Відправлення повідомлення власнику
Гербіцид Лонтрел Гранд
Ваше ім'я *
Телефон
E-mail *
Повідомлення *
максимально 4000 символів.
Число на картинці *

Введіть число з картинки ліворуч

Гербіцид Лонтрел Гранд

122,92 USD/кг
≈ 114,72 EUR/кг
≈ 3 411,94 грн./кг
Ваше оголошення розміщено як “Безкоштовне”

Ви можете значно збільшити кількість відгуків на розміщене Вами оголошення,
замовивши одну з платних послуг.
 
Додати в обране
22-01-17
Переглядів: 846
№ 96028
Тип оголошення: Продам
Розташування: Україна, Кіровоградська область, Кіровоградський район, Кіровоград показати на мапі
Власник ООО Торговый Дом "Агролига"
Гербіцид Лонтрел Гранд
Гербіцид Лонтрел Гранд

Післясходовий гербіцид для надійного контролю осотів у посівах цукрових буряків, зернових, ріпаку та льону від компанії-оригінатора
Діюча речовина: клопіралід, 750 г/кг
Хімічний клас: пиридинкарбоксиловые кислоти
Клас небезпеки: 3
Упаковка: пакет з алюмінієвої фольги 2 кг / 4×2 кг
Термін зберігання: 3 роки з дня виготовлення
Властивості
  • Системний виборчий післясходовий гербіцид. Застосовується як в бакових сумішах, так і окремо.
  • Винятково ефективний проти злісних, трудноистребимых корнеотприскових багаторічників, таких як осот рожевий і його підвиди, осот жовтий, осот блакитний (молокан татарський), гірчак повзучий та інші. Знищує не тільки надземні частини, а й кореневу систему бур'янів, включаючи нирки поновлення та кореневі нащадки, тим самим повністю виключає їх відростання і вегетативне розмноження.
  • Успішно пригнічує також і ряд інших проблемних бур'янів, як однорічних (види ромашки, пупавки, горця), так і багаторічних, в тому числі стержнекорневых (кульбаба, королицю, будяк).
  • Проявляє широку вибірковість до возделываемым культур, що належать до різних систематичних груп, як, наприклад, буряки і зернові, ріпак і льон-довгунець і т. д.
  • Ідеальний партнер для бакових сумішей з противозлаковым гербіцид ЗЕЛЛЕК-СУПЕР, К.Е.
 
