Відправлення повідомлення власнику
Гербіцид Сальса
Ваше ім'я *
Телефон
E-mail *
Повідомлення *
максимально 4000 символів.
Число на картинці *

Введіть число з картинки ліворуч

Гербіцид Сальса

847,27 USD/кг
≈ 794,74 EUR/кг
≈ 23 960,85 грн./кг
Ваше оголошення розміщено як “Безкоштовне”

Ви можете значно збільшити кількість відгуків на розміщене Вами оголошення,
замовивши одну з платних послуг.
 
Додати в обране
10-01-17
Переглядів: 971
№ 96668
Тип оголошення: Продам
Розташування: Україна, Кіровоградська область, Кіровоградський район, Кіровоград показати на мапі
Власник ООО Торговый Дом "Агролига"
Гербіцид Сальса
Рербицид Сальса
Гербіцид широкого профілю для контролю дводольних бур'янів у посівах ріпаку, включаючи основні хрестоцвіті Партнерство — це мистецтво Широкий спектр контрольованих бур'янів, включаючи основні хрестоцвіті. Гнучкість застосування. Підвищення якості урожаю.
Діюча речовина: Этаметсульфурон-метил 750 г/кг
Хімічний клас: Сульфонілсечовини
Препаративна форма: порошок, що змочується
Упаковка: 4 водорозчинних пакета по 150 г у пакеті фольгованим
Широкий спектр контрольованих бур'янів, включаючи основні хрестоцвіті. Сальса, окрім широкого спектру однорічних та деяких видів багаторічних дводольних бур'янів, контролює такі складновидалимі в посівах ріпаку бур'яни як гірчиця польова, дескурения софії, талабан польова, сухоребрик лікарський, грицики та ін.
Гнучкість застосування. Сальса зареєстрована для використання на озимому та ярому ріпаку. Препарат може застосовуватися самостійно, у складі бакових сумішей і послідовно з іншими гербіцидами. Сальса має найбільш широке вікно застосування порівняно з усіма зареєстрованими в РФ післясходовими гербіцидами на ріпаку.
Підвищення якості урожаю. Сальса максимально зменшує забур'яненість посівів ріпаку хрестоцвітими бур'янами, насіння яких схожі за зовнішнім виглядом і розміром з насінням ріпаку. В результаті підвищується якість і вартість урожаю за рахунок зниження вмісту глюкозинолатів та ерукової кислоти.
 
Механизм дії
Діюча речовина гербіциду Сальса — этаметсульфурон-метил — належить до класу сульфонілсечовин (інгібітор АЛС). Є високо селективним по відношенню до рослин ріпаку, володіє системною дією і швидко проникає в рослини бур'янів. Здатний виявляти як листо - вую, так і часткову грунтову активність (у разі випадання опадів після внесення). Активний як в теплих, так і холодних умовах (від +5 °С) і може бути використаний як в осінній (на посівах озимого ріпаку), так і весняний період. Після обробки Сальса чутливі види бур'янів зупиняються в рості, припиняють конкурувати з культурою за елементи живлення, воду та світло. Видимі симптоми дії гербіциду проявляються через 7-10 днів у вигляді припинення росту, пожовтіння, хлорозу і некрозу листя. Загибель бур'янів настає через 15 і більше днів (в залежності від кліматичних умов, норми внесення та стадії розвитку бур'янів на момент обприскування).
 
Культура Шкідливий об'єкт Спосіб, час, особливості застосування препарату Норма застосування препарату (г/га)
Ріпак (ярий та озимий) Однорічні (у тому числі види родини хрестоцвіті) і деякі багато - річні дводольні бур'яни) Обприскування посівів (в суміші з ПАР Тренд 90, 0,1 % робочого розчину) в ранні фази росту дводольних бур'янів (від сім'ядоль до 2-х листків). Оптимальна фаза розвитку культурних рослин — від сім'ядолі до утворення квіткових бутонів. 25
Дана пропозиція наведена для ознайомлення. По точну інформацію звертайтеся до продавця.
Контакти продавця
Відправлення повідомлення
Ім'я: Алексей
Організація: ООО Торговый Дом "Агролига"
Телефон:
+380 50 488 8100
+380 67 627 7767
+380 50 433 2244
+380 50 905 6406
Факс: +380 522 220 565
Будь ласка, повідомте продавця, що ви знайшли оголошення на Agronovator.ua
Ваше ім'я*
Ваш E-mail*
Ваш телефон
Повідомлення*
Перевірочний код :
 


«Агроноватор»

Ви дійсно бажаєте видалити дане оголошення?
Піднятися нагору