Відправлення повідомлення власнику
Гербіцид Гринфорт КМ 120 (Селект)
Ваше ім'я *
Телефон
E-mail *
Повідомлення *
максимально 4000 символів.
Число на картинці *

Введіть число з картинки ліворуч

Гербіцид Гринфорт КМ 120 (Селект)

337,00 грн./л
≈ 11,34 EUR/л
≈ 12,05 USD/л
Ваше оголошення розміщено як “Безкоштовне”

Ви можете значно збільшити кількість відгуків на розміщене Вами оголошення,
замовивши одну з платних послуг.
 
Додати в обране
08-01-17
Переглядів: 433
№ 133057
Тип оголошення: Продам
Розташування: Україна, Дніпропетровська область, Криворізький район, Кривий Ріг
Власник ООО "Торговый дом "Альянс "Эко"
Гербіцид Гринфорт КМ 120 (Селект)
Селект Гринфорт КМ 120 в. р. клетодим 120 г л, гербіциди в Україні, купити гербіциди, гербіцид ціна, гербіциди від бур'янів, гербіциди і пестициди, гербіциди для соняшнику, гербіциди проти бур'янів, гербіциди для буряків
Селект Гринфорт КМ 120 - це перевірений часом післясходовий селективний гербіцид для боротьби з однорічними і багаторічними злаковими бур'янами.
Діюча речовина: клетодим, 120 г / л препаративна Форма: Концентрат суспензії.

Клетодим відноситься до похідних циклогександиона. Має хорошу системну дію, за рахунок чого знищується не тільки вегетативна маса, але і коренева система бур'янів. Механізм дії: Препарат добре поглинається рослинами через листя і молоді стебла, швидко пересуваючись по рослині. Місцем дії препарату є конуси наростання, вузли потовщення, коріння і нирки, вони пригнічують процес ділення клітин. Через один - два дня після внесення в чутливих злакових бур'янів зупиняється ріст, змінюється забарвлення листя - спочатку на жовтуватий, фіолетовий, а потім на коричневий колір. Гинуть рослини через 7 - 14 днів, повна загибель кореневої системи наступає на 12 - 20 день з моменту внесення в залежності від погодно - кліматичних умов.

Класифікація ВООЗ: ІІІ клас (малотоксичний). Дефіцит вологи (посуха) і прохолодні погодні умови знижують ефективність дії препарату на бур'яни. Механічний обробіток ґрунту за 7 днів до внесення препарату і протягом 7 днів після внесення може знизити ефективність дії препарату. Не рекомендується використовувати Селект Гринфорт КМ 120 в бакових сумішах з препаратами бетанальної групи в умовах підвищених температур повітря (+25 і вище) це може призвести до інтоксикації культурних рослин і зниження ефективності препарату проти злакових бур'янів.
Для замовлення гербіциду Селект Гринфорт КМ 120 за доступними цінами оптом і вроздріб звертайтесь до наших менеджерів. Працюємо по всій Україні. Селект Гринфорт КМ 120 в. р. клетодим 120 г л, гербіциди в Україні, купити гербіциди, гербіцид ціна, гербіциди від бур'янів, гербіциди і пестициди, гербіциди для соняшнику, гербіциди проти бур'янів, гербіциди для буряків
Дана пропозиція наведена для ознайомлення. По точну інформацію звертайтеся до продавця.
Контакти продавця
Відправлення повідомлення
Ім'я: Наталия
Організація: ООО "Торговый дом "Альянс "Эко"
Телефон:
+380 67 516 5169
+380 50 420 5919
Будь ласка, повідомте продавця, що ви знайшли оголошення на Agronovator.ua
Ваше ім'я*
Ваш E-mail*
Ваш телефон
Повідомлення*
Перевірочний код :
 


«Агроноватор»

Ви дійсно бажаєте видалити дане оголошення?
Піднятися нагору