Відправлення повідомлення власнику
Гербіцид Пума Супер 75
Ваше ім'я *
Телефон
E-mail *
Повідомлення *
максимально 4000 символів.
Число на картинці *

Введіть число з картинки ліворуч

Гербіцид Пума Супер 75

20,11 USD/л
≈ 18,98 EUR/л
≈ 569,86 грн./л
Ваше оголошення розміщено як “Безкоштовне”

Ви можете значно збільшити кількість відгуків на розміщене Вами оголошення,
замовивши одну з платних послуг.
 
Додати в обране
27-12-16
Переглядів: 823
№ 95180
Тип оголошення: Продам
Розташування: Україна, Кіровоградська область, Кіровоградський район, Кіровоград показати на мапі
Власник ООО Торговый Дом "Агролига"
Гербіцид Пума Супер 75
Гербіцид Пума Супер 75
 
Призначення
Високоселективний гербіцид для післясходової обробки ячменю і пшениці проти широкого спектру однорічних злакових бур'янів.
Переваги
· Висока ефективність:
активність проти широкого спектру злакових бур'янів.
· Селективність до оброблюваної культури:
наявність антидоту.
· Широкий діапазон строків застосування.
· Відсутність обмежень для застосування в сівозміні:
швидка деградація в ґрунті.
· Надійність:
підтверджена досвідом широкого застосування в різних грунтово-кліматичних зонахпо всьому світу.
· Реєстрація для наземного застосування та авиаобработок.
Препаративна форма
Емульсія олійно-водна, містить 69 г/л феноксапроп-П-етилу і 75 г/л мефенпирдиэтила (антидот).
Упаковка
5 л.
 
Механізм дії
Гербіцид системної дії. Препарат поглинається наземними органами рослини протягом 1-3 годин після застосування. На біохімічному рівні гербіцид інгібує Нещадна до бур'янів, ласкава до культури біосинтез жирних кислот у меристемних тканинах злакових бур'янів, перешкоджаючи утворенню клітинних мембран, що веде до припинення росту і загибелі бур'янів злаків.
Спектр активності
Ефективний проти широкого спектру злакових бур'янів: вівсюг, види (Avena spp.); просо, види (Panicum spp.); канаркової трави, види (Phalaris spp.); куряче просо (Echinochloa crus-galli); лисохвіст мышехвостниковидный (Alopecurus myosuroides); метлюг звичайний (Apera spica-venti); кукурудза, падалиця (Zea mays); мишій, види (Setaria spp.)
Період захисної дії
Надає гербіцидну дію на чутливі однорічні злакові бур'яни, наявні в посівах на момент обприскування, і не діє на що з'явилися пізніше, після оброблення (друга хвиля бур'янів). Тому важливо правильно вибрати строки застосування препарату, коли з'явиться основна маса однорічних злакових бур'янів. Зазвичай одна обробка забезпечує ефективний захист посівів протягом усього вегетаційного періоду.
Швидкість впливу
Після внесення швидко проникає в листя бур'янів і практично вже через добу в значній мірі усуває конкуренцію однорічних злакових бур'янів для культури. Повна загибель чутливих бур'янів відбувається протягом 10-15 днів після обприскування, залежно від складних погодних умов. Максимально швидкий гербіцидний ефект досягається при обробці на ранніх стадіях розвитку однорічних злакових бур'янів, починаючи з фази 2-х листків, і при сприятливих умовах зростання – оптимальної вологості і температурі.
Фітотоксичність
· Проведені численні випробування гербіциду в рекомендованих нормах витрати в більшості випадків не виявили прояви фітотоксичності по відношенню до оброблюваних культур.
· У деяких випадках (частіше на ячмені) спостерігається короткочасне зниження інтенсивності зеленойокраски листя, іноді локалізоване ближче до краю аркуша. Забарвлення може варіювати від світло-зеле-ний, білястої до жовтуватого. Ці явища бувають досить рідко і зазвичай пов'язані з экстремальнымипогодными умовами (найчастіше, аномально низькими температурами), сформованими непосредственнов момент, до або відразу після проведення обробки. Фізіологічна забарвлення, як правило, відновлюватися-пиняється протягом 10-14 діб. після обробки за умови встановлення температурно-вологісного
Можливість виникнення резистентності
Випадків прояву резистентності бур'янів у дослідах не відзначено. Однак, щоб уникнути появи стійких біотипів бур'янів рекомендується чергувати застосування гербіцидів у сівозміні з різних хімічних груп, що відрізняються за механізмом дії.
Сумісність
При високій чисельності однорічних злакових бур'янів у посівах краща індивідуальна обробка Пумою Супер у фазу максимальної чутливості бур'янів (до закінчення фази кущіння).
Неприпустимо готувати бакові суміші з препаратами, що містять 2,4-Д солі, дикамбу, флорасулам, флуроксипир і бромоксиніл. В бакових сумішах з МЦПА-вмісними препаратами (2М-4Х, Агрітокс) кількість МЦПА не повинна перевищувати 400 г/га за діючою речовиною. При приготуванні бакових сумішей необхідна попередня перевірка на хімічну сумісність змішуються компоненто. Слід уникати прямого змішування препаратів без попереднього розведення водою.
Рекомендації по застосуванню
Бакову суміш Пуми Супер 75 з гербіцидами для контролю широколистих бур'янів рекомендується застосовувати не пізніше середини фази кущіння однорічних злакових бур'янів.
Не обробляти рослини випробовують стрес (від посухи, спеки і заморозків). Уникати обробок при інтенсивному сонячному освітленні. Виключати бакові суміші з препаратами, що володіють сильними змочувальними властивостями (фунгіцидами і т. д.) і ПАР/адъювантами (масло або аміачна вода, ЖКП).
Норма витрати 0,8–0,9 л/га достатня для ефективного контролю бур'янів, що знаходяться у фазах розвитку до середини кущення. Починаючи з середини кущіння однорічних злакових бур'янів, рекомендується застосовувати більш високі норми витрати.
У дощовий період, навіть за відсутності ризику змиву препарату, обробку посівів проти однорічних злакових бур'янів, що знаходяться у фазі кущіння, рекомендується проводити з нормою витрати 1 л/га.
Термін придатності
Не менше 2-х років з дати виготовлення.
Дана пропозиція наведена для ознайомлення. По точну інформацію звертайтеся до продавця.
Контакти продавця
Відправлення повідомлення
Ім'я: Алексей
Організація: ООО Торговый Дом "Агролига"
Телефон:
+380 50 488 8100
+380 67 627 7767
+380 50 433 2244
+380 50 905 6406
Факс: +380 522 220 565
Будь ласка, повідомте продавця, що ви знайшли оголошення на Agronovator.ua
Ваше ім'я*
Ваш E-mail*
Ваш телефон
Повідомлення*
Перевірочний код :
 


«Агроноватор»

Ви дійсно бажаєте видалити дане оголошення?
Піднятися нагору