Тур (ЭСТЕРОН) к. е. 2,4 Д этилгексиловый эфир850 гр/л

7,70 USD/л
≈ 7,13 EUR/л
≈ 206,37 грн./л
Зв'язатися з продавцем
Розташування: Україна, Дніпропетровська область, Криворізький район показати карту
Доставка: Доставка поштою, Доставка по Україні
21.03.2017
Дата розміщення:
1391
Кількість переглядів:
78323
Номер оголошення:

Додаткова інформація російська
Весь перелік товарів Ви можете побачити на нашому сайті www.agrogumat.ua

Призначення: післясходовий системний гербіцид вибіркової дії проти однорічних та багаторічних бур'янів на посівах зернових колосових культур.

Діюча речовина: 2-етилгексилового ефіру 2,4-Д, 850 г / л

Препаративна форма: концентрат емульсії.

Хімічна група: похідні феноксиоцтовои кислоти.

Сумісність: сумісний з іншими гербіцидами, які використовуються на посівах зернових культур. Препарат можна використовувати в суміші з фунгіцидами, інсектицидами, регуляторами росту та рідкими добривами, окрім лужних. Але в кожному конкретному випадку необхідно проводити тест на сумісність.

Механізм дії: діюча речовина препарату поглинається рослиною через її наземні частини і корінь, проникаючи до точок росту і перешкоджає процесу поділу ростових клітин, що призводить до загибелі рослини. Препарат діє як інгібітор росту бур'янів.

Спектр дії: чутливі бур'яни: амброзія полинолиста, гикавка сіра, гірчиця польова, грицики звичайні, дворядник тонколистий, желтушник розчіпну, кучерявець Софії, лобода біла, мак-самосійка, не треба колючий, рудою дрібноплідний, ріпак (падалиця), суріпиця багаторічна, соняшник, сухоребрик , талабан польовий, хрінниця смердюча, щириця загнута. Середньочутливі бур'яни: березка польова, осот жовтий, осот рожевий.

Культура Норма витрати препарату, л / га .Спосіб, час обробки: Пшениця, ячмінь (озимі, ярі) 0,6 - 0,8.Обприскування від фази кущіння культури до початку виходу в трубку.До відома споживача. Аналогічні препарати застосовують: кукурудза 0,7 - 0,8 .Обприскування у фазі 3 - 5 листків культури. Максимальна кількість обробок - 1. Період очікування до збору врожаю не встановлюється.

Норма витрати робочого розчину -200 - 300 л / га.

Рекомендації: Обробку препаратом необхідно проводити в стадії активного росту бур'янів: у фазі 3 - 10 листків у однорічних і за висоти 10 - 15 см у багаторічних бур'янів. Видимі симптоми гербіцидної активності з'являються вже через добу після застосування препарату, а повна загибель бур'янів спостерігається через 2 - 3 тижні. Обприскування недоцільно проводити одразу після заморозків або при їх очікуванні. Обприскування необхідно проводити при температурі повітря від +8 до +25 ° С і при швидкості вітру не більше 3 - 5 м / с.

Класифікація ВООЗ: ІІІ клас (малотоксичний). Строки виходу людей на оброблені площі для проведення механічних робіт - 3 доби, для ручних - 7 діб.

Особливості:
  • швидко проникає в рослину;
  • сумісний з іншими гербіцидами (особливо сульфонілсечовини) на посівах зернових культур та кукурудзи;
  • використовується у більш широкому інтервалі температур порівняно з іншими формами препаратів 2,4-Д;
  • відсутність післядії препарату на наступні культури.
Дана пропозиція наведена для ознайомлення. По точну інформацію звертайтеся до продавця.
Контакти Альянс Эко
+380 50
+380 50 7081557
показати
+380 67
+380 67 1030593
показати

Контактна особа Пучкова Ирина
* Будь ласка, повідомте продавця, що ви знайшли оголошення на Agronovator.ua

Продавець на agronovator з: 16.07.2011

Відправлення повідомлення
Вгору