Гербіцид ЛАНЦЕЛОТ 450

176,48 USD/кг
≈ 163,30 EUR/кг
≈ 4 745,70 грн./кг
Зв'язатися з продавцем
Розташування: Україна, Кіровоградська область, Кіровоградський район показати карту
08.03.2017
Дата розміщення:
1142
Кількість переглядів:
96027
Номер оголошення:

Додаткова інформація російська
Гербіцид ЛАНЦЕЛОТ 450
Гербіцид для зернових колосових культур проти широкого спектру дводольних бур'янів, включаючи найбільш небезпечні види (осот, осоти, ромашки, падалиця соняшнику, підмаренник та інші).
Діюча речовина: аминопиралид + флорасулам, 300 г/кг + 150 г/кг
Хімічний клас: триазолпіримідини + похідні кислоти пиколиновой
Клас небезпеки: 3
Упаковка: каністра 0,5 кг / 10×0,5 кг
Термін зберігання: 3 роки з дня виготовлення
Переваги
 • Викорінює (повністю знищує) надземну частину і кореневу систему бур'янів, в тому числі бодяка, видів осоту
 • Оптимізує витрати на вирощування культур сівозміни
 • Високоефективний проти падалиці соняшнику, в тому числі стійкою до імідазолінів і сульфонилмочевинам
 • Контролює підмаренник, мак, амброзія, нетреба, волошка, ромашку, щавель, звездчатку, хрестоцвіті та інші бур'яни
 • Має широке вікно застосування — до фази другого міжвузля
 • Ідеальний партнер для застосування в бакових сумішах з противозлаковым гербіцидом АКСІАЛ, СЕ
З 2011 року на ринку гербіцидів для контролю дводольних бур'янів в посівах зернових культур з'явилася нова зірка — ЛАНЦЕЛОТ 450, ВДГ. Продукт володіє багатьма унікальними перевагами: искореняющее дію на багаторічні складноцвіті бур'яни, контроль падалиці IMI і SU сталого соняшнику, широке «вікно» застосування та ін.
Більшість корисних якостей препарату ЛАНЦЕЛОТ 450, ВДГ обумовлена вмістом у його складі амінопіраліду — нової діючої речовини. Аминопиралид замінює натуральні гормони росту, в результаті чого у чутливих видів рослин порушується процес ділення клітин. Досліди з використанням ізотопу вуглецю С14 довели, що д. в. досягає найвіддаленіших частин кореневої системи сорного рослини, тим самим гарантуючи надійний контроль багаторічних бур'янів з глибокою кореневою системою, таких як осот польовий та осот жовтий. За механізмом дії він аналогічний 2,4-Д, клопиралиду, пиклораму і дікамби.
Незважаючи на нетривалу історію використання, гербіциди на основі амінопіраліду вже добре зарекомендували себе на зернових культурах, в тому числі в Європі. Комбінація аминопиралид + флорасулам в даний час зареєстрована в наступних країнах: Польща, Чехія, Словаччина, Угорщина, Болгарія, Румунія, Литва, Латвія, Естонія, Греція, Іспанія, Італія, Україна і Росія. У всіх цих країнах гербіцид на основі комбінації аминопиралид + флорасулам успішно продається під такими торговими марками: LANCELOT, DRAGON, INTENSITY, DERBY SUPER, TALTOS та ін. Перші продажі відбулися в Болгарії в 2008 році.
Крім цього, «Дау АгроСаенсес» на зернових культурах продає продукти на основі амінопіраліду в двох інших комбінаціях з іншими діючими речовинами: аминопиралид+ флорасулам + 2,4-Д (MUSTANG FORTE) і аминопиралид + флорасулам + піроксулам(LANCET PLUS, HURRICANE, GENIUS).
Три перераховані вище комбінації на основі амінопіраліду підсилюють гербіцидний портфель «Дау АгроСаенсес» на зернових культурах і дозволяють компанії займати лідируючі позиції в таких країнах, як Болгарія, Чехія, Словаччина і Польща. З моменту появи амінопіраліду на ринку з його допомогою були оброблені посіви зернових культур на площі понад 5 млн га. Після декількох років використання у багатьох країнах, ЛАНЦЕЛОТ 450, ВДГ стає ключовим продуктом в зерновому портфелі компанії «Дау АгроСаенсес». Як у Європі, так і в Росії, завдяки високій ефективності і безпеки препарату продажу гербіциду ЛАНЦЕЛОТ 450, ВДГ з кожним роком зростають, гарантуючи процвітання виробників сільськогосподарської продукції.
Область застосування пестициду: для сільськогосподарського виробництва.
