Гербіцид Пілот вир. Серпень, д. в. метамитрон 700 г/л

810,00 грн./л
≈ 28,36 EUR/л
≈ 30,09 USD/л
Зв'язатися з продавцем
Розташування: Україна, Дніпропетровська область, Криворізький район показати карту
27.02.2017
Дата розміщення:
449
Кількість переглядів:
133095
Номер оголошення:

Додаткова інформація російська
Весь перелік товарів Ви можете побачити на нашому сайті www.gumilifeco.com.ua Селективний системний гербіцид для боротьби з однорічними дводольними бур'янами на посівах буряків і лікарських рослин Призначення:
селективний системний гербіцид для боротьби з однорічними дводольними бур'янами в посівах буряків цукрових, кормових і столових (крім пучкового товару) і деяких лікарських культур.
Діюча речовина:
метамитрон, 700 г/л.
Препаративна форма:
водно-суспензійний концентрат.
Характеристика діючої речовини:
метамитрон відноситься до класу 1,2,3-триазинонов.
Спектр гербіцидної активності:
чутливі до Пілотові вероніка (види), галінсога дрібноквіткова, гірчак (види), гірчиця польова, сухоребрик (види), дескурайнія Софії, рутка аптечна, зірочник середній, капуста польова, кохия веничная, крестовник звичайний, лобода (види), лобода (види), грицики, паслін чорний, жабрій (види), підмаренник чіпкий, портулак городній, ромашка (види), редька дика, пальчатка криваво-червона, трехреберник, щириця (види), глуха кропива пурпурова, талабан польовий, фіалка польова, просо куряче.
Механізм дії препарату:
Пілот пригнічує однорічні дводольні бур'яни на ранній стадії їх розвитку, проникаючи через корінь і листя і блокуючи фотосинтез бур'янистих рослин.
Швидкість впливу:
видимі ознаки пригнічення бур'янів проявляються через 2 ― 7 днів після обробки. Повна загибель бур'янів настає через 2 ― 3 тижні. Дія гербіциду на проростки бур'янів при довсходовом застосуванні починається вже в період їх проростання.
Період захисної дії:
оскільки Пілот проникає в рослини переважно через коріння, його застосування дозволяє затримати появу другої «хвилі» бур'янів. Препарат забезпечує захист культури на строк від 3 до 12 тижнів залежно від погодних умов і ступеня окультуреності оброблюваного поля (запасу насіння бур'янів у грунті, їх видового різноманіття).
Фітотоксичність, толерантність культур:
відсутня фітотоксичність за умови дотримання рекомендованих регламентів застосування.
Можливість виникнення резистентності:
випадків виникнення резистентності до препарату не виявлено.
Особливості застосування:
оптимальна температура повітря для внесення – не нижче 5 і не вище 25 °С. Не рекомендується обприскувати посіви буряків, ослаблені впливом заморозків, спеки, шкідників. Не слід обробляти посіви менш ніж за 6 годин до випадання дощу, або при сильному роси.
Обмеження:
не рекомендується застосування препарату в особистих підсобних господарствах та авіаційним методом.
Умови зберігання:
у спеціально призначених для пестицидів складських приміщеннях, в герметично закритій, без пошкоджень заводській упаковці при температурі зберігання від 0 до плюс 35 °C.
Термін придатності:
2 роки (при дотриманні умов зберігання).
Витрата:
каністри по 10 л.
Культура Норма витрати, л/га Спосіб, час обробки Кратність обробок
Буряк цукровий, кормовий, столовий (крім пучкового товару) 1,5 ― 2 Обприскування посівів по сходах бур'янів (в стадії сім'ядольних листків у двосім'ядольних і першого листка у злакових) з повторною обробкою через 8 ― 14 днів при повторному відростанні бур'янів 2
1,5 Обприскування посівів по сходах бур'янів в суміші з 1 ― 1,5 л/га Біцепса або Біцепса гарант (у фазі сім'ядольних листків у двосім'ядольних і першого листка у злакових) з подальшою обробкою через 8 ― 14 днів при повторному відростанні бур'янів
5 ― 6 Обприскування грунту до сівби (із загортанням) до сходів культури або обприскування посівів у фазі 1 ― 2 справжніх листків культури 1
Шавлія мускатний (1-го року вегетації) 3 ― 4 Обприскування плантацій у фазі 4 ― 6 листків культури. Прибирання на 2-му році вегетації
М'ята перцева (осінні посадки) 5 ― 6 Обприскування грунту до посадки (із загортанням) або до сходів культури. Прибирання на 2-му році вегетації
М'ята перцева (маточники) Обприскування грунту до посадки (з заробкою)

Порядок приготування робочої рідини:
заповнити бак обприскувача приблизно на 1/4 об'єму водою, включити мішалку, додати відміряну на одну заправку обприскувача кількість препарату, і ємність обприскувача заповнити до потрібного об'єму водою з одночасним перемішуванням. Продовжувати перемішування під час обробки посівів для забезпечення однорідності робочого розчину.
Сумісність:
для розширення спектру дії Пілот можна використовувати в комбінації з гербіцидами групи Біцепсів (Біцепс, Біцепс 22, Біцепс гарант), а також різними грамініцидами (Міура, Граминион).
Змішувати препарати в баку обприскувача потрібно в наступному порядку:
СП (водорозчинні пакети) → СП → ВДГ (СТС) → СК (ТСК) → СЕ → КНЭ (КМЭ, МЕ, СЕ, ЕМХ) → ВРГ → ВРК (ВР) → ПАР.
Кожен наступний компонент додається після повного розчинення (диспергування) попереднього.
Робочий розчин повинен бути використаний протягом декількох годин після приготування. Перед застосуванням необхідно перевірити суміш на сумісність компонентів.
Витрата робочої рідини:
200 ― 300 л/га.
Строки виходу людей на оброблені пестицидом площі:
для проведення ручних робіт – 7 днів, механізованих робіт – 3 дні.
Дана пропозиція наведена для ознайомлення. По точну інформацію звертайтеся до продавця.
Контакти ООО "Торговый дом "Альянс "Эко"
+380 67
+380 67 516 5169
показати
+380 50
+380 50 420 5919
показати

Контактна особа Наталия
* Будь ласка, повідомте продавця, що ви знайшли оголошення на Agronovator.ua
Продавець на agronovator з: 12.01.2016

Відправлення повідомлення
Вгору