Відправлення повідомлення власнику
Гербіцид МайсТер
Ваше ім'я *
Телефон
E-mail *
Повідомлення *
максимально 4000 символів.
Число на картинці *

Введіть число з картинки ліворуч

Гербіцид МайсТер

177,34 USD/кг
≈ 167,40 EUR/кг
≈ 5 025,35 грн./кг
Ваше оголошення розміщено як “Безкоштовне”

Ви можете значно збільшити кількість відгуків на розміщене Вами оголошення,
замовивши одну з платних послуг.
 
Додати в обране
27-12-16
Переглядів: 884
№ 95110
Тип оголошення: Продам
Розташування: Україна, Кіровоградська область, Кіровоградський район, Кіровоград показати на мапі
Власник ООО Торговый Дом "Агролига"
Гербіцид МайсТер
Гербіцид МайсТер
Призначення
Універсальний післясходовий гербіцид для контролю однорічних та багаторічних однодольних і дводольних бур'янів у посівах кукурудзи з використанням інноваційної технології вбудованого антидоту
Переваги
Завдяки вмісту антидоту забезпечується висока селективність до оброблюваної культури:
 • м'яка дія на культуру навіть у чутливі фази;
 • широке застосування в насінницьких господарствах;
 • можливість реалізації потенціалу врожайності висіваються гібридів;
 • гнучкі терміни для післясходового застосуванняКонтроль широкого спектру бур'янів
 • дія однорічні та багаторічні однодольні та дводольні бур'яни, включаючи складновидалимі
 • перехресне дію гербіциду дозволяє працювати без використання бакових сумішейБезпека в сівозмініЗручна упаковка
Препаративна форма
Водно-водорозчинні гранули, що містять 300 г/кг форамсульфурона + 10 г/кг йодосульфурон-метил-натрію + 300 г/кг изоксадифенэтила (антидот).
Упаковка
3 кг
 
