Гринфорт Преміум (Прима) (2-этилгексиловый ефіру, 2,4-Д 452,5 г/л +флорасулам 6,25 г/л)

10,44 USD/л
≈ 9,66 EUR/л
≈ 280,74 грн./л
Зв'язатися з продавцем
Розташування: Україна, Дніпропетровська область, Криворізький район показати карту
Доставка: Самовивіз, Доставка поштою, Доставка по Україні
17.03.2017
Дата розміщення:
849
Кількість переглядів:
133079
Номер оголошення:

Додаткова інформація російська
Наша компанія ТОВ "Торговий дім "Альянс "Еко" пропонує аграріям якісну продукцію як власного виробництва ТМ Гумилайф Еко, так і відомих світових та вітчизняних виробників. Враховуючи складну економічну ситуацію на ринку України, розглядаємо різні форми оплати. У компанії працюють висококваліфіковані фахівці. Агроном з багаторічним практичним досвідом роботи, допоможе Вам у виниклих питаннях. Також менеджера нададуть консультацію при купівлі посівного матеріалу, засобів захисту рослин, органо – мінеральних добрив. Працюємо по всій Україні, здійснюємо доставку як власним транспортом, так і перевізником.
Системний гербіцид для контролю однорічних дводольних та деяких багаторічних коренепаросткових бур'янів у посівах зернових культур.
Діюча речовина: 2-этилгексиловый ефір,2,4 Д 452,42 г/л+флорасулам 6,25 г/л)
Форма випуску :Суспензійна емульсія
Тара: каністра 5л.
Гринфорт Преміум має системну активність, проникає через листя та поширюється по всіх частинах, включаючи кореневу систему. Потрапивши в рослину препарат блокує ріст клітин в молодих тканинах.

Ріст бур'янів після внесення препарату зупиняється через добу. Видимі ознаки дії (скручування і знебарвлення листя) можна спостерігати на 3-4 добу з моменту внесення. Повна загибель бур'янів настає через 2-3 тижні після обробки в залежності від видового складу та погодно-кліматичних умов.
Культура Об'єкт, проти якого обробляється Норма витрати препарату, л/га
 
Спосіб, час обробки
 
Зернові колосові (озимі, ярі) Однорічні та деякі багаторічні дводольні бур'яни 0,4 – 0,6
 
Обприскування посівів від фази кущіння до другого міжвузля культури
Аналогічні препарати застосовують:
Кукурудза Однорічні та деякі багаторічні дводольні бур'яни 0,4 – 0,6
 
Обприскування посівів у фазі 3 – 7 листків культури

Гербіцид Гринфорт Преміум системної дії, який являє собою комбінацію 2-х активних інгредієнтів із різними механізмами дії. Це дозволяє досягти надійного контролю чутливих, включаючи стійкі до впливу феноксисоединений, бур'янів, наприклад, зірочник середній, ромашка непахуча, підмаренник чіпкий, роман польовий та інші.
Флорасулам відноситься до групи триазолпиримидинов, які інгібують АЛС (ацетолактат синтази), головний ензим у біосинтезі амінокислот, наприклад, лейцину, ізолейцину і валіну. Флорасулам дезактивує ензим ацетолактаз синтази та припиняє таким способом синтез амінокислот.
Гербіцид Ефір 2.4-Д ауксинного типу блокує активність ауксину (гормону росту рослин) і впливає на процеси росту клітин чутливих бур'янів
Сумісність: Гербіцид Гринфорт Преміум поєднується з більшістю інсектицидів і фунгіцидів, а також противдвосемядольными гербіцидами, регуляторами росту рослин та рідкими азотними добривами. До того, як приготувати робочу суміш, необхідно перевірити в малій ємкості змішуваність препаратів.
Токсичність Класифікація ВООЗ: малотоксичний (III)
Застосування:
Перебувають у стадії розвитку від 2 до 8 справжніх листків рослини сприйнятливих видів бур'янів є чутливими до дії гербіциду. До складу препарату Гринфорт Преміум входять дві діючі речовини, завдяки чому вдається досягти надійного контролю в ситуації змішаної забур'яненості. Норма витрати препарату вибирається в залежності від стадії розвитку бур'янів, погодних і кліматичних умов, густоти стояння культурних рослин і може знаходитися в межах 0.4-0.6 л/га. Щоб домогтися максимального ефекту, гербіцид наноситься на листову поверхню рослин з використанням добре відрегульованого обладнання з середнім распылом. Краще всього використовувати щілинні розпилювачі. Краща температура для внесення препарату знаходиться в межах 8 ― 25 С. Але, дія гербіциду активізується вже при середньодобовій температурі 5 С, але його ефект, при цьому, може бути повільніше Можна використовувати відразу після заморозків або якщо очікуються заморозки в ніч після обробітку.
Витрата робочого розчину: Робочий розчин гербіциду Гринфорт Преміум готують із застосуванням тільки чистої води. Норма витрати робочої рідини ― від 150 до 400 л/га.
Умови зберігання засобу: Зберігати в прохолодному, сухому, добре вентильованому приміщенні в упаковці від заводу виробника. Необхідно запобігати надмірний нагрів або охолодження. Зберігати окремо від води, продуктів харчування, кормових продуктів для тварин, косметичних та фармацевтичних препаратів, добрив. Температура зберігання повинна бути не нижче -10 C і не вище +35 С. Термін гарантійного зберігання: в герметичній упаковці виробника ― 3 роки. Не можна до місця зберігання гербіциду допускати дітей.
Переваги:
- Широкий спектр дії ― понад 160 видів бур'янів, серед яких ромашка, підмаренник, волошка, хвощ, амброзію, осот.
- Ефективне знищення бур'янів, слабочувствительных сульфонилмочевинных гербіцидів (наприклад, лободи білої, пасльону чорного і маку)
- Ефективний проти бур'янів на пізніх стадіях розвитку
- Широке вікно застосування ― до 7-го листка кукурудзи і 2-го міжвузля зернових
- 2 різних механізму дії допомагають уникнути резистентності
- Гербіцид швидко проникає в рослину бур'яну завдяки складного ефіру 2,4-Д
- В сівозміні відсутня післядія
 
Дана пропозиція наведена для ознайомлення. По точну інформацію звертайтеся до продавця.
Контакти ООО "Торговый дом "Альянс "Эко"
+380 67
+380 67 516 5169
показати
+380 50
+380 50 420 5919
показати

Контактна особа Наталия
* Будь ласка, повідомте продавця, що ви знайшли оголошення на Agronovator.ua
Продавець на agronovator з: 12.01.2016

Відправлення повідомлення
Вгору