Призначення: селективний післясходовий гербіцид системної дії, призначений для боротьби з однорічними і багаторічними дводольними бур'янами в посівах зернових культур.
Регламенти застосування: застосовувати препарат у суворій відповідності з цими рекомендаціями.
Культура Об'єкт Норма витрати препарату, л,кг/га Строки очікування, дні (кратність обробок)
Спосіб обробки; *терміни для ручних та механізованих робіт, дні
Пшениця і ячмінь ярі і озимі Однорічні та багаторічні дводольні бур'яни, включаючи підмаренник чіпкий, види осоту, бодяка і гірчак повзучий 0,03–0,033 60(1)
Обприскування посівів навесні від фази кущіння до фази формування другого міжвузля культури (включно). При необхідності пересіву у сезон застосування препарату, на тому ж полі можна вирощувати кукурудзу, сорго, ярі зернові та злакові трави через 1 місяць після внесення препарату. При цьому перед посівом необхідно провести глибоку оранку. Витрата робочої рідини — 200-300 л/га
* —(3)
Сумісність з іншими пестицидами (агрохімікатами): препарат сумісний з гербіцидами на основі піроксуламу, изопротурона, хлортолурона, клодинафоп-пропаргила, феноксапроп-П-етилу, дихлофоп-метилу, тралкоксидима і сульфосульфурона. Препарат можна також застосовувати спільно з фунгіцидами, інсектицидами та рідкими мінеральними добривами. Однак, в кожному конкретному випадку, особливо при сумісному внесенні з мікродобривами, необхідна попередня перевірка на хімічну сумісність змішуваних компонентів.
Період захисної дії: основне гербіцидна дія препарату проявляється на рослинах, які зазнали безпосередній обробці препаратом. Крім того, має місце нетривалий (2-3 тижні) ґрунтову дію препарату на нові сходи деяких видів бур'янистих рослин за рахунок поглинання його корінням. Залежно від видового складу і фази розвитку бур'янів, погодних умов вегетаційного періоду, загибель бур'янів настає через 2-3 тижні після обробки, а захист посівів забезпечується до прибирання.
Можливість варіювання культур у сівозміні: після застосування гербіциду ЛАНЦЕЛОТ 450, ВДГ на даному полі в якості наступних культур сівозміни можна вирощувати:
 • через 1 місяць: зернові, кукурудзу, сорго;
 • восени цього ж року: озимі зернові, озимий ріпак, злакові трави;
 • навесні наступного року: ярі зернові, ярий ріпак, кукурудза, сорго;
 • через 11 місяців при випадання 300 мм опадів у вигляді дощу: соняшник, картопля, люцерна, цибулю, цукровий буряк, льон-довгунець, капуста;
 • через 14 місяців: сочевиця, нут (турецький горох), соя, кормові боби, горох, морква, бавовна.
При необхідності пересіву у сезон застосування препарату, на тому ж полі можна вирощувати кукурудзу, сорго, ярі зернові та злакові трави через 1 місяць після внесення препарату. При цьому перед посівом необхідно провести глибоку оранку.
Суворо дотримуватися сівозміни.
Рекомендації з використання соломи та рослинних решток: солому і рослинні залишки залишаються в полі і заорюють на глибину не менше 10 см з допомогою оранки, культивації, дискування як можна швидше після збирання врожаю. Після загортання соломи в грунт для досягнення її повного розкладання, необхідно дотримуватися мінімум 4-х місячний інтервал за умови активного мікробіологічного розкладання в ґрунті в період між заробкою в ґрунт і посівом чутливих культур — див. вищезгадані обмеження у сівозміні.
Селективність: до гербіциду виявляють стійкість тверда і м'яка пшениця, жито, озимий і ярий ячмінь, тритикале, овес просо, кукурудза. Чутливі до препарату багато видів дводольних рослин.
Швидкість дії: активний ріст чутливих бур'янів припиняється через добу після проникнення препарату в рослину. Залежно від видового складу, перші видимі симптоми пригнічення бур'янів з'являються через 1-2 дні після внесення. Остаточна їх загибель настає через 2-3 тижні після обробки і залежить від видового складу і фази розвитку бур'янів, ступеня забур'яненості, а також кліматичних умов до, під час і після обприскування.
