Відправлення повідомлення власнику
Гербіцид СТАРАНЕ ПРЕМІУМ
Ваше ім'я *
Телефон
E-mail *
Повідомлення *
максимально 4000 символів.
Число на картинці *

Введіть число з картинки ліворуч

Гербіцид СТАРАНЕ ПРЕМІУМ

31,25 USD/л
≈ 29,31 EUR/л
≈ 880,84 грн./л
Ваше оголошення розміщено як “Безкоштовне”

Ви можете значно збільшити кількість відгуків на розміщене Вами оголошення,
замовивши одну з платних послуг.
 
Додати в обране
28-12-16
Переглядів: 1408
№ 96040
Тип оголошення: Продам
Розташування: Україна, Кіровоградська область, Кіровоградський район, Кіровоград показати на мапі
Власник ООО Торговый Дом "Агролига"
Гербіцид СТАРАНЕ ПРЕМІУМ
Гербіцид СТАРАНЕ ПРЕМІУМ

Обробка проти перерослого в'юнка польового та підмаренника чіпкого в пізню фазу розвитку зернових

 
Діюча речовина: флуроксипир, 333 г/л кислоти
Клас небезпеки: 3
Упаковка: 5 л / 4×5 л
Термін зберігання: 3 роки з дня виготовлення
Переваги
· Знищує особливо злісні бур'яни (в'юнок та підмаренник)
· Застосування в пізню фазу розвитку зернових (прапор-лист)
· Сумісний в бакових сумішах з гербіцидами на основі 2,4-Д, 2М-4Х, сульфонілсечовин
· Висока системна активність — швидке проникнення і блокування розвитку бур'янів
· Висока селективність до культури на всіх стадіях розвитку
· Немає обмежень для наступних культур в сівозміні
Флуроксипир-метил є регулятором зростання ауксинового типу. Він переміщується по рослині до точок росту, де стимулює надлишковий синтез гормонів, що призводить до порушення ростових процесів (поділу і росту клітин). Перші видимі симптоми ураження (знебарвлення та скручування листя, деформація всієї рослини) проявляються вже через добу, повна загибель настає через 14-21 день, у залежності від зовнішніх умов.
СТАРАНЕ ПРЕМІУМ 330, К.Е слід використовувати в максимальному дозуванні на озимих культурах, а також за переросли бур'янам. Більш низьку можна застосовувати на ярому ячмені, а також в бакових сумішах з іншими гербіцидами. Рекомендована норма витрати робочої рідини 150-400 л/га. Обробки СТАРАНЕ ПРЕМІУМ 330, К.Е з дорослим рослинам в'юнка та підмаренника можна у фазу прапор-листа зернових колосових. В'юнок та підмаренник чутливі на будь-якій стадії розвитку. Рослини інших сприйнятливих видів бур'янів найбільш чутливі у фазу 2-8 листків. Оптимальна температура повітря в період застосування від +8 до +25°С. Найкращі результати досягаються при обробці активно зростаючих бур'янів.
Забезпечує повний контроль чутливих бур'янів, зійшли на період застосування гербіциду.
 
