Відправлення повідомлення власнику
Гербіцид ЛАНЦЕЛОТ 450
Ваше ім'я *
Телефон
E-mail *
Повідомлення *
максимально 4000 символів.
Число на картинці *

Введіть число з картинки ліворуч

Гербіцид ЛАНЦЕЛОТ 450

176,48 USD/кг
≈ 165,43 EUR/кг
≈ 4 919,25 грн./кг
Ваше оголошення розміщено як “Безкоштовне”

Ви можете значно збільшити кількість відгуків на розміщене Вами оголошення,
замовивши одну з платних послуг.
 
Додати в обране
31-12-16
Переглядів: 999
№ 96027
Тип оголошення: Продам
Розташування: Україна, Кіровоградська область, Кіровоградський район, Кіровоград показати на мапі
Власник ООО Торговый Дом "Агролига"
Гербіцид ЛАНЦЕЛОТ 450
Гербіцид ЛАНЦЕЛОТ 450
Гербіцид для зернових колосових культур проти широкого спектру дводольних бур'янів, включаючи найбільш небезпечні види (осот, осоти, ромашки, падалиця соняшнику, підмаренник та інші).
Діюча речовина: аминопиралид + флорасулам, 300 г/кг + 150 г/кг
Хімічний клас: триазолпіримідини + похідні кислоти пиколиновой
Клас небезпеки: 3
Упаковка: каністра 0,5 кг / 10×0,5 кг
Термін зберігання: 3 роки з дня виготовлення
Переваги
 • Викорінює (повністю знищує) надземну частину і кореневу систему бур'янів, в тому числі бодяка, видів осоту
 • Оптимізує витрати на вирощування культур сівозміни
 • Високоефективний проти падалиці соняшнику, в тому числі стійкою до імідазолінів і сульфонилмочевинам
 • Контролює підмаренник, мак, амброзія, нетреба, волошка, ромашку, щавель, звездчатку, хрестоцвіті та інші бур'яни
 • Має широке вікно застосування — до фази другого міжвузля
 • Ідеальний партнер для застосування в бакових сумішах з противозлаковым гербіцидом АКСІАЛ, СЕ
З 2011 року на ринку гербіцидів для контролю дводольних бур'янів в посівах зернових культур з'явилася нова зірка — ЛАНЦЕЛОТ 450, ВДГ. Продукт володіє багатьма унікальними перевагами: искореняющее дію на багаторічні складноцвіті бур'яни, контроль падалиці IMI і SU сталого соняшнику, широке «вікно» застосування та ін.
Більшість корисних якостей препарату ЛАНЦЕЛОТ 450, ВДГ обумовлена вмістом у його складі амінопіраліду — нової діючої речовини. Аминопиралид замінює натуральні гормони росту, в результаті чого у чутливих видів рослин порушується процес ділення клітин. Досліди з використанням ізотопу вуглецю С14 довели, що д. в. досягає найвіддаленіших частин кореневої системи сорного рослини, тим самим гарантуючи надійний контроль багаторічних бур'янів з глибокою кореневою системою, таких як осот польовий та осот жовтий. За механізмом дії він аналогічний 2,4-Д, клопиралиду, пиклораму і дікамби.
Незважаючи на нетривалу історію використання, гербіциди на основі амінопіраліду вже добре зарекомендували себе на зернових культурах, в тому числі в Європі. Комбінація аминопиралид + флорасулам в даний час зареєстрована в наступних країнах: Польща, Чехія, Словаччина, Угорщина, Болгарія, Румунія, Литва, Латвія, Естонія, Греція, Іспанія, Італія, Україна і Росія. У всіх цих країнах гербіцид на основі комбінації аминопиралид + флорасулам успішно продається під такими торговими марками: LANCELOT, DRAGON, INTENSITY, DERBY SUPER, TALTOS та ін. Перші продажі відбулися в Болгарії в 2008 році.
Крім цього, «Дау АгроСаенсес» на зернових культурах продає продукти на основі амінопіраліду в двох інших комбінаціях з іншими діючими речовинами: аминопиралид+ флорасулам + 2,4-Д (MUSTANG FORTE) і аминопиралид + флорасулам + піроксулам(LANCET PLUS, HURRICANE, GENIUS).
Три перераховані вище комбінації на основі амінопіраліду підсилюють гербіцидний портфель «Дау АгроСаенсес» на зернових культурах і дозволяють компанії займати лідируючі позиції в таких країнах, як Болгарія, Чехія, Словаччина і Польща. З моменту появи амінопіраліду на ринку з його допомогою були оброблені посіви зернових культур на площі понад 5 млн га. Після декількох років використання у багатьох країнах, ЛАНЦЕЛОТ 450, ВДГ стає ключовим продуктом в зерновому портфелі компанії «Дау АгроСаенсес». Як у Європі, так і в Росії, завдяки високій ефективності і безпеки препарату продажу гербіциду ЛАНЦЕЛОТ 450, ВДГ з кожним роком зростають, гарантуючи процвітання виробників сільськогосподарської продукції.
