів, в тому числі і стійких до групи 2,4-Д. Препарат краще використовувати на ранніх стадіях активного росту бур'янів: у фазу 2-6 листків у однорічних і фазу розетки-початок стеблування у багаторічних видів.
Гренадер Максі відмінно контролює падалицю звичайного соняшнику і ріпаку. Для контролю падалиці соняшнику, вирощуваного за технологією ExpressSunTM, а також соняшнику та ріпаку стійких до имидазолилов, в посівах зернових слід використовувати Гренадер Максі в нормі 0,015-0,020 кг/га в наступних бакових сумішах з гербіцидами містять: 1). дикамбу; 2). дикамбу + 2,4-Д; 3) 2,4-Д у формі ефіру. Гренадер Максі сумісний з більшістю пестицидів та рідких добрив, які зареєстровані для використання пшениці озимої. При складанні бакових сумішей з застосуванням гербіциду Гренадер Максі слід додатково перевірити препарати на сумісність.
Застосування АгроПАВ Екстра в 0,05-0,1% концентрації (0,1 л/га в 100-200 л води) дозволяє посилити поглинання гербіциду листками бур'янів особливо у складних погодних та польових умовах (посуха, не стійка волога або вітряна погода, зрідженість і значна забур'яненість посівів, наявність проблемних видів: осот, амброзія, лобода біла, підмаренник чіпкий).
Гренадер Максі можна вносити в фазу 2-3 листків до появи прапорцевого листка у пшениці озимої включно. Обприскування слід проводити при швидкості вітру не більше 4-6 м/с і слід забезпечити рівномірний розподіл робочого розчину на поверхні вегетативної частини бур'янів. Дощ протягом 1 години після внесення може істотно знизити ефективність дії препарату, якщо не застосовувати АгроПАВ Екстра.
У разі використання гербіциду після виходу прапорцевого листка, високої густоти зернових колосових культур або при сильній засміченості необхідно підвищити витрату води до 250-300 л/га.
Увага! Не можна допускати внесення робочого розчину препарату на сусідні культури, чутливі до гербіциду Гренадер Максі.
Рекомендації щодо застосування препарату:
Культура Цільовий об'єкт дії Норма витрати препарату,
кг/га
Норма витрати води, л/га
Офіційна реєстрація
Пшениця озима Однорічні та багаторічні дводольні бур'яни 0,020-0,035 200-300
Практика застосування аналогічних препаратів:
Пшениця яра, ячмінь озимий та ярий, овес, жито Однорічні дводольні (фаза 2-6 листків) 0,025-0,030 200
Дводольні однорічні (фаза 2-6 листків), багаторічні бур'яни (фаза розетки) та підмаренник чіпкий (фаза до 4 кілець) 0,030-0,033 200-300
Пшениця озима Сильно засмічені посіви однорічними дводольними та багаторічними видами (у т. ч. перерослыми бур'янами) 0,035 200-300

Переваги застосування Гренадер Максі, ВГ:
  • Двокомпонентний гербіцид з широким спектром контролю проблемних однорічних видів (підмаренник чіпкий, види ромашки, і ін), а також більш високою ефективністю боротьби з багаторічними бур'янами;
  • Препарат має зручну препаративную форму і низьку норму витрати, що роблять його дуже зручним у застосуванні, транспортуванні і зберіганні;
  • Висока селективність щодо культурних рослин дозволяє застосовувати препарат, починаючи з фази 2-3 листків до освіти прапорцевого листка;
  • Гербіцид ефективний при середньодобовій температурі від +5°С;
  • Гренадер Максі має швидкий період напіврозпаду діючих речовин, тому обмеження у сівозміні відсутні;
  • Забезпечує надійний захист врожаю, має високу економічну ефективність застосування.
Дана пропозиція наведена для ознайомлення. По точну інформацію звертайтеся до продавця.
Контакти продавця
Відправлення повідомлення
Ім'я: Наталия
Організація: ООО "Торговый дом "Альянс "Эко"
Телефон:
+380 67 516 5169
+380 50 420 5919
Будь ласка, повідомте продавця, що ви знайшли оголошення на Agronovator.ua
Ваше ім'я*
Ваш E-mail*
Ваш телефон
Повідомлення*
Перевірочний код :
 


«Агроноватор»

Ви дійсно бажаєте видалити дане оголошення?
Піднятися нагору