Стеллар

20,00 USD/л
≈ 17,66 EUR/л
≈ 541,34 грн./л
Зв'язатися з продавцем
Розташування: Україна, Київська область, Києво-Святошинський район показати карту
22.02.2019
Дата розміщення:
1221
Кількість переглядів:
120323
Номер оголошення:

Додаткова інформація
 
Препаративная форма   Раствор
Упаковка 5 л

Описание
Новий після сходовий гербіцид для вирощування кукурудзи. Діючі речовини: топрамезон, 50 г/л + дикамба, 160 г/л
Формуляція: водний розчин (в.р.)
Норма витрати: СТЕЛЛАР (1,0-1,25 л/га) + прилипач МЕТОЛАТ (1,0-1,25 л/га)
Фаза обробки: 2-5 листків кукурудзи
Упаковка: 5 л каністра.
Гербіцид СТЕЛЛАР™ дозволяє повною мірою використовувати генетичний потенціал гібридів кукурудзи при вирощуванні на зерно, особливо за несприятливих погодних умов, у першу чергу, за рахунок ефективності впливу продукту СТЕЛЛАР™ на важковикорінювані бур'яни: лободу білу, просо куряче, гірчак березковидний, осот жовтий, чистець болотний та ін., а також за рахунок високої селективності по відношенню до гібридів кукурудзи.
МЕХАНІЗМ ДІЇ:
СТЕЛЛАР — гербіцид системної дії.
За рахунок швидкого поглинання листками і частково кореневою системою СТЕЛЛАР™ миттєво переміщується по рослинах бур'янів та проникає в точки росту, викликаючи швидку і повну загибель бур'янів.
 
Фактори, що впливають на ефективність гербіциду СТЕЛЛАР:
СТЕЛЛАР застосовується з прилипачем МЕТОЛАТ.
Максимальна ефективність гербіциду СТЕЛЛАР з прилипачем МЕТОЛАТ проти широколистих і злакових бур'янів досягається при застосуванні препаратів на ранніх фазах розвитку небажаної рослинності та у фазу 2-5 листків кукурудзи, бур'яни в цей час активно ростуть.
Відсутність низьких температур до і після обробки посилює швидкість дії.
Переваги:
Висока біологічна ефективність препарату на однорічні та багаторічні широколисті та однорічні злакові бур'яни, у тому числі важковикорінювані - лобода біла, просо куряче, чистець болотний, осот жовтий, гірчак березковидний та ін.
Висока селективність по відношенню до гібридів кукурудзи, особливо при вирощуванні на зерно, в тому числі й за несприятливих погодних умов.
Вісутні обмеження в сівозміні, тобто виключається ризик . післядії препарату на наступні культури в сівозміні при дотриманні регламентів застосування та рекомендацій фірми-виробника.
Одна обробка гербіцидом СТЕЛЛАР при своєчасному та правильному застосуванні забезпечує надійний захист посівів кукурудзи протягом усього періоду вирощування.
Високоефективний навіть якщо рослини лободи білої і проса курячого переросли.
Швидка дія на бур'яни: вже через декілька днів помітно гербіцидну дію, а через 7 - 14 днів — повна загибель небажаної рослинності.
Структура ґрунту, вміст гумусу, кислотність та вологість ґрунту практично не впливають на ефективність гербіциду СТЕЛЛАР
Зберігання: зберігати при температурі від -5° С до +40° С в сухому приміщенні, призначеному для зберігання пестицидів, у недоступному для дітей місці, подалі від харчових продуктів, напоїв та корму для тварин.
Дана пропозиція наведена для ознайомлення. Про точну інформацію звертайтеся до продавця.
Контакти Агро - chemistry
+380 96
+380 96 1150250
показати

Контактна особа Агрохимия
* Будь ласка, повідомте продавця, що ви знайшли оголошення на Agronovator.ua
Продавець на agronovator з: 19.02.2013

Відправлення повідомлення
Вгору