Фітотоксичність: не відмічено негативного впливу препарату.
Толерантність культур: не відмічено негативного впливу препарату на елементи врожаю та його якість.
Можливість виникнення резистентності: до цього часу не відома.
Обмеження щодо транспортування, застосування та зберігання пестициду: транспортування дозволена усіма видами транспортних засобів, у відповідності з правилами перевезення небезпечних вантажів, діючими на даному виді транспорту. При застосуванні препарату обов'язково використання засобів індивідуального захисту органів дихання, шкірних покривів і слизових оболонок очей, особливо при приготуванні робочого розчину та заправці бака обприскувача.
Препарат заборонений для застосування авіаційним способом, в особистих підсобних господарствах і в санітарній зоні навколо рибогосподарських водойм у відповідності з водним кодексом.
Не проводити обприскування препаратом у разі, якщо очікуються заморозки незабаром після обробки. Не застосовувати на сильно перезволожених ділянках.
Зберігати препарат у сухому, добре провітрюваному, спеціально призначеному приміщенні, окремо від продуктів харчування, води, кормів для тварин, фармацевтичних та косметичних препаратів, добрив. Не допускати дітей до місця зберігання препарату!
Технологія застосування: післясходове суцільне обприскування вегетуючих рослин.
Приготування робочого розчину: робочий розчин готують безпосередньо перед обприскуванням. Перед приготуванням робочого розчину препарат слід ретельно перемішати в заводській упаковці. 1/3 бака обприскувача заповнити водою. Додати необхідну кількість препарату, з розрахунку на одну заправку обприскувача, включити мішалку. Долити водою до повного об'єму і перемішати отриману суміш. Звільнилася ємність кілька разів обполіскують водою і виливають в бак обприскувача. Приготування робочого розчину та заправку обприскувача проводять на спеціальних майданчиках, які в подальшому піддаються знешкодженню. Рекомендована норма витрати робочого розчину 200-300 л /га
Зберігання препарату: зберігати відповідно до вимог чинного законодавства у сухому, добре провітрюваному, спеціально призначеному приміщенні, в непошкодженій упаковці виробника. Температура зберігання не нижче -20°С і не вище +40°С. Препарат пожежо - і вибухобезпечний.
Термін зберігання: 3 роки з дня виготовлення.
Клас небезпечності: 3
Препарат практично не токсичний для ссавців, птахів, грунтових мікроорганізмів, риб і дафній, але токсичний для водоростей. Не токсичний для бджіл.
Заборонено застосування в санітарній зоні навколо рибогосподарських водоймищ на відстані 500 м від межі затоплення при максимальному стоянні паводкових вод, але не ближче 2 км від існуючих берегів.
Необхідно уникати забруднення водойм і джерел питної води залишками препарату і водою, використаної для промивки тари і обладнання. Препарат не повинен потрапляти в продукти харчування і корми.
Клас небезпеки для бджіл: 3 — малонебезпечні для бджіл пестициди.
Необхідно дотримання наступного екологічного регламенту:
 • проводити обробку рослин в ранковий або вечірній час
 • при швидкості вітру — не більше 4-5 м/с
 • прикордонно-захисна зона літа для бджіл — не менше 2-3 км
 • обмеження льоту бджіл — не менше 3-24 годин
 
Дана пропозиція наведена для ознайомлення. По точну інформацію звертайтеся до продавця.
Контакти ООО Торговый Дом "Агролига"
+380 50
+380 50 488 8100
показати
+380 67
+380 67 627 7767
показати
+380 50
+380 50 433 2244
показати
+380 50
+380 50 905 6406
показати

Контактна особа Алексей
* Будь ласка, повідомте продавця, що ви знайшли оголошення на Agronovator.ua

alexey77586
Продавець на agronovator з: 04.03.2011

Відправлення повідомлення
Вгору