Область застосування пестициду: для сільськогосподарського виробництва.
Призначення: селективний післясходовий гербіцид системної дії, призначений для боротьби з однорічними і багаторічними дводольними бур'янами в посівах зернових культур.
Регламенти застосування: застосовувати препарат у суворій відповідності з цими рекомендаціями.
Культура Об'єкт Норма витрати препарату, л,кг/га Строки очікування, дні (кратність обробок)
Спосіб обробки; *терміни для ручних та механізованих робіт, дні
Пшениця і ячмінь ярі і озимі Однорічні та багаторічні дводольні бур'яни, включаючи підмаренник чіпкий, види осоту, бодяка і гірчак повзучий 0,03–0,033 60(1)
Обприскування посівів навесні від фази кущіння до фази формування другого міжвузля культури (включно). При необхідності пересіву у сезон застосування препарату, на тому ж полі можна вирощувати кукурудзу, сорго, ярі зернові та злакові трави через 1 місяць після внесення препарату. При цьому перед посівом необхідно провести глибоку оранку. Витрата робочої рідини — 200-300 л/га
* —(3)
Сумісність з іншими пестицидами (агрохімікатами): препарат сумісний з гербіцидами на основі піроксуламу, изопротурона, хлортолурона, клодинафоп-пропаргила, феноксапроп-П-етилу, дихлофоп-метилу, тралкоксидима і сульфосульфурона. Препарат можна також застосовувати спільно з фунгіцидами, інсектицидами та рідкими мінеральними добривами. Однак, в кожному конкретному випадку, особливо при сумісному внесенні з мікродобривами, необхідна попередня перевірка на хімічну сумісність змішуваних компонентів.
Період захисної дії: основне гербіцидна дія препарату проявляється на рослинах, які зазнали безпосередній обробці препаратом. Крім того, має місце нетривалий (2-3 тижні) ґрунтову дію препарату на нові сходи деяких видів бур'янистих рослин за рахунок поглинання його корінням. Залежно від видового складу і фази розвитку бур'янів, погодних умов вегетаційного періоду, загибель бур'янів настає через 2-3 тижні після обробки, а захист посівів забезпечується до прибирання.
Можливість варіювання культур у сівозміні: після застосування гербіциду ЛАНЦЕЛОТ 450, ВДГ на даному полі в якості наступних культур сівозміни можна вирощувати:
 • через 1 місяць: зернові, кукурудзу, сорго;
 • восени цього ж року: озимі зернові, озимий ріпак, злакові трави;
 • навесні наступного року: ярі зернові, ярий ріпак, кукурудза, сорго;
 • через 11 місяців при випадання 300 мм опадів у вигляді дощу: соняшник, картопля, люцерна, цибулю, цукровий буряк, льон-довгунець, капуста;
 • через 14 місяців: сочевиця, нут (турецький горох), соя, кормові боби, горох, морква, бавовна.
При необхідності пересіву у сезон застосування препарату, на тому ж полі можна вирощувати кукурудзу, сорго, ярі зернові та злакові трави через 1 місяць після внесення препарату. При цьому перед посівом необхідно провести глибоку оранку.
Суворо дотримуватися сівозміни.
Рекомендації з використання соломи та рослинних решток: солому і рослинні залишки залишаються в полі і заорюють на глибину не менше 10 см з допомогою оранки, культивації, дискування як можна швидше після збирання врожаю. Після загортання соломи в грунт для досягнення її повного розкладання, необхідно дотримуватися мінімум 4-х місячний інтервал за умови активного мікробіологічного розкладання в ґрунті в період між заробкою в ґрунт і посівом чутливих культур — див. вищезгадані обмеження у сівозміні.
Селективність: до гербіциду виявляють стійкість тверда і м'яка пшениця, жито, озимий і ярий ячмінь, тритикале, овес просо, кукурудза. Чутливі до препарату багато видів дводольних рослин.
