Відправлення повідомлення власнику
Гербіцид Гринфорт ПК 40 (Мілагро)
Ваше ім'я *
Телефон
E-mail *
Повідомлення *
максимально 4000 символів.
Число на картинці *

Введіть число з картинки ліворуч

Гербіцид Гринфорт ПК 40 (Мілагро)

10,50 USD/л
≈ 9,85 EUR/л
≈ 295,96 грн./л
Ваше оголошення розміщено як “Безкоштовне”

Ви можете значно збільшити кількість відгуків на розміщене Вами оголошення,
замовивши одну з платних послуг.
 
Додати в обране
08-01-17
Переглядів: 750
№ 133058
Тип оголошення: Продам
Доставка: Самовивіз, Доставка поштою, Доставка по Україні
Розташування: Україна, Дніпропетровська область, Криворізький район, Кривий Ріг показати на мапі
Власник ООО "Торговый дом "Альянс "Эко"
Гербіцид Гринфорт ПК 40 (Мілагро)
Призначення: Післясходовий системний гербіцид для знищення однорічних та багаторічних злакових і найбільш поширених дводольних бур'янів у посівах кукурудзи.
Діюча речовина: нікосульфурону, 40 г / л.
Препаративна форма: концентрат суспензії.
Характеристика діючої речовини: нікосульфурону належить до класу сульфонілсечовин. Діюча речовина поглинається рослиною через листя, стебла та кореневу систему. Швидко пересуваючись по рослині через флоэму і ксилему досягає точок росту де пригнічує активність ферментів. Порушуючи тим самим синтез білків і нуклеїнових кислот, що в свою чергу призводить до зупинки поділу клітин і росту рослини. У ґрунті нікосульфурону швидко розкладається, період напіврозпаду становить 10 діб, в залежності від температури, вологості і фізико - хімічних властивостей грунту.
Механізм дії: препарат поглинається листям і стеблами бур'янів і швидко переміщується до кореневої системи рослин. Бур'яни швидко припиняють ріст і конкуренцію з культурою і поступово повністю гинуть. Перші візуальні ознаки дії препарату спостерігаються через 5 - 10 днів з моменту внесення препарату, а повна загибель бур'янів настає приблизно через 3 тижні в залежності від погодно - кліматичних умов.
Регламент застосування:
Культура Об'єкти,проти якого обробляється Норма витрати препарату, л / га Спосіб,час обробки Максимальна кратність обробок
Кукурудза Однорічні та багаторічні злакові та найбільш поширені дводольні бур'яни 1,0 – 1,25 Обприскування культури у фазі 3 - 10 листків 1
Фаза розвитку культури: Фаза розвитку культури від 3-х до 10 листків.
Фаза розвитку бур'янів: однорічні злакові 3 - 4 листків, багаторічні злакові 4 - 5 листя (15 - 20 см), однорічні дводольні 2 - 4 листків.
Спектр дії:
Чутливі: вівсюг звичайний, гірчиця (види), грицики звичайні, зірочник середній, куряче просо, мишій (види), пальчатка (види), пирій повзучий, портулак городній, просо (види), редька дика, роман польовий, щириця звичайна. Середньочутливі: амброзія полинолиста, гірчак почечуйний, щириця (види). Слабочувствительные: гірчак розлогий, кропива глуха пурпурова, курячі очка польові, осот городній, підмаренник чіпкий, пролистник однорічний, чистець болотяний, чистець однорічний, шпергель звичайний.
Погодні умови застосування: Оптимальний температурний режим застосування препарату від +15 ... +25. Опади, що випали через 3 години з моменту внесення препарату не впливають на його ефективність.
Норма витрати робочого розчину 200 - 300 л / га. Проведення механізованих та ручних робіт не рекомендується.
Сумісність: Сумісний з більшістю пестицидів, проте в кожному конкретному випадку необхідно проводити тест на сумісність.
Рекомендації: Не рекомендується робити бакові суміші з фосфорорганічними інсектицидами, рекомендується інтервал між обробками повинен становити 10 - 14 днів. Не використовувати на полях протягом 14 днів до чи після використання фосфорорганічних інсектицидів. Не проводити обробку посівів, якщо рослини кукурудзи сильно уражені хворобами, пошкоджені шкідниками або виснажені посухою або спекою. Не проводити обробку, якщо культура мокра від роси чи дощу. Не проводити культивацію не раніше ніж через 7 днів після внесення препарату.
Класифікація ВООЗ: ІІІ клас (малотоксичний). Малотоксичний для бджіл та інших корисних комах при застосуванні до цвітіння бур'янів.
 
Дана пропозиція наведена для ознайомлення. По точну інформацію звертайтеся до продавця.
Контакти продавця
Відправлення повідомлення
Ім'я: Наталия
Організація: ООО "Торговый дом "Альянс "Эко"
Телефон:
+380 67 516 5169
+380 50 420 5919
Будь ласка, повідомте продавця, що ви знайшли оголошення на Agronovator.ua
Ваше ім'я*
Ваш E-mail*
Ваш телефон
Повідомлення*
Перевірочний код :
 


«Агроноватор»

Ви дійсно бажаєте видалити дане оголошення?
Піднятися нагору