Відправлення повідомлення власнику
Гербіцид Мерлін
Ваше ім'я *
Телефон
E-mail *
Повідомлення *
максимально 4000 символів.
Число на картинці *

Введіть число з картинки ліворуч

Гербіцид Мерлін

195,07 USD/кг
≈ 183,47 EUR/кг
≈ 5 454,41 грн./кг
Ваше оголошення розміщено як “Безкоштовне”

Ви можете значно збільшити кількість відгуків на розміщене Вами оголошення,
замовивши одну з платних послуг.
 
Додати в обране
20-01-17
Переглядів: 984
№ 95129
Тип оголошення: Продам
Розташування: Україна, Кіровоградська область, Кіровоградський район, Кіровоград показати на мапі
Власник ООО Торговый Дом "Агролига"
Гербіцид Мерлін
Гербіцид Мерлін
Призначення
Досходовий гербіцид для боротьби з однорічними дводольними та злаковими бур'янами в посівах кукурудзи.
Переваги
· Широкий спектр дії на злакові та дводольні бур'яни.
· Контроль другої і наступних хвиль бур'янів.
· Надійний захист при різних погодних умовах завдяки ефекту «реактивації».
· Період захисної дії — до 2,5 місяців.
· Виключаються кілька механічних обробок.
· Низька гектарна норма витрати в порівняння з традиційними препаратами.
Препаративна форма
Водно-водорозчинні гранули, що містять 750 г/кг изоксафлютола.
Механізм дії
Досходовий гербіцид системної дії. Поглинаючись кореневою системою, проростками бур'янів, препарат блокує фермент р-гідроксифенілпіруват диоксигеназу, бере участь у ключових етапах биосинтезапластохинона. Його придушення в меристематичних тканинах викликає знебарвлення молодих рослин. Ці симптоми викликаються непрямим пригніченням біосинтезу каротиноїда. З'являються бур'яни знебарвлюються по мірі того, як Мерлін® проникає в рослину через кореневу систему. За умови достатньої влажненности ґрунту бур'яни або не сходять, або знебарвлюються після сходів і швидко гинуть.
Спектр активності
Ефективний проти однорічних дводольних бур'янів: амброзія полинолиста (Ambrosia artemisiifolia); гірчак вузлуватий (Polygonum lapathipholium); горець почечуйний (Polygonum persicariа); гірчиця польова (Sinapis arvensis); рутка аптечна (Fumaria officinalis); зірочник середній (Stellaria media); канатник теофраста (Abutilon theophrasti); лобода, види (Atriplex spp.); лобода біла (Chenopodium album); осот шорсткий (Sonchus asper); паслін чорний (Solanum nigrum); грицики звичайні (Capsella bursa-pastoris); жабрій, види (Galeopsis spp.); соняшник сорный (Helianthus lenticularis); редька дика (Raphanus raphanistrum); ромашка непахуча (Matricaria inodora); щириця закинута (Amaranthus retroflexus), а також однорічних злакових бур'янів: гумай (насіння) (Sorghum halepense); просо волосовидне (Panicum capillare); просо сорнополевое (Panicum dichotomiflorum); просо куряче — їжовник (Echinochloa crussgalli); пальчатка (Digitaria sanguinalis); мишій зелений (Setaria viridis); мишій сизий (Setaria glauca).
Період захисної дії
Завдяки ефекту реактивації препарат незалежно від погодних умов тривалий час зберігаючи-ет гербіцидну активність і забезпечує захист посівів протягом 6-8 тижнів.
Швидкість впливу
За умови достатньої зволоженості ґрунту чутливі бур'яни або не сходять, либообесцвечиваются після сходів і гинуть течение5–7 днів.
Фітотоксичність
Селектівен до кукурудзи при застосуванні в рекомендованих нормах витрати. На легких грунтах при випаданні опадів зливового характеру можливе часткове локальне знебарвлення листової пластинки в початковий період росту кукурудзи, що в кінцевому підсумку не відображається на врожайності культури.
