Відправлення повідомлення власнику
​Гербіцид Кодасайд
Ваше ім'я *
Телефон
E-mail *
Повідомлення *
максимально 4000 символів.
Число на картинці *

Введіть число з картинки ліворуч

​Гербіцид Кодасайд

4,33 USD/л
≈ 4,07 EUR/л
≈ 121,04 грн./л
Ваше оголошення розміщено як “Безкоштовне”

Ви можете значно збільшити кількість відгуків на розміщене Вами оголошення,
замовивши одну з платних послуг.
 
Додати в обране
09-01-17
Переглядів: 861
№ 96658
Тип оголошення: Продам
Розташування: Україна, Кіровоградська область, Кіровоградський район, Кіровоград показати на мапі
Власник ООО Торговый Дом "Агролига"
​Гербіцид Кодасайд
Гербіцид Кодасайд

Багатофункціональний ад’ювант природного походження на основі рослинної олії для підвищення ефективності використання засобів захисту рослин
- Покращує прилипання, поширення та поглинання культурою робочого розчину за рахунок утворення “контрольованої емульсії”
- Отримайте більше днів та годин для проведення обприскування – за рахунок зменшення ризику знесення та стійкості до опадів.
- Кодасайд дозволяє підсилити результат від застосування пестицидів та оптимізувати норму виливу робочого розчину

Склад: масляна емульсія, містить натуральну рослинну олію (95%) та низку емульгаторів.
Упаковка: 5 л каністра
Норма використання: 1,5 – 2,5 л/га
Цільове застосування
Велика частина засобів захисту рослин втрачається під час обприскування, що є економічно збитковим та шкідливим для довкілля. Однією з основних причин такого нераціонального використання ЗЗР є застосування води як “транспортувальника” робочого розчину до рослини. Наслідком цього може бути погане поглинання робочого розчину, знесення крапель, випаровування, реакція домішок у воді з хімічною речовиною або, нарешті, просто погане прилипання до об’єкту.
Механізм дії
Дія Кодасайду 950 м.е. базується на технології емульсії рослинної олії. При змішуванні Кодасайду з засобом захисту рослин емульгатори, що входять до складу Кодасайду, “замикають” молекули хімічного препарату і утворюють навколо них капсули. Коли ця попередня суміш потрапляє до баку обприскувача з водою, утворюється “контрольована емульсія”. Саме це явище капсуляції забезпечує унікальну ефективність Кодасайду 950 м.е. як “транспорту вальника” засобу захисту рослин на культуру.
 
Рекомендації до застосування
Ад’ювант Кодасайд 950 м.е. рекомендується засто- совувати для підвищення ефективності використан- ня гербіцидів, фунгіцидів виробництва “Дюпон” на польових та спеціальних культурах. Норма витрати: 1,5 – 2,0 л/га. При застосуванні з інсектицидами виробництва “Дюпон” на овочах та садах рекомендована норма витрати: 2,0 – 2,5 л/га.
 
Переваги
1) Покращує прилипання Восковий наліт рослини, покриви шкідників і навіть гриби-патогени мають водовідштовхуючі властивості. Це спричиняє стікання крапель робочого розчину з об’єкту. Кодасайд виготовлений з матеріалів, подібних до рослинного воску та оболонки комах (і ті, й інші є типами тригліцеридів). Тому Кодасайд забезпечує краще зчеплення пестициду з об’єктом та зменшує стікання.
2) Покращує поширення та поглинання робочого розчину Коли для транспортування пестициду на рослину використовується вода, як тільки краплі води випаровуються, на рослині залишаються сухі рештки пестициду. Ці рештки погано поглинаються рослинами, шкідниками або збудниками хвороб. Пестицид, капсульований Кодасайдом, поширюється на листковій поверхні у 8-16 разів більше, ніж якби він знаходився у краплі води аналогічного розміру.
3) Зменшує знесення крапель робочого розчину. Досліди довели, що Кодасайд оптимізує розмір крапель за рахунок скорочення кількості дрібних крапель, схильних до знесення (до 80%).
4) Покращує стійкість до опадів. Завдяки олійній основі та швидкому прилипанню, Кодасайд забезпечує стійкість пестициду до змивання опадами вже за декілька хвилин після обробки. Тож навіть за дощового прогнозу погоди ви можете проводити обприскування за умови, що об’єкт є сухим на момент обробки.
5) Зменшує випаровування. “Капсуляція” Кодасайдом захищає пестицид від втрат внаслідок випаровування, розкладу від фотодеградації та летючості.
6) Збільшує кількість часу (днів та годин), які підходять для обприскування. Через брак ідеальних для обприскування днів, фермерам часто доводиться вносити пестициди за “неоптимальних” умов. У таких випадках Кодасайд допоможе мінімізувати втрати від змивання опадами та знесення крапель робочого розчину.
7) Зберігає водні ресурси. Завдяки своїм перевагам Кодасайд дає можливість заощадити на нормі виливу робочого розчину, що знижує об’єми води для обприскування.
 8) Має відмінні характеристики безпеки. Кодасайд повністю біологічно розкладається, є нетоксичним, безпечним для операторів та споживачів. Не має обмежень по строку останньої обробки (перед збиранням врожаю).
9) Зменшує застосування хімічних речовин. Кодасайд - це ефективний спосіб підсилити результат від застосування пестицидів та скоротити кількість повторних обробок. Кодасайд - це точність обприскування і облік кожної краплі робочого розчину.
10) Знижує забруднення довкілля. Позаяк менше хімічних речовин втрачається в процесі обприскування, то й менше хімічних речовин потрібно для використання.
11) Органічне землеробство та біологічний захист Кодасайд має статус продукта на органічній основі. Підвищує ефективність препаратів для біологічного контролю, наприклад Bacillus thuringiensis, Veticillium lacanii.
Дана пропозиція наведена для ознайомлення. По точну інформацію звертайтеся до продавця.
Контакти продавця
Відправлення повідомлення
Ім'я: Алексей
Організація: ООО Торговый Дом "Агролига"
Телефон:
+380 50 488 8100
+380 67 627 7767
+380 50 433 2244
+380 50 905 6406
Факс: +380 522 220 565
Будь ласка, повідомте продавця, що ви знайшли оголошення на Agronovator.ua
Ваше ім'я*
Ваш E-mail*
Ваш телефон
Повідомлення*
Перевірочний код :
 


«Агроноватор»

Ви дійсно бажаєте видалити дане оголошення?
Піднятися нагору