Гербіцид Торнадо 500, вир. серпень, д. в. ізопропіламінна сіль гліфосату кислоти 500 г/л

265,00 грн./л
≈ 9,28 EUR/л
≈ 9,84 USD/л
Зв'язатися з продавцем
Розташування: Україна, Дніпропетровська область, Криворізький район показати карту
27.02.2017
Дата розміщення:
820
Кількість переглядів:
133097
Номер оголошення:

Додаткова інформація російська
Універсальний гербіцид суцільної дії з підвищеним вмістом діючої речовини Призначення:
гербіцид суцільної дії з підвищеним вмістом діючої речовини.
Діюча речовина:
гліфосат (ізопропіламінна сіль), 500 г/л кислоти гліфосату.
Препаративна форма:
водний розчин.
Характеристика діючої речовини:
гліфосат відноситься до класу фосфорорганічних сполук, групі фосфоновой кислоти.
Спектр гербіцидної активності:
Торнадо 500 рекомендований для боротьби з однорічними та багаторічними злаковими та дводольними бур'янами, включаючи злісні види.
Механізм дії:
Торнадо 500 проникає в бур'янисті рослини через листя та інші зелені частини та переноситься по всім органам бур'янів, включаючи кореневу систему. Засорители гинуть через 5 ― 10, максимум 30 днів (в залежності від погоди та виду бур'янів). На насіння препарат не діє.
Швидкість впливу:
видимі ознаки пригнічення бур'янів з'являються через 5 ― 7 днів, багаторічних – через 7 ― 10 днів. Повна загибель бур'янів настає приблизно через 3 ― 4 тижні після обробки. За несприятливих погодних умов (холод, посуха, опади) дія препарату може бути уповільненим.
Симптоми впливу:
проявляються у вигляді пожовтіння, потім побуріння рослин, всихання листя. Пізніше відбувається відмирання стебел, підземних пагонів, коренів і кореневищ.
Період захисної дії:
гербіцид діє до появи другої хвилі бур'янів або до повторного відростання багаторічних.
Особливості застосування:
  • Торнадо 500 найкраще діє на бур'яни, коли вони свіжі і швидко ростуть, тобто при достатньому вмісті вологи в грунті. При спекотної посушливої погоди обробку краще проводити вранці або ввечері. При сильної посухи обприскування не рекомендується.
  • Від обробки слід утриматися і в тому випадку, якщо протягом 4 ― 6 годин після обприскування очікується дощ, або при рясній росі, так як вона розбавляє препарат на листкової поверхні і тим самим знижує його ефективність.
  • Якщо листя бур'янів покриті шаром пилу, гербіцид погано надходить у рослини, тому краще провести обробку після того, як пройде дощ змиє пил з поверхні листя.
  • Для високоефективної боротьби з багаторічними бур'янами культивацію грунту бажано проводити не раніше, ніж через два тижні після обробки. Культивація в більш ранні терміни може істотно знизити її ефективність. Також необхідно враховувати фазу розвитку багаторічних бур'янів в момент обприскування – їх слід обробляти в період переважного відтоку пластичних речовин у кореневу систему.
  • Не слід збільшувати об'єм робочого розчину в порівнянні з рекомендованим, так як це призводить до зниження рівня надходження діючої речовини в бур'яни.
  • При обприскуванні треба стежити, щоб Торнадо 500 не потрапив на культурні рослини та лісосмуги. Щоб уникнути зносу на культури не рекомендується проводити обробку при швидкості вітру більше 5 м/с.
Умови зберігання:
у складських приміщеннях, призначених для пестицидів, в герметично закритій, без пошкоджень заводській упаковці при температурі від мінус 15 до плюс 40 °С. У разі замерзання препарат необхідно ретельно перемішати, його якість при цьому не погіршується.
Термін придатності:
5 років при дотриманні умов зберігання (в нерозкритій заводській упаковці).
Витрата:
каністри по 10 л.
Культура, об'єкт Норма витрати, л/га Бур'янисті рослини, призначення обробки Спосіб, час застосування
Пари 1,5 ― 3 Однорічні та багаторічні Обприскування бур'янів у період їх активного росту
Поля, призначені під посів ярих зернових, овочевих, картоплі, бобових, технічних (у тому числі льону), олійних, баштанних, квіткових декоративних, газонних та інших ярих культур 1,5 ― 3 Однорічні злакові та дводольні Обприскування вегетуючих бур'янів у кінці літа або восени в післязбиральний період
3 ― 4 Багаторічні злакові та дводольні
Поля, призначені під посів ярих зернових, овочевих, картоплі, бобових, технічних (у тому числі льон), олійних, баштанних, квіткових декоративних, газонних та інших ярих культур 1,5 ― 3 (А) Однорічні злакові та дводольні Обприскування вегетуючих бур'янів у кінці літа або восени в післязбиральний період
3 ― 4 (А) Багаторічні злакові та дводольні
Пари 1,5 ― 3 (А) Однорічні та багаторічні злакові та дводольні Обприскування бур'янів у період їх активного росту
Поля, призначені під посів ярих зернових та інших культур, вирощуваних при мінімальній та нульовій технологіях обробітку 1,5 ― 3
1,5 ― 3 (А)
Однорічні злакові та дводольні Обприскування вегетуючих бур'янів навесні до посіву або до сходів культури
3 ― 4
3 ― 4 (А)
Багаторічні злакові і дводольні, у тому числі злісні
Землі несільськогосподарського призначення (охоронні зони ліній електропередач і просіки, траси газо - і нафтопроводів, насипу та смуги відчуження залізниць та шосейних доріг, аеродромів та ін. промислові території 2,2 ― 4,3
2,2 ― 4,3 (А)
Всі види небажаних трав'янистих рослин (за винятком відносно стійких вейніка, очерету та ін), листяні деревно-чагарникові породи (осика, береза, вільха) Обприскування небажаної рослинності