Можливість виникнення резистентності
Випадків прояву резистентності бур'янів не відзначено. Изоксафлютол відноситься до нової хімічної групи гербіцидів — изоксазолам, та механізм його дії відрізняється від дії інших гербіцидів для досходових обробітків кукурудзи. Дослідження показали відсутність перехресної резистентності у изоксафлютола з відомими класами гербіцидів — триазинов і хлорацетанілідов. Однак, щоб уникнути появи стійких біотипів бур'янів рекомендується чергувати застосування гербіцидів у сівозміні з різних хімічних груп, що відрізняються за механізмом дії.
Сумісність
Сумісний з більшістю пестицидів, що застосовуються на кукурудзі, зокрема з гербіцидами з груп хлорацетанілідов (ацетохлор, метолахлор, диметенамид) і триазинов (атразин). Однак у кожному випадку необхідна попередня перевірка на хімічну сумісність змішуваних компонентів.
Рекомендації по застосуванню
· Передпосівна підготовка ґрунту (оптимальний розмір ґрунтових грудочок до 3-5 см).
· Рівномірна закладення насіння на оптимальну глибину для уникнення прямого контакту насіння з препаратом.
· Внесення препарату без загортання в ґрунт.
· Постійне перемішування робочого розчину в баку обприскувача.
· Уникати механічних обробітків ґрунту після внесення препарату до фази 4-5 листків.
У разі пересіву у рік застосування можна висівати тільки кукурудзу. Восени в рік застосування висівати тільки озиму пшеницю.
Навесні наступного року не можна висівати чутливі культури: буряк (цукровий, столовий, кормовий), ріпак, соняшник, гречку, бобові овочеві культури, якщо сума опадів за період від застосування гербіциду до посіву менше 350 мм. В умовах достатнього зволоження грунту при посіві чутливих культур обов'язкова глибока оранка. На грунтах з рН =7,5 і вище обмеження строку висіву зазначених чутливих культур збільшується до двох років після застосування гербіциду.
Рекомендовані норми витрати препарату
Вміст органічних речовин у ґрунті На легких грунтах На важких грунтах
низький (1,5–2%) 100-120 г/га 120-140 г/га
висока (2-4%) 120-140 г/га 140-160 г/га
Очищення обприскувача
Так як навіть малі кількості препарату можуть заподіяти шкоду деяких чутливих культурах (цукровий буряк, ріпак, соняшник, овочі), то необхідно ретельно промивати обладнання для обприскування перед використанням на інших культурах. Очищення обприскувачів рекомендується проводити безпосередньо у полі одразу після завершення робіт.
Термін придатності
Не менше 2-х років з дати виготовлення.
Упаковка
500 р.
Регламент застосування
Культура Шкідливий об'єкт Норма витрати препарату, кг/га Норма витрати робочої рідини, л/га Спосіб, час обробки, обмеження Строк очікування (кратність обробок) Терміни виходу для ручних (механизи-зареєстровані) робіт
Кукурудза Однорічні дводольні та злакові бур'яни 0,1–0,16 200-400 Обприскування грунту до сходів культури (без загортання в ґрунт) — (1) — (—)
 
Дана пропозиція наведена для ознайомлення. По точну інформацію звертайтеся до продавця.
Контакти продавця
Відправлення повідомлення
Ім'я: Алексей
Організація: ООО Торговый Дом "Агролига"
Телефон:
+380 50 488 8100
+380 67 627 7767
+380 50 433 2244
+380 50 905 6406
Факс: +380 522 220 565
Будь ласка, повідомте продавця, що ви знайшли оголошення на Agronovator.ua
Ваше ім'я*
Ваш E-mail*
Ваш телефон
Повідомлення*
Перевірочний код :
 


«Агроноватор»

Ви дійсно бажаєте видалити дане оголошення?
Піднятися нагору