Відправлення повідомлення власнику
Гринфорт ДД475 (Діален Супер)
Ваше ім'я *
Телефон
E-mail *
Повідомлення *
максимально 4000 символів.
Число на картинці *

Введіть число з картинки ліворуч

Гринфорт ДД475 (Діален Супер)

9,30 USD/л
≈ 8,72 EUR/л
≈ 259,23 грн./л
Ваше оголошення розміщено як “Безкоштовне”

Ви можете значно збільшити кількість відгуків на розміщене Вами оголошення,
замовивши одну з платних послуг.
 
Додати в обране
05-01-17
Переглядів: 1429
№ 78314
Тип оголошення: Продам
Доставка: Доставка поштою, Доставка по Україні
Розташування: Україна, Дніпропетровська область, Криворізький район, Кривий Ріг показати на мапі
Власник Альянс Эко
Гринфорт ДД475 (Діален Супер)
Весь перелік товарів Ви можете побачити на нашому сайті www.agrogumat.ua

Призначення: системний післясходовий гербіцид для захисту зернових колосових культур від комплексу дводольних бур'янів.

Діюча речовина: дикамба 125г/л +2,4 Д 350г/л

Препаративна форма: водорозчинний концентрат

Хімічна група: 2,4 - Д диметиламинная сіль - відноситься до похідних феноцитовой кислоти. Рух 2,4 Д по рослині відбувається під дією осмотичних і транспіраційної процесів. Під дією діючої речовини в рослині відбуваються глибокі негативні зміни в процесі обміну речовин, зокрема, біосинтезу структурних і ферментних білків, які призводять до розкладу всіх складових метаболізму рослинного організму, його загибелі; Дикамба відноситься до групи похідних бензойної кислоти. Поглинання діючої речовини відбувається через надземні органи рослин і частково через кореневу систему. Діюча речовина одночасно впливає на кілька процесів в організмі рослини: порушує синтез білків, пригнічує фотосинтез, порушує процеси поділу і росту клітин рослини.

Спектр дії: чутливі: амброзія полинолиста, волошка синя, гірчиця польова, грицики, кучерявець Софії, зірочник середній, талабан польовий, підмаренник чіпкий, полин звичайний, редька дика, рутка лікарська, спориш звичайний, осот польовий, хрінниця крупковидна, шпергель звичайний, щавель горобиний, різні види галінсога, лободи (види). Помірно чутливі: осот щетинистый, осот жовтий польовий, осот рожевий, будяк польовий, березка польова, дурман звичайний, паслін чорний, ромашку пахуча, різні види горця, щириця та жабрію. Малочутливі: різні види вероніки.

Механізм дії: препарат проникає через листя, стебла, кореневу систему бур'янів. Діючі речовини рухаються по рослині у всіх напрямках, пригнічуючи процеси обміну, що призводить до загибелі вегетативної маси та кореневої системи бур'янів. Перші ознаки дії препарату проявляються у вигляді втрати тургору. Підкрутити вегетативних органів з'являються на 2 день після внесення. На 4 - 5 день у верхній частині рослини з'являються хлороз, а потім і некрози листя. Остаточна загибель бур'янів відбувається протягом 2 тижнів з моменту внесення препарату в залежності від погодньо - кліматичних умов.

Норма витрати робочого розчину: 200 - 300 л / га, при високій щільності стояння рослин норму витрати робочого розчину рекомендується збільшити до 300 л / га.

Вихід людей: для проведення механізованих робіт дозволяється через 3 доби після внесення препарату, для виконання ручних робіт - через 7 днів.

Класифікація ВООЗ: ІІІ клас (малотоксичний)

Тара: 20л

Регламент застосування:
Культура Об'єкт, проти якого обробляється Норма витрати
л/га препарату,
Спосіб, час обробки
Зернові колосові (озимі, ярі) Однорічні та багаторічні дводольні, у т. ч. стійкі до 2,4 - Д та 2М-4Х 0,5 - 0,8 Обприскування посівів від фази кущіння до початку виходу культурних рослин в трубку
Аналогічні препарати застосовують:
Кукурудза Однорічні та багаторічні дводольні, у т. ч. стійкі до 2,4 - Д 1,0 - 1,25 Обприскування посівів у фазі 3 - 5 листків культури
Дана пропозиція наведена для ознайомлення. По точну інформацію звертайтеся до продавця.
Контакти продавця
Відправлення повідомлення
Ім'я: Пучкова Ирина
Організація: Альянс Эко
Телефон:
+380 50 7081557
+380 67 1030593
Факс: +380564400040
Будь ласка, повідомте продавця, що ви знайшли оголошення на Agronovator.ua
Ваше ім'я*
Ваш E-mail*
Ваш телефон
Повідомлення*
Перевірочний код :
 


«Агроноватор»

Ви дійсно бажаєте видалити дане оголошення?
Піднятися нагору