Призначення: ЛОНТРЕЛ ГРАНД, ВДГ — гербіцид проти злісних трудноистребимых корнеотприскових багаторічників, таких як осот рожевий (осот польовий), осот жовтий, осот блакитний (молокан татарський), гірчак повзучий та інші. Препарат знищує не тільки надземні частини, а й кореневу систему бур'янів, включаючи нирки поновлення та кореневі нащадки. ЛОНТРЕЛ ГРАНД, ВДГ ефективно контролює ряд інших бур'янів (амброзію, ромашки, пупавки, горяни, кульбаба, королицю, чортополох і ін).
Регламенти застосування: застосовувати препарат у суворій відповідності з цими рекомендаціями.
Культура Об'єкт Норма витрати препарату, л,кг/га Строки очікування, дні (кратність обробок)
Спосіб обробки; *терміни для ручних та механізованих робіт, дні
Газони Однорічні та багаторічні дводольні (кульбаба, подорожник, щавель, деревій, ромашка та ін) бур'яни 0,12–0,25 —(1)
Обприскування газонів по вегетуючих бур'янах після першого укосу. Витрата робочої рідини — 200-300 л/га
* 7(3)
Льон-довгунець Види осоту, бодяка, ромашки, горця 0,12 —(1)
Обприскування посівів у фазі «ялинки» культури і фазі розетки багаторічних корнеотприскових бур'янів. Витрата робочої рідини — 200-300 л/га
* 7(3)
Наперстянка шерстиста 1-го року вегетації Ромашка непахуча, ромашка аптечна, осот польовий, осот жовтий, спориш, кульбаба лікарська 0,12 —(1)
Обприскування посівів у фазі 2-4 справжніх листків культури. Витрата робочої рідини — 300 л/га.
* 7(3)
Наперстянка шерстиста 2-го року вегетації 0,12 —(1)
Обприскування посівів у фазі відростання культури. Витрата робочої рідини — 300 л/га.
* 7(3)
Пшениця і ячмінь ярі і озимі Види ромашки, горця, гречишка вьюнковая, види бодяка, осоту, латуку 0,06–0,12 —(1)
Обприскування посівів у фазі кущіння до виходу в трубку культури. Витрата робочої рідини — 200-300 л/га
* 7(3)
Однорічні та багаторічні дводольні бур'яни, в т. ч. види бодяка й осоту 0,04–0,045 —(1)
Обприскування посівів у фазі кущіння до виходу в трубку культури в баковій суміші з 0,4–0,5 л/га гербицидаЭСТЕРОН, СЕ. Витрата робочої рідини — 200-300 л/га
* 7(3)
Ріпак ярий та озимий (насіннєві посіви) 0,12 —(1)
Обприскування посівів у фазі 3-4 справжніх листків ріпаку ярого і до появи квіткових бутонів у ріпаку озимого. Витрата робочої рідини — 200-300 л/га
* 7(3)
Буряк цукровий 0,04 + 0,08 —(2)
Обприскування посівів, починаючи з фази сім'ядольних листків культури по бур'янистих рослин першої та другої хвилі. Витрата робочої рідини — 200-300 л/га
* 7(3)
0,12 —(1)
Обприскування посівів у фазі 1-3 пар справжніх листків культури. Витрата робочої рідини — 200-300 л/га
* 7(3)
Сумісність з іншими пестицидами (агрохімікатами): При необхідності можна змішувати з противозлаковыми гербіцидами, а також з іншими гербіцидами які використовуються проти однорічних дводольних бур'янів на даних культурах, фунгіцидами, інсектицидами, регуляторами росту та рідкими добривами. Перед приготуванням робочого розчину в суміші з іншими препаратами рекомендується перевірити фізичну змішуваність препаратів у малій ємкості. Дотримуйтесь регламенти та рекомендації із застосування всіх препаратів суміші.
Період захисної дії: Контролює рослини чутливих видів бур'янів, сходи яких були присутні під час обробки, протягом всього сезону вегетації
Швидкість впливу: Перші видимі симптоми дії препарату помітні через 12-18 годин з моменту обробки. Остаточного ефекту можна очікувати через 2-3 тижні в залежності від видового складу бур'янів, їх стадії розвитку під час обробки, густоти стояння культури, умов навколишнього середовища до, під час і після обробки. Препарат проявляє дождестойкость вже через 1 годину після застосування.
Фітотоксичність: Не фітотоксичний при використанні препарату в рекомендованих нормах і термінах для регламентованих культур.
Можливість виникнення резистентності: Не зазначено.
Технологія застосування: Оптимальна температура навколишнього середовища для застосування препарату знаходиться в межах від +8° до +25°С. Уникайте застосування препарату в очікуванні або відразу ж після заморозків. Обприскування проводити в момент активного росту бур'янів: 2-10 листків у однорічних, та 10-15 см («розетка») у багаторічних корнеотприскових бур'янів. Меншу з зареєстрованих норм витрат можна застосовувати при середньому ступені засміченості осотом у фазі «розетка». При високому ступені засміченості, і при більш розвинених рослинах осоту, а також при наявності в посівах рослин горчака, необхідно використовувати вищу із зареєстрованих норм витрат.
ЛОНТРЕЛ ГРАНД, ВДГ є ідеальним компонентом бакових сумішей з іншими гербіцидами. На цукрових буряках він може використовуватися в сумішах з гербіцидом ВІКТОР, СК або іншими препаратами на основі фенмедифама та десмедифаму, а також з противозлаковыми гербіцидами ЗЕЛЛЕК-СУПЕР, К.Е. або ФЮЗІЛАД ФОРТЕ, К.Е.
Робочий розчин готують безпосередньо перед обприскуванням. Перед приготуванням робочого розчину препарат слід ретельно перемішати в заводській упаковці. 1/3 бака обприскувача заповнити водою. Додати необхідну кількість препарату, з розрахунку на одну заправку обприскувача, включити мішалку. Долити водою до повного об'єму і перемішати отриману суміш. Приготування робочого розчину та заправку обприскувача проводять на спеціальних майданчиках, які в подальшому піддаються знешкодженню. Рекомендована норма витрати робочого розчину 200-300 л/га. З метою запобігання засмічення розпилювачів, рекомендується застосовувати чисту воду. Для досягнення максимальної ефективності препарат необхідно рівномірно наносити на листову поверхню рослин за допомогою добре отрегулированого обприскувача. Рекомендується використовувати щілинні розпилювачі, образуюшие при обприскуванні краплі середнього розміру. Робочий розчин необхідно використати протягом декількох годин з моменту приготування. Не залишайте робочий розчин в баку обприскувача на ніч. Після проведення робіт, обприскувач та супутнє обладнання необхідно промити водою.
Зберігання препарату: Зберігати в сухому, прохолодному, добре провітрюваному приміщенні, окремо від продуктів харчування, води, кормів для тварин, фармацевтичних та косметичних препаратів при температурі не вище +40°С.
Термін зберігання: 3 роки з дня виготовлення.
Клас небезпечності: 3
Практично не токсичний для риб, птахів, дощових черв'яків і ґрунтових мікроорганізмів. Малонебезпечний для бджіл.
Необхідно уникати забруднення водойм і джерел питної води залишками препарату і водою, використаної для промивки тари і обладнання. Препарат не повинен потрапляти в продукти харчування і корми.
Клас небезпеки для бджіл: 3 — малонебезпечні для бджіл пестициди.
Необхідно дотримання наступного екологічного регламенту:
  • проводити обробку рослин в ранковий або вечірній час
  • при швидкості вітру — не більше 4-5 м/с
  • прикордонно-захисна зона літа для бджіл — не менше 2-3 км
  • обмеження льоту бджіл — не менше 3-24 годин
Дана пропозиція наведена для ознайомлення. По точну інформацію звертайтеся до продавця.
Контакти продавця
Відправлення повідомлення
Ім'я: Алексей
Організація: ООО Торговый Дом "Агролига"
Телефон:
+380 50 488 8100
+380 67 627 7767
+380 50 433 2244
+380 50 905 6406
Факс: +380 522 220 565
Будь ласка, повідомте продавця, що ви знайшли оголошення на Agronovator.ua
Ваше ім'я*
Ваш E-mail*
Ваш телефон
Повідомлення*
Перевірочний код :
 


«Агроноватор»

Ви дійсно бажаєте видалити дане оголошення?
Піднятися нагору