4,3 ― 5,4 4,3 ― 5,4 (А)
Відносно стійкі небажані трав'янисті рослини (куничник, очерет та ін), листяні деревно-чагарникові породи (верба, клен, ясен, в'яз акація та ін)
Смуги відчуження уздовж зрошувальних, дренажно-скидних і осушувальних каналів та інших споруд 4,3 ― 5,7 Однорічні та багаторічні, у тому числі гидрофитные (рогіз, очерет, очерет) небажані рослини Обприскування небажаних рослин у період їх активного росту
Відкрита зрошувальна і колекторно-дренажна осушувальні мережі 4,3 ― 5,7 Однорічні та багаторічні, у тому числі гидрофитные (рогіз, очерет, очерет) небажані рослини Обприскування небажаних рослин у період їх активного росту до затоплення водою

Кратність обробки:
дозволено одноразове обприскування.
Строки застосування:
Торнадо 500 використовують для обприскування вегетуючих бур'янів. Однорічні злакові найбільш уразливі при висоті понад 5 смдо виходу в трубку, багаторічні злакові – при наявності не менше 5 ― 6 листків і висоті 10 ― 20 см; однорічні дводольні – починаючи зі стадії 2 листків до цвітіння, багаторічні дводольні – у фазі розетки до бутонізації і цвітіння (осоти – у фазі розетки діаметром 10 ― 20 см, гірчак – у фазі розетки – стеблування, берізка – у фазі розетки 10 ― 12 см).
Витрата робочої рідини:
100 ― 200 л/га, при авиаобработке проти бур'янистих рослин – 25 ― 50 л/га, при авиаобработке в цілях десикації – 50 ― 100 л/га. Вода для приготування робочого розчину повинна бути обов'язково чистою!
При використанні жорсткої води слід застосовувати знижені норми робочого розчину і підвищені дози препарату. Рекомендується додавання 10 ― 20 кг сульфату амонію на 1 000 л розчину. Сульфат амонію потрібно додавати в першу чергу!
Дана пропозиція наведена для ознайомлення. По точну інформацію звертайтеся до продавця.
Контакти ООО "Торговый дом "Альянс "Эко"
+380 67
+380 67 516 5169
показати
+380 50
+380 50 420 5919
показати

Контактна особа Наталия
* Будь ласка, повідомте продавця, що ви знайшли оголошення на Agronovator.ua
Продавець на agronovator з: 12.01.2016

Відправлення повідомлення
Вгору