Механізм дії
МайсТер — гербіцид системної дії. Переміщаючись по всьому сорному рослині з висхідним і низхідним потоком поживних речовин, МайсТер вражає біохімічну мішень — фермент ацетолактатсинтетазу (ALS), що бере участь в ланцюгу біосинтезу амінокислот, порушує процеси синтезу білків, що викликає припинення ділення клітин у меристемних тканинах.
Спектр активності
МайсТер високоефективний проти однорічних і багаторічних злакових і дводольних бур'янів:
 • Злакові бур'яни: Лисохвіст мышехвостиковидный (Alopecurus myosuroides), Метлюг польова (Apera spicaventi), Тонконіг однорічний (Poa annua), Вівсюг (Avena fatua), Просо куряче (Echinochloa crus-galli), Просо, види (Panicum spp.), Плевел, види (Lolium spp.), Пирій повзучий (Agropyron repens), Мишій, види (Setaria spp.) та ін.
 • Дводольні бур'яни: амброзія, види (Ambrosia spp.), галінсога дрібноквіткова (Galinsoga parviflora), спориш (Polygonum aviculare), горець вьюнковый (Polygonum convolvulus), гірчак почечуйний (Polygonum persicaria), гірчак шорсткий (Polygonum lapathifolium), гірчиця польова (Sinapis arvensis), дурман звичайний (Datura stramonium), нетреба (Xanthium strumarium), зірочник середній (Stellaria media), кропива жалка (Urtica urens), жовтозілля звичайне (Senecio vulgaris), лутига розлога (Atriplex patula), люцерна посівна (Medicago sativa), лобода біла (Chenopodium album), лобода багатонасінна (Chenopodium polyspermum goosefoot), незабудка польова (Myosotis arvensis), кульбаба лікарська (Taraxacum officinale), осот рожевий (Cirsium arvense), осот жовтий (Sonchus arvensis), осот шорсткий (Sonchus asper), очний цвіт польовий (Anagallis arvensis), падалиця ріпаку (Brassicanapus), паслін чорний (Solanum nigrum), грицики звичайні (Capsella bursa-pastoris), портулак городній (Portulaca oleracea), підмаренник чіпкий (Galium aparine), соняшник (Helianthus annuus), пролестник однорічний (Mercurialis annua), редька дика (Raphanus raphanistrum), ромашка, види (Matricaria spp.), фіалка польова (Viola arvensis), щавель кучерявий (Rumex crispus), щириця, види (Amaranthus spp.), талабан польовий (Thlaspi arvense) та ін.
Період захисної дії
МайсТер надає гербіцидну дію на всі чутливі бур'яни, що зійшли до моменту обприскування. При правильному застосуванні препарату одна обробка забезпечує захисну дію протягом вегетаційного періоду.
Швидкість впливу
Активний ріст чутливих бур'янів і конкуренція їх з культурою припиняється відразу після обприскування (1-2 години). Через 4-10 днів листя жовтіють (хлороз) і з'являються бурі плями. Повна загибель бур'янів наступає через 2-4 тижня після обприскування.
Фітотоксичність
У рідкісних випадках можливий прояв слабкої фітотоксичності гербіцидів, що виражається в слабомхлорозе листя кукурудзи, який зникає протягом одного тижня після обробки без дальнейшеговлияния на врожайність культури.
Селективність
Антидот, що входить до складу МайсТер, забезпечує високу селективність до культури. МайсТер добре переноситься більшістю зареєстрованих гібридів кукурудзи в рекомендованих нормах внесення.
Однак деякі гібриди, що мають чутливість до сульфонилмочевинам на основі їх генетичних властивостей, можуть проявляти чутливість, що виражається в слабкому хлорозі листя, який зникає протягом одного тижня після обробки, без подальшого впливу на врожайність культури.
Можливе варіювання культур в сівозміні
Проведені досліди в різних регіонах світу свідчать про те що посів усіх культурних рослин можливий в рамках нормального сівозміни (тобто в період 8-10 місяців). У разі загибелі кукурудзи, вже обробленої МайсТер, можна сіяти кукурудзу. Після збирання кукурудзи рекомендовано висівати тільки озиму пшеницю.
Можливість виникнення резистентності
Випадків прояву резистентності бур'янів не спостерігалося.
Сумісність
Сумісний з більшістю препаратів, що застосовуються на основі атразину, тербутилазину, метолахлору, сулькотриона, мезотріону, дикамбы, бромоксинила, піридату, просульфурону, метосулама. Однаков кожному випадку необхідна попередня перевірка на хімічну сумісність змішуваних компонентів.
Рекомендації по застосуванню
 • Не застосовувати, коли культура переживає стрес (посуха, високі температури повітря і ґрунту, інш.).
 • Застосовувати при температурі не вище +25°C в умовах прямого сонця. У денні години в умовах хмарності – до + 30°C. У вечірні та нічні години – не нижче +5°C.
 • Не працювати менш ніж за 2 години до дощу, ідеально – за 6 годин (як для усіх сульфонілсечовин).
 • Не застосовувати при сильному вітрі, щоб виключити знесення на чутливі культури (ріпак, бобові, коренеплоди, картопля, овочі).
 • Ретельно промивати бак обприскувача перед початком роботи на інших культурах, особливо чутливих до компонентів Майстер.
 • Застосування МайсТер без БиоПауэр не рекомендується, так як в цьому випадку спостерігається зниження ефективності препарату.
 • БиоПауэр слід додавати в розчин останнім.
 • Застосовувати в період активного росту молодих бур'янів.
 • При наявності стійких або слабочувствительных до Майстер бур'янів рекомендується додавати препарати на основі МЦПА, дикамбы, ефірів 2,4 Д.
 • Не змішувати з добривами!
Приготування робочого розчину
Робочий розчин та заправку ним обприскувача виробляють безпосередньо перед обприскуванням.Бак обприскувача наповнюють приблизно наполовину водою, першим додають потрібну количествогербицида та перемішують протягом декількох хвилин, потім доливають БиоПауэр і воду до полногообъема при постійному перемішуванні розчину мішалками обприскувача. Необхідно двічі сполоснути порожню тару і вилити в бак обприскувача. Обробки проводити з працюючими мешалкамиопрыскивателя.
Дана пропозиція наведена для ознайомлення. По точну інформацію звертайтеся до продавця.
Контакти продавця
Відправлення повідомлення
Ім'я: Алексей
Організація: ООО Торговый Дом "Агролига"
Телефон:
+380 50 488 8100
+380 67 627 7767
+380 50 433 2244
+380 50 905 6406
Факс: +380 522 220 565
Будь ласка, повідомте продавця, що ви знайшли оголошення на Agronovator.ua
Ваше ім'я*
Ваш E-mail*
Ваш телефон
Повідомлення*
Перевірочний код :
 


«Агроноватор»

Ви дійсно бажаєте видалити дане оголошення?
Піднятися нагору