Область застосування пестициду: для сільськогосподарського виробництва.
Призначення: післясходовий гербіцид вибіркової дії.
Регламенти застосування: застосовувати препарат у суворій відповідності з цими рекомендаціями.
Культура Об'єкт Норма витрати препарату, л,кг/га Строки очікування, дні (кратність обробок)
Спосіб обробки; *терміни для ручних та механізованих робіт, дні
Пшениця озима та яра, ячмінь ярий Деякі однорічні та багаторічні дводольні бур'яни, в тому числі підмаренник чіпкий, гречишка вьюнковая, в'юнок польовий 0,3–0,5 50(1)
Обприскування посівів у фазі кущіння культури і ранні фази росту бур'янів. Озимі обробляють навесні. Витрата робочої рідини 200-300 л/га
* —(3)
0,5 50(1)
Обприскування посівів у фазу кінець трубкування (видно останній вузол стебла) культури (після появи березки польової). Озимі обробляють навесні. Витрата робочої рідини 200-300 л/га
* —(3)
Сумісність з іншими пестицидами (агрохімікатами): можна використовувати в бакових сумішах з препаратами на основі сульфонілсечовин, дикамбы, флорасуламу, грамініцидами, а також з фунгіцидами, інсектицидами, регуляторами росту рослин та рідкими добривами. При використанні бакових сумішей необхідно перевіряти фізичну і хімічну сумісність компонентів.
Період захисної дії: забезпечує захист посівів від моменту обприскування до появи нової хвилі бур'янів.
Селективність: высокоселективен для зернових культур. Стійкість до флуроксипиру виявляють кукурудза, цибуля, сорго, мак, злакові та газонні трави.
Швидкість впливу: перші ознаки пригнічення при сприятливих умовах проявляються через кілька годин після застосування. Повної загибелі бур'янів можна очікувати через 2-3 тижні. Препарат проявляє дождестойкость через 1 годину після застосування. Температура для застосування препарату від +8 до +25°С. З-за зниження ефективності препарату не рекомендується проводити обробку в ті дні, коли прогнозуються нічні заморозки і після них.
Фітотоксичність: не надає фітотоксичного дії на оброблювані культури.
Толерантність культур: виявляють стійкість рослини пшениці ярої пшениці озимої, ячменю ярого та озимого ячменю.
Можливість виникнення резистентності: не встановлена.
Обмеження щодо транспортування, застосування та зберігання пестициду: транспортування дозволена усіма видами транспортних засобів, у відповідності з правилами перевезення небезпечних вантажів, діючими на даному виді транспорту. Препарат застосовується згідно з Санпін 1.2.2584–10 від 25.05.2010 «Гігієнічні вимоги безпеки до процесів випробувань, зберігання, перевезення, реалізації, використання, знешкодження та утилізації пестицидів і агрохімікатів» спеціалістами із захисту рослин, або під їх контролем, або особами, які пройшли спеціальну професійну підготовку. Обов'язково використання засобів індивідуального захисту органів дихання, шкірних покривів і слизових оболонок очей, особливо при приготуванні робочого розчину та заправки бака обприскувача. Препарат заборонений для застосування в особистих підсобних господарствах та авіаційним способом. Забороняється використання препарату в санітарній зоні навколо рибогосподарських водойм у відповідності з водним кодексом. Зберігати у сухому, добре провітрюваному, спеціально призначеному приміщенні, окремо від продуктів харчування, води, кормів для тварин, фармацевтичних та косметичних препаратів, добрив. Не допускати дітей до місця зберігання препарату!
Маркування (включаючи знак небезпеки): знак небезпеки — 9; ідентифікаційний номер речовини (№ ООН) — 3082 (речовина рідка, небезпечна для навколишнього середовища); небезпечний для водного середовища.
Технологія застосування: суцільне наземне післясходове обприскування вегетуючих рослин.
Приготування робочого розчину: робочий розчин готують безпосередньо перед обприскуванням. Перед приготуванням робочого розчину препарат слід ретельно перемішати в заводській упаковці. Заповнити водою 1/3 бака обприскувача. Додати необхідну кількість препарату, з розрахунку на одну заправку обприскувача, включити мішалку. Долити водою до повного об'єму і перемішати отриману суміш. Звільнилася ємність кілька разів обполіскують водою і виливають в бак обприскувача. Приготування робочого розчину та заправку обприскувача проводять на спеціальних майданчиках, які в подальшому піддаються знешкодженню. Рекомендована норма витрати робочого розчину 200-300 л /га
Зберігання препарату: зберігати відповідно до вимог чинного законодавства у сухому, добре провітрюваному, спеціально призначеному приміщенні, в непошкодженій упаковці виробника. Температура зберігання не нижче -10°С і не вище +35°С. Препарат пожежо - і вибухобезпечний.
Термін зберігання: 3 роки з дня виготовлення.
 
Клас небезпечності: 3
Клас небезпеки для бджіл: 3 — малонебезпечні для бджіл пестициди.
Необхідно дотримання наступного екологічного регламенту:
· проводити обробку рослин в ранковий або вечірній час
· при швидкості вітру — не більше 4-5 м/с
· прикордонно-захисна зона літа для бджіл — не менше 2-3 км
· обмеження льоту бджіл — не менше 3-24 годин
 
Необхідно уникати забруднення водойм і джерел питної води залишками препарату і водою, використаної для промивки тари і обладнання. Препарат не повинен потрапляти в продукти харчування і корми.
Препарат практично не токсичний для риб та ґрунтових мікроорганізмів. Не токсичний для бджіл. Не токсичний для птахів і ссавців. Можливість використання соломи на корм тваринам підлягає розгляду органами державного ветеринарного нагляду. Не допускається забруднення водойм господарсько-побутового та рибогосподарського призначення безпосередньо препаратом або використаною тарою. Забороняється зливати препарат в каналізацію, колекторні та дренажні системи, а також у будь-які водойми!
 
Дана пропозиція наведена для ознайомлення. По точну інформацію звертайтеся до продавця.
Контакти продавця
Відправлення повідомлення
Ім'я: Алексей
Організація: ООО Торговый Дом "Агролига"
Телефон:
+380 50 488 8100
+380 67 627 7767
+380 50 433 2244
+380 50 905 6406
Факс: +380 522 220 565
Будь ласка, повідомте продавця, що ви знайшли оголошення на Agronovator.ua
Ваше ім'я*
Ваш E-mail*
Ваш телефон
Повідомлення*
Перевірочний код :
 


«Агроноватор»

Ви дійсно бажаєте видалити дане оголошення?
Піднятися нагору