Швидкість дії: активний ріст чутливих бур'янів припиняється через добу після проникнення препарату в рослину. Залежно від видового складу, перші видимі симптоми пригнічення бур'янів з'являються через 1-2 дні після внесення. Остаточна їх загибель настає через 2-3 тижні після обробки і залежить від видового складу і фази розвитку бур'янів, ступеня забур'яненості, а також кліматичних умов до, під час і після обприскування.
Фітотоксичність: не відмічено негативного впливу препарату.
Толерантність культур: не відмічено негативного впливу препарату на елементи врожаю та його якість.
Можливість виникнення резистентності: до цього часу не відома.
Обмеження щодо транспортування, застосування та зберігання пестициду: транспортування дозволена усіма видами транспортних засобів, у відповідності з правилами перевезення небезпечних вантажів, діючими на даному виді транспорту. При застосуванні препарату обов'язково використання засобів індивідуального захисту органів дихання, шкірних покривів і слизових оболонок очей, особливо при приготуванні робочого розчину та заправці бака обприскувача.
Препарат заборонений для застосування авіаційним способом, в особистих підсобних господарствах і в санітарній зоні навколо рибогосподарських водойм у відповідності з водним кодексом.
Не проводити обприскування препаратом у разі, якщо очікуються заморозки незабаром після обробки. Не застосовувати на сильно перезволожених ділянках.
Зберігати препарат у сухому, добре провітрюваному, спеціально призначеному приміщенні, окремо від продуктів харчування, води, кормів для тварин, фармацевтичних та косметичних препаратів, добрив. Не допускати дітей до місця зберігання препарату!
Технологія застосування: післясходове суцільне обприскування вегетуючих рослин.
Приготування робочого розчину: робочий розчин готують безпосередньо перед обприскуванням. Перед приготуванням робочого розчину препарат слід ретельно перемішати в заводській упаковці. 1/3 бака обприскувача заповнити водою. Додати необхідну кількість препарату, з розрахунку на одну заправку обприскувача, включити мішалку. Долити водою до повного об'єму і перемішати отриману суміш. Звільнилася ємність кілька разів обполіскують водою і виливають в бак обприскувача. Приготування робочого розчину та заправку обприскувача проводять на спеціальних майданчиках, які в подальшому піддаються знешкодженню. Рекомендована норма витрати робочого розчину 200-300 л /га
Зберігання препарату: зберігати відповідно до вимог чинного законодавства у сухому, добре провітрюваному, спеціально призначеному приміщенні, в непошкодженій упаковці виробника. Температура зберігання не нижче -20°С і не вище +40°С. Препарат пожежо - і вибухобезпечний.
Термін зберігання: 3 роки з дня виготовлення.
Клас небезпечності: 3
Препарат практично не токсичний для ссавців, птахів, грунтових мікроорганізмів, риб і дафній, але токсичний для водоростей. Не токсичний для бджіл.
Заборонено застосування в санітарній зоні навколо рибогосподарських водоймищ на відстані 500 м від межі затоплення при максимальному стоянні паводкових вод, але не ближче 2 км від існуючих берегів.
Необхідно уникати забруднення водойм і джерел питної води залишками препарату і водою, використаної для промивки тари і обладнання. Препарат не повинен потрапляти в продукти харчування і корми.
Клас небезпеки для бджіл: 3 — малонебезпечні для бджіл пестициди.
Необхідно дотримання наступного екологічного регламенту:
 • проводити обробку рослин в ранковий або вечірній час
 • при швидкості вітру — не більше 4-5 м/с
 • прикордонно-захисна зона літа для бджіл — не менше 2-3 км
 • обмеження льоту бджіл — не менше 3-24 годин
 
Дана пропозиція наведена для ознайомлення. По точну інформацію звертайтеся до продавця.
Контакти продавця
Відправлення повідомлення
Ім'я: Алексей
Організація: ООО Торговый Дом "Агролига"
Телефон:
+380 50 488 8100
+380 67 627 7767
+380 50 433 2244
+380 50 905 6406
Факс: +380 522 220 565
Будь ласка, повідомте продавця, що ви знайшли оголошення на Agronovator.ua
Ваше ім'я*
Ваш E-mail*
Ваш телефон
Повідомлення*
Перевірочний код :
 


«Агроноватор»

Ви дійсно бажаєте видалити дане оголошення?
Піднятися нагору