Відправлення повідомлення власнику
Прима ( аналог дисулам, агент, балерина)
Ваше ім'я *
Телефон
E-mail *
Повідомлення *
максимально 4000 символів.
Число на картинці *

Введіть число з картинки ліворуч

Прима ( аналог дисулам, агент, балерина)

Оголошення неактуальне.
Дивіться нові оголошення в рубриці: Гербіциди
05-01-17
Переглядів: 4621
№ 82615
Розташування: Україна, Дніпропетровська область, Криворізький район, Кривий Ріг показати на мапі
Власник Альянс Эко

Весь перелік товарів Ви можете побачити на нашому сайті www.agrogumat.ua

Призначення: Прима ( Гринфорт,Преміум РЄ) - застосовується для захисту кукурудзи, зернових колосових, проса та сорго від багаторічних та однорічних дводольних бур'янів

Діюча речовина: 2-этилгексиловий ефір 2,4-Д (452,42 г/л); флорасулам (6,25 г/л)

Хімічна група гербіциду: триазолпіримідини і похідні хлофеноксиоцтової кислоти

Форма випуску : суспензійна емульсія

Механізм дії: гербіцид системної дії, який являє собою комбінацію 2-х активних інгредієнтів із різними механізмами дії. Це дозволяє досягти надійного контролю чутливих, включаючи стійкі до впливу феноксисоединений, бур'янів, наприклад, зірочник середній, ромашка непахуча, підмаренник чіпкий, роман польовий та інші.
Флорасулам відноситься до групи триазолпиримидинов, які інгібують АЛС (ацетолактат синтази), головний ензим у біосинтезі амінокислот, наприклад, лейцину, ізолейцину і валіну. Флорасулам дезактивує ензим ацетолактаз синтази та припиняє таким способом синтез амінокислот. Гербіцид Ефір 2.4-Д ауксинного типу блокує активність ауксину (гормону росту рослин) і впливає на процеси росту клітин чутливих бур'янів

Сумісність: гербіцид Пріма поєднується з більшістю інсектицидів і фунгіцидів, а також противдвосемядольными гербіцидами, регуляторами росту рослин та рідкими азотними добривами. До того, як приготувати робочу суміш, необхідно перевірити в малій ємкості змішуваність препаратів.

Застосування: норма витрати препарату вибирається в залежності від стадії розвитку бур'янів, погодних і кліматичних умов, густоти стояння культурних рослин і може знаходитися в межах 0.4-0.6 л/га. Щоб домогтися максимального ефекту, гербіцид наноситься на листову поверхню рослин з використанням добре відрегульованого обладнання з середнім распылом. Краще всього використовувати щілинні розпилювачі.Краща температура для внесення препарату знаходиться в межах 8 - 25 С. Але, дія гербіциду активізується вже при середньодобовій температурі 5 С, але його ефект, при цьому, може бути медленнееНельзя використовувати Прийму відразу після заморозків або якщо очікуються заморозки в ніч після обробітку.

Переваги гербіциду:
  • Великий спектр дії - понад 160 видів бур'янів, серед яких ромашка, підмаренник, волошка, хвощ, амброзію, осот.
  • Ефективне знищення бур'янів, слабочувствительных сульфонилмочевинных гербіцидів (наприклад, лободи білої, пасльону чорного і маку)
  • Ефективний проти бур'янів на пізніх стадіях розвитку
  • Широке вікно застосування - до 7-го листка кукурудзи і 2-го міжвузля зернових
  • 2 різних механізму дії допомагають уникнути резистентності
  • Гербіцид швидко проникає в рослину бур'яну завдяки складного ефіру 2,4-Д
  • У сівозміні відсутня післядія
Витрата робочого розчину: робочий розчин гербіцидів готують із застосуванням тільки чистої води. Норма витрати робочої рідини - від 150 до 400 л/га.

Токсичність: класифікація ВООЗ: малотоксичний (III)

Умови зберігання засобу: зберігати в прохолодному, сухому, добре вентильованому приміщенні в упаковці від заводу виробника. Необхідно запобігати надмірний нагрів або охолодження. Зберігати окремо від води, продуктів харчування, кормових продуктів для тварин, косметичних та фармацевтичних препаратів, добрив. Температура зберігання повинна бути не нижче -10 C і не вище +35 С

Термін гарантійного зберігання: в герметичній упаковці виробника - 3 роки. Не можна до місця зберігання гербіциду допускати дітей.
Дана пропозиція наведена для ознайомлення. По точну інформацію звертайтеся до продавця.
«Агроноватор»

Ви дійсно бажаєте видалити дане оголошення?
Піднятися нагору