→ → → → → Гербіцид Лазурит Супер, вир. Серпень, д. в. метрибузин 270 г/л
Відправлення повідомлення власнику
Гербіцид Лазурит Супер, вир. Серпень, д. в. метрибузин 270 г/л
Ваше ім'я *
Телефон
E-mail *
Повідомлення *
максимально 4000 символів.
Число на картинці *

Введіть число з картинки ліворуч

Гербіцид Лазурит Супер, вир. Серпень, д. в. метрибузин 270 г/л

825,00 грн./л
≈ 27,75 EUR/л
≈ 29,51 USD/л
Ваше оголошення розміщено як “Безкоштовне”

Ви можете значно збільшити кількість відгуків на розміщене Вами оголошення,
замовивши одну з платних послуг.
 
Додати в обране
19-01-17
Переглядів: 623
№ 133093
Тип оголошення: Продам
Доставка: Самовивіз, Доставка поштою, Доставка по Україні
Розташування: Україна, Дніпропетровська область, Криворізький район, Кривий Ріг показати на мапі
Власник ООО "Торговый дом "Альянс "Эко"
Гербіцид Лазурит Супер, вир. Серпень, д. в. метрибузин 270 г/л
До - та післясходовий системний гербіцид для боротьби з однорічними дводольними та злаковими бур'янами в унікальній рідкої препаративній формі концентрату наноэмульсии Призначення: до - та післясходовий системний гербіцид у формі концентрату наноэмульсии для боротьби з широким спектром однорічних дводольних та злакових бур'янів на картоплі та томатах.
Діюча речовина: метрибузин, 270 г/л.
Препаративна форма: концентрат наноэмульсии. Ця унікальна високотехнологічна препаративна форма являє собою розчин метрибузину в розчинниках із спеціально підібраною системою поверхнево-активних речовин і ад'юванта, які забезпечують отримання наноэмульсии в робочому розчині. Розміри частинок у робочому розчині гербіциду менше 200 нанометрів, тому діюча речовина швидше і в більшій кількості проникає в бур'яни, що значно підвищує біологічну ефективність препарату.
Характеристика діючої речовини:
метрибузин відноситься до класу 1,2,4-триазинонов.
Спектр гербіцидної активності:
гербіцид ефективно знищує широкий спектр однорічних дводольних та злакових бур'янів.
З дводольних чутливі до Лазуриту супер амброзія полинолиста, волошка синя, вероніка (види), гірчак (види), гірчиця польова, дескурайнія Софії, нетреба (види), рутка аптечна, зірочник середній, канатник Теофраста, кохия веничная, крестовник звичайний, лобода (види), лобода (види), грицики, паслін (види), жабрій (види), портулак городній, редька дика, щириця (види), чистець однорічний, глуха кропива пурпурова, талабан польовий та ін
Серед чутливих до гербіциду злакових бур'янів можна виділити їжовник звичайний, багаття, лисохвіст польовий, тонконіг однорічний, вівсюг, полови жорсткий, полови п'янкий, полови багатоколірний, просо куряче, росичку криваво-червону, сить (види), мишій (види), элевзину африканську. Крім того, Лазурит супер пригнічує і деякі багаторічні бур'яни, такі як кульбаба лікарська і осот городній.
Механізм дії препарату:
метрибузин проникає в бур'янисті рослини через листя, коріння і проростки. Переміщається в акропетальному напрямку, володіє системною дією, інгібує процес фотосинтезу, впливає на фотосинтетичну електрон-транспортну систему.
Швидкість впливу:
при використанні Лазуриту супер до сходів культури він знищує бур'яни в момент їх проростання, при післясходовому застосуванні – протягом 10 ― 20 днів після обробки.
Період захисної дії:
Лазурит супер захищає культури від бур'янів протягом 1 ― 2 місяців і більше (картопля – практично до змикання бадилля в рядках), в залежності від погодних умов, типу грунту та ступеня окультуреності поля.
Фітотоксичність, толерантність культур:
гербіцид знищує багато видів однорічних дводольних та деяких злакових бур'янів. Стійкість до препарату в рекомендованих регламенти використання виявляють картоплю, томати посівні та розсадні. Однак ці культури можуть виявляти відмінності за сортовий стійкості.
Можливість виникнення резистентності:
випадків виникнення резистентності до препарату не виявлено.
Умови зберігання:
зберігати препарат необхідно в спеціально призначених для пестицидів складських приміщеннях, в герметично закритій, без пошкоджень заводській упаковці при температурі від мінус 15 до плюс 45 °С.
Витрата:
каністри по 10 л.
Культура Спосіб, час, особливості застосування Норма витрати препарату, л/га
Картопля (крім раннеспелого) Обприскування вегетуючих бур'янів до сходів культури з подальшою обробкою при висоті бадилля картоплі 5 см 0,9 + (0,35 ― 0,55)
Обприскування вегетуючих бур'янів при висоті бадилля картоплі 5 см 1 ― 1,3
