Відправлення повідомлення власнику
Гербіцид Виталайт Укравіт (ЄВРО-ЛАЙТІНГ)
Ваше ім'я *
Телефон
E-mail *
Повідомлення *
максимально 4000 символів.
Число на картинці *

Введіть число з картинки ліворуч

Гербіцид Виталайт Укравіт (ЄВРО-ЛАЙТІНГ)

567,00 грн./л
≈ 19,07 EUR/л
≈ 20,28 USD/л
Ваше оголошення розміщено як “Безкоштовне”

Ви можете значно збільшити кількість відгуків на розміщене Вами оголошення,
замовивши одну з платних послуг.
 
Додати в обране
08-01-17
Переглядів: 394
№ 133067
Тип оголошення: Продам
Доставка: Самовивіз, Доставка поштою, Доставка по Україні
Розташування: Україна, Дніпропетровська область, Криворізький район, Кривий Ріг показати на мапі
Власник ООО "Торговый дом "Альянс "Эко"
Гербіцид Виталайт Укравіт (ЄВРО-ЛАЙТІНГ)
Наша компанія ТОВ "Торговий дім "Альянс "Еко" пропонує аграріям якісну продукцію як власного виробництва ТМ Гумилайф Еко, так і відомих світових та вітчизняних виробників. Враховуючи складну економічну ситуацію на ринку України, розглядаємо різні форми оплати. У компанії працюють висококваліфіковані фахівці. Агроном з багаторічним практичним досвідом роботи, допоможе Вам у виниклих питаннях. Також менеджера нададуть консультацію при купівлі гербіциду Виталайт Укравіт ( Евролайтинг). Працюємо по всій Україні, здійснюємо доставку як власним транспортом, так і перевізником.
Інноваційний післясходовий гербіцид для повного знищення злакових та дводольних видів бур'янів у посівах соняшнику який стійкий до групи имидазолины.
Діюча речовина. Імазапір, 15 г / л + імазамокс, 33 г / л
Препаративна форма. Розчинний концентрат.
Тара: каністра 5л.
Хімічна група. Имидазолины
Сумісність. Сумісність з іншими препаратами не потребує. У більшості випадків застосовується самостійно.
Механізм дії. Системна дія. При попаданні на рослини бур'янів імазапір і імазамокс швидко поглинаються через листя, а також проникають у рослини через коріння. Дві діючі речовини потрапляють через ксилему і флоэму в тканини рослин, де вони діють як інгібітори ферменту ацетолактатсинтетазы (АLS). АLS є каталізатором біосинтезу незамінних амінокислот: валіну, лейцину та ізолейцину. Пригнічення утворення АLS імідазолінонів блокує утворення зазначених незамінних амінокислот і синтез білка, що призводить до повної загибелі бур'янів.
Спектр дії.
Дводольні види: Амброзія (види), в'юнок польовий, вовчок соняшниковий, гірчак березковидний, гірчиця польова, грицики звичайні, жабрій звичайний, зірочник середній, канатчик Теофраста, лобода біла, молочай (види), нетреба звичайна, осот (види), паслін чорний , підмаренник чіпкий, редька дика, ромашка (види), талабан польовий, щириця (види), рутка лікувальна.
Злакові види: вівсюг (види), миші (види), просо (види)
Максимальна кількість обробок - 1. Період очікування до збору врожаю не встановлюється. Норма витрати робочого розчину -200-300 л / га. Препарат потрібно застосовувати, коли бур'яни знаходяться в активному зростанні. Високий біологічний ефект досягається при застосуванні на початкових фазах розвитку бур'янів, що в більшості випадків збігається з фазою розвитку культури - 4 справжні листки. Обробку проводити тільки свіжоприготований робочим розчином препарату при температурі повітря не вище 25 0С і швидкості вітру не більш 5 м / с. Обприскування мокрих від роси і опадів рослин, знижують ефективність дії гербіциду. Проводити обробку недоцільно при небезпеці нічних заморозків, а також на хворих та ослаблених посівах. Препарат проявляє широку гербіцидної активності, у зв'язку з чим організація сівозміни є наступною: через 4 місяці - пшениця, жито; через 9 місяців * - кукурудза, ячмінь **, овес, соняшник, соя, горох, сорго, боби; через 18 місяців - овочеві культури, картопля; через 24 місяці - буряки (цукрові, кормові), ріпак, гречка, просо та інші культури. * - коли рН грунту вище 6,2 і сума опадів більше 200 мм; ** - коли рН грунту нижче 6,2 і сума опадів менше 200 мм, можлива загроза прояви фітотоксичності, у зв'язку з цим для зменшення негативної післядії проводять механічний обробіток ґрунту на глибину не менше 15 див.
Токсичність. Класифікація ВООЗ: 3 клас (мало токсичний) .Терміни виходу працівників на оброблені площі для проведення механізованих робіт - 3 доби, для ручних – не вимагається.
Культура Норми витрати препарату, л / га Спектр дії Спосіб, час застосування
Соняшник (гібриди стійкі до групи имидазолинам) 1,0-1,2 Злакові та дводольні види бур'янів Обприскування посівів у фазі 4 листків культури на ранніх етапах розвитку бур'янів

Переваги
- Широкий спектр злакових та дводольних видів бур'янів;
- знищує «проблемні» бур'яни, а саме: осот (види), амброзія (види), підмаренник чіпкий, вовчок соняшниковий та інші;
- тільки одна обробка утримує чисте поле від бур'янів протягом всього вегетаційного періоду;
- проявляє ґрунтові властивості, попереджає появу нової хвилі сходів бур'янів;
- безпека та рентабельність у використанні.
- можливість застосування при системі землеробства No-till і при мінімальній обробці ґрунту.
Дана пропозиція наведена для ознайомлення. По точну інформацію звертайтеся до продавця.
Контакти продавця
Відправлення повідомлення
Ім'я: Наталия
Організація: ООО "Торговый дом "Альянс "Эко"
Телефон:
+380 67 516 5169
+380 50 420 5919
Будь ласка, повідомте продавця, що ви знайшли оголошення на Agronovator.ua
Ваше ім'я*
Ваш E-mail*
Ваш телефон
Повідомлення*
Перевірочний код :
 


«Агроноватор»

Ви дійсно бажаєте видалити дане оголошення?
Піднятися нагору