Гербіцид Тітус

463,49 USD/кг
≈ 436,88 EUR/кг
≈ 12 477,95 грн./кг
Зв'язатися з продавцем
Розташування: Україна, Кіровоградська область, Кіровоградський район показати карту
04.02.2017
Дата розміщення:
1290
Кількість переглядів:
96674
Номер оголошення:

Додаткова інформація російська
Гербіцид Тітус
 
Діюча речовина: 250 г/кг римсульфурон
Хімічний клас: сульфонілсечовини
Препаративна форма: суха і рідка суспензія
Упаковка: пластикова банка 100 г
 
Широкий спектр бур'янів та діапазон строків застосування.
Обробка при висоті рослин картоплі від 5 до 20 см (на посівних томатах фази 3 листків культури, на розсадних — через 15-20 днів після висадки розсади в грунт). Препарат вноситься одноразово або дрібно.
 
Ефективність не залежить від вмісту вологи в грунті
Оскільки Тітус проникає в рослини головним чином через листя. Через декілька годин після проникнення чутливі бур'яни припиняють ріст і більше не конкурують з культурою у споживанні вологи і мінеральних речовин.
Безпека для наступних культур в сівозміні.
Діюча речовина Тітус римсульфурон швидко розкладається в грунті, тому застосування препарату не накладає обмежень на сівозміну при звичайній ротації.
Чутливі злакові бур'яни
Sorghum halepense Гумай
Alopecurus spp. Лисохвіст, види
Avena fatua Вівсюг порожній
Echinochloa crus-galli (L.) Beauv. Просо куряче
Panicum capillare L. Просо волосовидне (2 аркуша)
Lolium spp. Плевел, види
Agropyron repens L. Пирій повзучий
Digitaria spp. Пальчатка (2 аркуша)
Phleum spp. Тимофіївка, види
Setaria spp. Мишій, види
 
Чутливі дводольні бур'яни
Cirsium arvense (L.) Scop. Осот польовий
Vicia sativa L. Віка посівна
Galinsoga spp. Галінсога, види
Sinapsis spp. Гірчиця, види
Sisymbrium spp. Сухоребрик, види
Xanthium spp. Нетреба, види
Fumaria officinalis L. Рутка лікарська
Stellaria media L. Зірочник середній
Abutilon theophrasti Канатник Теофраста
Senecio spp. Жовтозілля, види
Ranunculus spp. Жовтець, види
Papaver rhoeas Мак самосійка
Daucus carota L. Морква дика
Malva spp. Мальва, види
Mentha arvensis L. М'ята польова
Сарsella bursa-pastoris (L.) Medic. Грицики
Підмаренник чіпкий Galium aparine
Helianthus annuus Соняшник однорічний
Galeopsis tetrahit Жабрій звичайний
Raphanus raphanistrum Редька дика
Matricaria spp. Ромашка, види
Stachys spp. Жабрій, види
Rumex spp. Щавель, види
Amaranthus spp. Щириця, види
Талабан польовий Thlaspi arvense
Lamium spp. Глуха кропива, види
 