Томати розсадні Обприскування вегетуючих бур'янів через 15 ― 20 днів після висадки розсади в грунт 1,6
Томати посівні Обприскування вегетуючих бур'янів послідовно у фазі 1 ― 2 листків культури та у фазі 2 ― 4 листків культури 0,35 + 0,75
Обприскування вегетуючих бур'янів у фазі 2 ― 4 листків культури 1,1 ― 1,4
Термін очікування:
60 днів.
Кратність обробки:
1 ― 2.
Рекомендації по застосуванню:
на картоплівносити гербіцид можна або одноразово або дворазово. У першому випадку обприскування вегетуючих бур'янів препаратом у нормі витрати 1 ― 1,3 л/га проводять при висоті бадилля картоплі 5 див. В разі дворазового, дробового внесення першу обробку гербіцидом у нормі витрати 0,9 л/га проводять по вегетуючих бур'янів до сходів картоплі, другу – в дозах 0,35 ― 0,55 л/га при висоті бадилля картоплі 5 див. Найкращим орієнтиром для застосування Лазуриту супер є період, коли на полі з'явилося 70 ― 80 % сходів картоплі.
Для раннього картоплі обов'язково потрібно дотримуватися мінімальну рекомендовану норму витрати, особливо при несприятливих погодних умовах (наприклад, сильні дощі) у період появи сходів.
Максимальні дози препарату потрібно вносити на важких за механічним складом ґрунтах, мінімальні – на легенях. Якщо грунти піщані, з дуже низьким вмістом гумусу (менше 1 %) використовувати Лазурит супер не рекомендується. На грунтах з вмістом гумусу понад 6 %, а також на торфовищах і «запливаючих» землях обприскування краще проводити вже взошедшим бур'янам.
Перемішування грунту під час обробки і в перші дні після неї проводити не рекомендується. Відповідно, поверхня ґрунту повинна бути добре разделана (без грудок) до обробки. Максимальному прояву гербіцидної активності Лазуриту супер сприяє випадання помірних опадів найближчим часом після обприскування. Рясні опади, навпаки, можуть знизити ефективність за рахунок вимивання препарату (особливо на легких грунтах). Тривалий посушливий період після застосування гербіциду також негативно позначається на його ефективності.
Препарат може надавати негативну дію на культуру, яка відчуває стрес (із-за посухи, перезволоження, ураження хворобами та шкідниками і т. д.). Зазвичай це дія має тимчасовий характер і зникає протягом 10 днів, однак при наявності несприятливих умов обробку культури краще відкласти.
Приготування робочого розчину:
оскільки препаративна форма Лазуриту супер високотехнологічна, то маточний розчин препарату готувати не треба!
Робочий розчин гербіциду слід готувати безпосередньо перед обробкою. Спочатку гербіцид потрібно ретельно перемішати в заводській упаковці, а потім в бак обприскувача, заповнений водою не менше ніж на 4/5, при включеному механізмі перемішування влити необхідне на одну заправку обприскувача кількість препарату. Після цього у бак потрібно долити воду до повного об'єму і продовжити перемішування розчину. Звільнену від гербіциду ємність слід кілька разів прополоскати водою, виливаючи її в бак обприскувача. Максимальна концентрація препарату в робочому розчині не повинна перевищувати 0,5 %! Весь робочий розчин необхідно використати в день приготування.
Сумісність:
для розширення спектру дії та зниження норм витрати можна застосовувати Лазурит супер в бакових сумішах з іншими пестицидами. У цьому випадку робочий розчин слід використати протягом кількох годин після приготування, а під час обробки обов'язково проводити його перемішування, щоб забезпечити однорідність робочої суміші. Перед застосуванням необхідно перевірити суміш на сумісність і фітотоксичність по відношенню до оброблюваної культури.
Змішувати препарати в баку обприскувача потрібно в наступному порядку:
СП (водорозчинні пакети) → СП → ВДГ (СТС) → СК (ТСК) → СЕ → КНЭ (КМЭ, МЕ, СЕ, ЕМХ) → ВРГ → ВРК (ВР) → ПАР.
Кожен наступний компонент додається після повного розчинення (диспергування) попереднього.
Витрата робочої рідини:
на картоплі – 200 ― 300 л/га, на томатах розсадних – 500 л/га, на томатах посівних – 300 ― 400 л/га.
Термін безпечного виходу людей на оброблені площі:
для проведення механізованих і ручних робіт – 3 дні.
Дана пропозиція наведена для ознайомлення. По точну інформацію звертайтеся до продавця.
Контакти продавця
Відправлення повідомлення
Ім'я: Наталия
Організація: ООО "Торговый дом "Альянс "Эко"
Телефон:
+380 67 516 5169
+380 50 420 5919
Будь ласка, повідомте продавця, що ви знайшли оголошення на Agronovator.ua
Ваше ім'я*
Ваш E-mail*
Ваш телефон
Повідомлення*
Перевірочний код :
 


«Агроноватор»

Ви дійсно бажаєте видалити дане оголошення?
Піднятися нагору