Гербіцид Хакер, вир. Серпень, д. в. клопіралід 750 г/кг

2 515,00 грн./кг
≈ 86,87 EUR/кг
≈ 93,84 USD/кг
Зв'язатися з продавцем
Розташування: Україна, Дніпропетровська область, Криворізький район
18.03.2017
Дата розміщення:
510
Кількість переглядів:
133099
Номер оголошення:

Додаткова інформація російська
Системний післясходовий гербіцид для боротьби з однорічними та деякими багаторічними дводольними бур'янами, у тому числі трудноискоренимыми видами, такими як осот польовий, види ромашки, осоту, горця та ін. у посівах буряків, льону, ріпаку та капусти Призначення:
селективний післясходовий системний гербіцид, призначений для боротьби з однорічними та деякими багаторічними дводольними бур'янами, у тому числі трудноискоренимыми рослинами, такими як осот польовий, види ромашки, осоту, горця та ін. з сімейства Айстрових, Бобових, Гречаних і Пасльонових в посівах буряків, льону, ріпаку та капусти.
Діючі речовини:
клопіралід, 750 г/кг
Препаративна форма:
водорозчинні гранули.
Характеристика діючих речовин:
клопіралід відноситься до класу хлорпроїзводних пиридинов і є синтетичною формою ростових гормонів.
Механізм дії:
володіє системною дією, поглинається листям, переноситься у точки росту, коріння і кореневища і легко переміщується по рослині, порушуючи процес ділення клітин і припиняючи його зростання.
Спектр дії:
Хакер ефективно знищує осот жовтий (осот польовий), осот рожевий (осот польовий) і його підвиди, осот блакитний (молокан татарський), осот городній, гірчак рожевий, пупавка собачу, ромашку (види), гірчак (види), гречку татарську, гречишку вьюнковую, амброзію полыннолистную, мати-й-мачуху, волошка синя, кульбаба лікарська, крестовник звичайний та інші бур'яни сімейства Айстрових, Бобових, Гречаних, Пасльонових.
Швидкість впливу:
пригнічення росту бур'янів відбувається протягом кількох годин після проведення обробки. Перші видимі симптоми дії препарату (скручування, деформація стебел і листя) стають помітні через 12 ― 18 ч. Листя чутливих рослин через 1 ― 3 тижні стають хлоротичними, після чого точка росту відмирає.
Період захисної дії:
препарат забезпечує захист культурних рослин до кінця вегетаційного сезону.
Особливості застосування:
оптимальний для проведення обробки температурний режим знаходиться в межах від 10 до 25 °С. Не рекомендується проводити обробку при загрозі заморозків або відразу після них.
Фітотоксичність, толерантність культур:
при дотриманні рекомендованих регламентів застосування препарат не є фітотоксичності для буряків і льону. Не відмічено негативної дії гербіциду на ріст і розвиток оброблюваних культурних рослин
Можливість виникнення резистентності:
при тривалому використанні даного препарату може статися накопичення в агрофітоценозів деяких видів бур'янів, слабовосприимчивых до клопиралиду. Щоб уникнути цього рекомендується чергування його використання із застосуванням гербіцидів інших хімічних класів.
Умови зберігання:
зберігати препарат необхідно в спеціально призначених для пестицидів складських приміщеннях, в герметично закритій, без пошкоджень заводській упаковці при температурі зберігання від мінус 30 до плюс 35 ° С.
Термін зберігання:
3 роки при зберіганні в нерозкритій заводській упаковці.
Витрата:
флакони по 1 кг.
120 ― 200 Буряк цукровий та кормовий Види ромашки, горця, осоту, бодяка Обприскування посівів у фазі 3 ― 5 листків культури
80 ― 120 Льон-довгунець Обприскування посівів у фазі «ялинки» льону у фазі розетки у багаторічних дводольних бур'янів
80 ― 120 Льон олійний (на харчові та технічні цілі) Види ромашки, горця, осоту, бодяка Обприскування посівів у фазі «ялинки» льону у фазі розетки у багаторічних дводольних бур'янів
120 Ріпак ярий та ріпак озимий Види ромашки, горця, осоту, бодяка Обприскування посівів навесні, починаючи з фази 3 ― 4 листків до появи квіткових бутонів у культури
Капуста білокачанна Обприскування посадок після висадки розсади в грунт у фазі розетки у багаторічних дводольних бур'янів
Термін очікування:
60 днів. На льоні-долгунце – не регламентується.
Кратність обробки:
Одноразово.
Рекомендації по застосуванню:
найкращу дію Хакера досягається за обприскування у період активного росту засмічувачів. Однорічні бур'яни найбільш чутливі до препарату у фазі 2 ― 6 листків, осоти – у фазі розетка ― початок росту стебла. При переростанні бур'янами найбільш чутливою фази, а також у разі сильної ступеня забур'яненості посівів слід використовувати максимальні рекомендовані норми витрати гербіциду.
Приготування робочого розчину:
робочий розчин препарату готують безпосередньо перед обприскуванням. Відміряють необхідну кількість препарату на одну заправку обприскувача. Далі робочий розчин готують наступним чином: бак обприскувача наповнюють приблизно наполовину водою, додають в нього необхідну кількість препарату. Після цього бак доливають водою до повного об'єму, постійно перемішуючи робочу рідину гідравлічними мішалками.
Приготування робочого розчину препарату та заправку ним обприскувача здійснюють на спеціальних майданчиках, які в подальшому піддаються знезараженню.
Сумісність:
на посівах буряків Хакер може застосовуватися в бакових сумішах з противодвудольными гербицидамина основі десмедифаму, фенмедифама і етофумезата (Біцепс 22, Біцепс гарант), метамітрону (Пілот), з сульфонилмочевинами (Трицепс) та грамініцидами (Міура, Граминион). На посівах льону можливі бакові суміші з гербіцидами на основі МЦПА (Гербитокс, Гербитокс-Л), сульфонилмочевинами (Магнум) та грамініцидами (Міура).
Змішувати препарати в баку обприскувача потрібно в наступному порядку:
СП (водорозчинні пакети) → СП → ВДГ (СТС) → СК (ТСК) → СЕ → КНЭ (КМЭ, МЕ, СЕ, ЕМХ) → ВРГ → ВРК (ВР) → ПАР.
Кожен наступний компонент додається після повного розчинення (диспергування) попереднього.
Витрата робочої рідини:
200 ― 300 л/га.
Дана пропозиція наведена для ознайомлення. По точну інформацію звертайтеся до продавця.
Контакти ООО "Торговый дом "Альянс "Эко"
+380 67
+380 67 516 5169
показати
+380 50
+380 50 420 5919
показати

Контактна особа Наталия
* Будь ласка, повідомте продавця, що ви знайшли оголошення на Agronovator.ua
Продавець на agronovator з: 12.01.2016

Відправлення повідомлення
Вгору