Механізм дії
Тітус проникає в рослини головним чином через листя, тому його ефективність не залежить від вмісту вологи в грунті.
• Після обробки Тітус швидко переміщається по рослинам до точок росту, де блокує ацетолактатсінтазу. Цей фермент необхідний для синтезу незамінних амінокислот — валіну, лейцину та ізолейцину. Вже через кілька годин чутливі бур'яни припиняють ріст і більше не конкурують з культурою у споживанні вологи і мінеральних речовин.
• Видимі симптоми (почервоніння, хлороз, некроз і деформація листків) з'являються через 3-7 днів.
• Повна загибель чутливих бур'янів відбувається через 15 і більше днів. Тітус впливає на фермент, якого не існує в організмах людини і тварин, чим пояснюється низька токсичність для теплокровних. Крім того, римсульфурон швидко розкладається в грунті, тому ТІТУС не накладає обмежень на сівозміну при звичайній ротації.
Норма застосування препарату (г/га) Культура Шкідливий об'єкт Спосіб, час, особливості застосування препарату
50 Картопля Багаторічні (пирій), однорічні злакові та деякі дводольні бур'яни Обприскування посадок в ранні фази розвитку бур'янів і за висоти пирію 10-15 см в суміші з 200 мл/га ТРЕНД 90
30+20 Обприскування посадок з першої хвилі бур'янів та повторно по другій хвилі бур'янів, за висоти пирію 10-15 см в суміші з 200 мл/га ТРЕНД 90 (окремо для кожної обробки)
50 Томат посівної Однорічні і багаторічні злакові та дводольні бур'яни Обприскування посівів у фазі 3 листків культури та в ранні фази росту бур'янів у суміші з 200 мл/га ТРЕНД 90. Витрата робочої рідини — 200-300 л/га
50+50 Обприскування посівів у фазі 3 листків культури та в ранні фази росту бур'янів першої хвилі і повторною обробкою по другій хвилі бур'янів (інтервал 10-20 днів) в суміші з 200 мл/га ТРЕНД 90 (окремо для кожної обробки). Витрата робочої рідини — 200-300 л/га
50 Томат розсадний Обприскування посадок через 15-20 днів після висадки розсади в грунт і в ранні фази росту бур'янів у суміші з 200 мл/га ТРЕНД 90. Витрата робочої рідини — 200-300 л/га
50+50 Обприскування посадок через 15-20 днів після висадки розсади в грунт і повторною обробкою по другій хвилі бур'янів (інтервал 10– 20 днів) в суміші з 200 мл/га ТРЕНД 90 (окремо для кожної обробки). Витрата робочої рідини — 200-300 л/га
 
Особливості застосування
Обробку гербіцидом ТІТУС здійснюють методом наземного обприскування при висоті рослин картоплі від 5 до 20 см з нормою витрати 50 г/га проти однорічних і багаторічних злакових та більшості дводольних бур'янів. При цьому однорічні злакові бур'яни повинні знаходитися у фазі 1-4 листя (просо волосовидне і росички у фазі 1-3 листків), а багаторічні злакові бур'яни мати висоту 10-15 див. Одночасно Тітус вирішує проблему чутливих дводольних бур'янів, які в момент обробки можуть перебувати в стадії до 4-6 листків, будяк — у фазі розетки. 40 г/га Тітус можна використовувати, якщо погодні умови сприятливі і при відсутності багаторічних і перерослих бур'янів. Норма витрати робочого розчину може бути 150-300 л/га. ТІТУС завжди слід застосовувати спільно з поверхнево-активною речовиною (ПАР) Тренд 90, яке покращує змочування бур'янів робочим розчином і таким чином суттєво збільшує гербіцидний ефект. Рекомендована концентрація Тренд 90 в робочому розчині 0,1 % (100 мл на 100 л розчину).
 
