Гринфорт ІГ 480 (Раундап) ізопропіламінна сіль гліфосату 480 г/л

4,00 USD/л
≈ 3,77 EUR/л
≈ 107,69 грн./л
Зв'язатися з продавцем
Розташування: Україна, Дніпропетровська область, Криворізький район показати карту
Доставка: Самовивіз, Доставка поштою, Доставка по Україні
27.02.2017
Дата розміщення:
810
Кількість переглядів:
133109
Номер оголошення:

Додаткова інформація російська

Наша компанія ТОВ "Торговий дім "Альянс "Еко" пропонує аграріям якісну продукцію як власного виробництва ТМ Гумилайф Еко, так і відомих світових та вітчизняних виробників. Враховуючи складну економічну ситуацію на ринку України, розглядаємо різні форми оплати. У компанії працюють висококваліфіковані фахівці. Агроном з багаторічним практичним досвідом роботи, допоможе Вам у виниклих питаннях. Також менеджера нададуть консультацію при купівлі посівного матеріалу, засобів захисту рослин, органо – мінеральних добрив. Працюємо по всій Україні, здійснюємо доставку як власним транспортом, так і перевізником.
Неселективний гербіцид системної дії для знищення однорічних і багаторічних злакових і дводольних бур'янів, а також чагарникової рослинності.
Діюча речовина: ізопропіламінна сіль гліфосату, 480 г / л
Форма препарату: Водний розчин.
Тара: каністра 20л.
Механізм дії: В зелених частинах рослин препарат сприяє накопиченню аміаку, який є сильною клітинною отрутою. Препарат інгібує біосинтез ароматичних амінокислот, зокрема фенілаланіну і тирозину. На ультраструктурному рівні відбувається руйнування оболонок хлоропластів, набухання ендоплазматичного ретикулуму та прогресуючий розпад мембран. Перші візуальні ознаки гербіцидної дії на однорічних бур'янах з'являються на 3 - 4 день, а на багаторічних не менш ніж на 7 - 10 день у вигляді знебарвлення рослин. Повна загибель рослин спостерігається протягом 2 - 2,5 тижнів після обробки за умови сприятливих умов і фази розвитку рослин.
Застосування:
Об'єкт, що обробляється Норма витрати препарату, л/га Спосіб, час обробки
Однорічні злакові та дводольні бур'яни 4,0 – 5,0 Обприскування в період вегетації бур'янів (при висоті бур'янів 5 - 15 см, або у фазі 4 - 5 листків)
Багаторічні злакові та дводольні бур'яни 6,0 – 8,0
Погодні умови: Максимальна ефективність дії досягається при середньодобовій температурі повітря +12 ... +25 С. Температура нижче +12 або вище 25 можуть істотно вплинути на ефективність дії препарату. Опади протягом 4 - 5 годин після внесення можуть істотно знизити ефективність дії препарату на рослини.
Норма витрати робочого розчину становить 200 - 300 л / га.
Строки виходу людей на оброблені площі для проведення механізованих робіт-3 доби, для проведення ручних робіт - 7 діб.
Сумісність: З метою підвищення ефективності та прискорення дії препарату можливе додавання до препарату ПАР або розчин азотних добрив. Можливе спільне використання з іншими препарати проте в кожному випадку необхідно проводити тест на сумісність.
Класифікація ВООЗ: ІІІ клас (малотоксичний).
Переваги:
  • Після застосування препарату не рекомендується проводить міжрядні обробки ґрунту протягом 12 - 14 днів з моменту внесення.
  • Для знищення багаторічних коренепаростоквих бур'янів (осот, гумай, в'юнок та ін) рекомендується використовувати максимальну норму витрати препарату.
Дана пропозиція наведена для ознайомлення. По точну інформацію звертайтеся до продавця.
Контакти ООО "Торговый дом "Альянс "Эко"
+380 67
+380 67 516 5169
показати
+380 50
+380 50 420 5919
показати

Контактна особа Наталия
* Будь ласка, повідомте продавця, що ви знайшли оголошення на Agronovator.ua
Продавець на agronovator з: 12.01.2016

Відправлення повідомлення
Вгору