Дробне внесення
Дробне внесення Тітус передбачає дві обробки і, як правило, проводиться при нерівномірних сходах бур'янів. Перше обприскування проводиться у фазу до 3 листків у злакових і не більше 4 листків у двосім'ядольних бур'янів з дозуванням Тітус 30 г/га і Тренд 90 200 мл/га Зазвичай висота картоплі в цей час близько 5 див. Друга обробка проводиться при необхідності нової хвилі бур'янів з нормою витрати Тітус 20 г/га і Тренд 90 200 мл/га при максимальній висоті культури 20 див. На посівних томатах обробку Тітус потрібно проводити з нормою витрати 50 г/га в фазі 3 листків культури та в ранні фази росту бур'янів у суміші з 200 мл/га Тренд 90. На розсадних томатах обробку Тітус проводять з нормою витрати 50 г/га через 15-20 днів після висадки розсади в грунт і в ранні фази росту бур'янів у суміші з 200 мл/га Тренд 90.
Бакові суміші
У випадках, коли крім злакових і чутливих дводольних бур'янів посадка картоплі значною мірою засмічена мар'ю, горцями, пасльоном, амброзією, осотом, осотом і в'юком, доцільно використовувати повну дозування ТІТУС в бакових сумішах з препаратами-партнерами, зареєстрованими на картоплі і томатах гербіцидами на основі метрибузину (200 г/га д. в.) або МЦПА (500 г/га д. в.). Суворо дотримуйтесь строки та умови застосування препаратів-партнерів. Так, суміш ТІТУС з метрибузином може застосовуватися при висоті картоплі не більше 5 см і в стадії розвитку томата від 2 до 4 листків. Виконуйте також рекомендації виробників препаратів і оригінаторів сортів картоплі про сортової чутливості до препаратів-партнерів. При необхідності ТІТУС можна застосовувати в суміші з фунгіцидом ТАНОС, який забезпечує захист картоплі та томатів від фітофторозу та альтернаріозу. На посівних томатах також можливо дробове внесення гербіциду ТІТУС. Першу обробку посівів проводять у фазі 3 листків культури та в ранні фази росту бур'янів першої хвилі з нормою витрати 50 г/га, повторна обробка проводиться з нормою витрати 50 г/га по другій хвилі бур'янів (інтервал 10-20 днів) в суміші з 200 мл/га ТРЕНД® 90, (окремо для кожної обробки). На розсадному томаті першу обробку посадок проводять через 15-20 днів після висадки розсади в грунт з нормою витрати 50 г/га з повторною обробкою по другій хвилі бур'янів 50 г/га (інтервал 10-20 днів) в суміші з 200 мл/га ТРЕНД® 90 (окремо для кожної обробки).
РЕКОМЕНДАЦІЇ ТА ПОПЕРЕДЖЕННЯ
ТІТУС высокоизбирателен до всіх сортів картоплі. У деяких випадках може відзначатися тимчасове пожовтіння або мармуровість молодих листків. Ці симптоми зникають і не впливають на стан культури, урожай і його якість, але можуть утруднити вибракування хворих рослин через схожість з симптомами вірусних захворювань, тому не рекомендується застосовувати ТІТУС на насіннєвій картоплі. Не обробляти ТІТУС рослини, мокрі від роси чи дощу, а також знаходяться в стресовому стані: від впливу посухи або перезволоження, високих або низьких температур, нестачі елементів живлення, застосування інших пестицидів, впливу хвороб, шкідників та ін Так, в ніч до і після обробки температура повітря не повинна опускатися нижче + 5°С. Не обробляти посіви ТІТУС, якщо в день обробки або на наступний день очікується температура повітря вище 25°С. Не застосовувати ТІТУС протягом 14 днів до і після обробки фосфорорганічними інсектицидами. У несприятливих умовах (посуха, висока чисельність бур'янів та ін) витрата робочого розчину необхідно збільшити до 300 л/га, при цьому дозування ТРЕНД 90 повинна бути 300 мл/га. При дотриманні регламентів застосування та рекомендацій ТІТУС забезпечує виключно високий контроль чутливих бур'янів. Претензії користувачів по дії препарату можуть бути розглянуті виробником тільки при наявності порожній оригінальної тари на всю площу застосування і протягом двох тижнів після обробки.
ПРИГОТУВАННЯ РОБОЧОГО РОЗЧИНУ
Робочий розчин необхідно готувати в день внесення. Бак обприскувача частково заповніть водою, увімкніть мішалку і додайте необхідну кількість ТІТУС, потім при необхідності гербіцид-партнер. Зупиніть мішалку, долийте в бак води, додайте ТРЕНД 90 і знову запустіть мішалку.
Дана пропозиція наведена для ознайомлення. По точну інформацію звертайтеся до продавця.
Контакти ООО Торговый Дом "Агролига"
+380 50
+380 50 488 8100
показати
+380 67
+380 67 627 7767
показати
+380 50
+380 50 433 2244
показати
+380 50
+380 50 905 6406
показати

Контактна особа Алексей
* Будь ласка, повідомте продавця, що ви знайшли оголошення на Agronovator.ua

alexey77586
Продавець на agronovator з: 04.03.2011

Відправлення повідомлення
Вгору